Baš sad za praznike sretnem se ja ponovo sa mojim starim neprijateljem: televizorom. No, u nedostatku pametnijeg posla i višku satelitskih kanala, proveli smo par dana u primirju...
E sad, ono što me je začudilo, bila je količina reklama za kojekakve dezodoranse, zaštita 24h, 48h, 72h.... Bla bla... Pa ovakvi, onakvi. Ne bi ni bilo čudno da te rekalme nisu postale agresivne preko svake mere. Te svi sa stadiona beže od navijača koji se siroma oznojio, pa muškarčina vatrogasac ima isti problem dok predaje povređene u požaru medicinskom osoblju, pa sto kojekakvih situacija, ali poenta je jedno: ko se oznojio, ko da se us*o. Bože sačuvaj da se malo osetiš na znoj a ne na ljiljane i lavandu, to je sramota za ne poverovati. Vidim takođe po ćaletu da ima efekta, sav se nešto profinio pod stare dane, sam se pirka i maže kojekakvim antipespirantima, pa diže nos čim neko malo vuče na stari dobri miris muškosti. Naravno, ne treba ići u krajnost, pa mirisati ko zmaj na kiloparsek oko sebe, ima se sapuna i vode, ali moramo li da mirišemo na ljubičice 24h?
E sad, ono što me je začudilo, bila je količina reklama za kojekakve dezodoranse, zaštita 24h, 48h, 72h.... Bla bla... Pa ovakvi, onakvi. Ne bi ni bilo čudno da te rekalme nisu postale agresivne preko svake mere. Te svi sa stadiona beže od navijača koji se siroma oznojio, pa muškarčina vatrogasac ima isti problem dok predaje povređene u požaru medicinskom osoblju, pa sto kojekakvih situacija, ali poenta je jedno: ko se oznojio, ko da se us*o. Bože sačuvaj da se malo osetiš na znoj a ne na ljiljane i lavandu, to je sramota za ne poverovati. Vidim takođe po ćaletu da ima efekta, sav se nešto profinio pod stare dane, sam se pirka i maže kojekakvim antipespirantima, pa diže nos čim neko malo vuče na stari dobri miris muškosti. Naravno, ne treba ići u krajnost, pa mirisati ko zmaj na kiloparsek oko sebe, ima se sapuna i vode, ali moramo li da mirišemo na ljubičice 24h?



))
...sto me podsjeti...

Iako sam prethodno pogledao kako se piše.... Fala na ispravci.