Antipespiranti, ljubičice i ispiranje mozga

Paganko

Elita
Poruka
16.640
Baš sad za praznike sretnem se ja ponovo sa mojim starim neprijateljem: televizorom. No, u nedostatku pametnijeg posla i višku satelitskih kanala, proveli smo par dana u primirju...

E sad, ono što me je začudilo, bila je količina reklama za kojekakve dezodoranse, zaštita 24h, 48h, 72h.... Bla bla... Pa ovakvi, onakvi. Ne bi ni bilo čudno da te rekalme nisu postale agresivne preko svake mere. Te svi sa stadiona beže od navijača koji se siroma oznojio, pa muškarčina vatrogasac ima isti problem dok predaje povređene u požaru medicinskom osoblju, pa sto kojekakvih situacija, ali poenta je jedno: ko se oznojio, ko da se us*o. Bože sačuvaj da se malo osetiš na znoj a ne na ljiljane i lavandu, to je sramota za ne poverovati. Vidim takođe po ćaletu da ima efekta, sav se nešto profinio pod stare dane, sam se pirka i maže kojekakvim antipespirantima, pa diže nos čim neko malo vuče na stari dobri miris muškosti. Naravno, ne treba ići u krajnost, pa mirisati ko zmaj na kiloparsek oko sebe, ima se sapuna i vode, ali moramo li da mirišemo na ljubičice 24h?
 
images
 
Baš sad za praznike sretnem se ja ponovo sa mojim starim neprijateljem: televizorom. No, u nedostatku pametnijeg posla i višku satelitskih kanala, proveli smo par dana u primirju...

E sad, ono što me je začudilo, bila je količina reklama za kojekakve dezodoranse, zaštita 24h, 48h, 72h.... Bla bla... Pa ovakvi, onakvi. Ne bi ni bilo čudno da te rekalme nisu postale agresivne preko svake mere. Te svi sa stadiona beže od navijača koji se siroma oznojio, pa muškarčina vatrogasac ima isti problem dok predaje povređene u požaru medicinskom osoblju, pa sto kojekakvih situacija, ali poenta je jedno: ko se oznojio, ko da se us*o. Bože sačuvaj da se malo osetiš na znoj a ne na ljiljane i lavandu, to je sramota za ne poverovati. Vidim takođe po ćaletu da ima efekta, sav se nešto profinio pod stare dane, sam se pirka i maže kojekakvim antipespirantima, pa diže nos čim neko malo vuče na stari dobri miris muškosti. Naravno, ne treba ići u krajnost, pa mirisati ko zmaj na kiloparsek oko sebe, ima se sapuna i vode, ali moramo li da mirišemo na ljubičice 24h?

slatko sam se ismejala :) divno si ovo srocio :) hvala ti :heart:
 
ili kad klinac dolazi kući iz škole i ceo njegov razred ide za njim, a on kada vidi mamu na vratima kaže nešto na foru "svi hoće da kake kod nas"... :mrgreen:

Ja obožavam tu reklamu. Imam je snimljnu i na mobilni. Kad god me boli stomak i uhvati zatvor, ja je pustim sebi dok sedim zadubljen u smisao života, i odmah osetim neko duboko olakšanje kako prožima moj napaćeni organizam.
 
opsesivno kompulsivna si...
nisi sada na poslu, ne ispravljaj ljude

Meni ispravka ne smeta. Sasvim je na mestu, a još da je rekla nešto o znojenju na istom poslu, kupio bih joj čokoladu :lol:


inače to su oni problemčići nemogućnosti da se uvede čisto fonetsko pismo. Uvek će biti reči koje izmiču onom Vukovom pravilu. A aako bi ga se držali doslovce, r u perspirantu bi se gutalo, kao što se guta dok se izgovara, kao što bi se pisalo kompulsivna, jer se tako i izgovara.
 

Back
Top