Quantcast

Antikviteti preko eBaya

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.236
Хтео би с времена на време да купим нешто од антиквитета преко eBaya. Да ли постоји могућност за тако нешто из Србије. Каква су Ваша искуства. Имам рачун преко Рајфајзен банке па би могао да извадим неку Виза картицу или како се већ то зове, јер искрено да кажем у платни промет се никако не разумем. Ја сам дете са села.

Молим добре људе да ми помогну, јер с времена на време на eBayu видим неке стварчице које једноставно желим да имам.

Sith_Lord

Zainteresovan član
Poruka
396
Ja imam VISA karticu Rajfajzen banke. Kupujes preko neta bez problema. Tamo ti traze broj racuna i pin kod kartice i to je to. Ako udjes u minus na kartici onda ti banka naplacuje kamatu od 5%, a kad nisi u minusu nema kamate. Sve radi bez greske

miki38

Početnik
Poruka
39
:roll:OVO MI JE MALO CUDNO I JA KOLIKO ZNAM TRAZE PAYPAL DA IMAS A NE VIZA KARTICU. AJDE STAVI NA NET TAJ RACUN OD KUPOVINE PA DA NAS UVERIS DA TO RADI JA TI ISKRENO NEVERUJEM ALI AKO DOKAZES ONDA CU TI SE IZVINITI.:oops::oops:
PA CEKAMO MI KOJI SMO ZAINTERESOVANI ZA KUPOVINU. POZDRAV.:lol::lol:

miki38

Početnik
Poruka
39
:oops:BAS SAM SE POSTIDEO ALI TI I DALJE NEVERUJEM NISTA NISI TI JEDINI KOJI PRICA O TOJ KUPOVINI A ONDA KADA VAS NEKO PITA KAKO TO FUNKCIONISE VI NEMOZETE DA DATE KONKRETNE ODGOVORE NEGO SMO TO TVRDITE. JA TI SE IZVINJAVAM STO SAM TE POVREDIO ALI OSIM TVOJE LJUTNJE NISTA KONKRETNO NISAM DOBIO.:roll: