Quantcast

Antibiotici

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
52.755
Nesto si ti pogresno razumela, kao sto sam ranije pisao antibiotici lece bakterijski poremecaj u organizmu
koji naprave virusi. Uz svaki ozbiljniji virus se nekad davao antibiotik .

..............................................................................................................................................................................
https://rs.sputniknews.com/rusija/2...cetiri-faze-razvoja-koronavirusa-u-organizmu/
Dobro, ako tako kaze ruski pulmolog onda mora da bude tako jer je pulmolog valjda isto sto i virolog
a jos ako je iz Rusije onda je najgenije na svetu.

Za sada virolozi ne razumeju tacno ovaj virus, testiraju se postojeci lekovi ( recimo lekovi protiv SIDE,
MS, lekovi protiv Ebola virusa, interferon) i ne samo da se radi o klinickim testovima nego se direktno
daju obolelima jer drugog spasa za njih nema i ti sada ovde pricas o antibioticima? Pa ljudi umru pre nego
sto uopste i dodju u fazu da su im potrebni antibiotici.

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
122
Nesto si ti pogresno razumela, kao sto sam ranije pisao antibiotici lece bakterijski poremecaj u organizmu
koji naprave virusi. Uz svaki ozbiljniji virus se nekad davao antibiotik .

..............................................................................................................................................................................
https://rs.sputniknews.com/rusija/2...cetiri-faze-razvoja-koronavirusa-u-organizmu/
I sad se daje.
Pisala sam već na forumu. Virusi koji izazivaju znatnije oštećenja sluznice, posebno donjih partija respiratornog trakta (grip, sad i korona) moraju da se pokriju antibiotikom jer je oštećena sluznica dobra podloga za bakterijsku superinfekciju.
To je lekarska doktrina, ne stvar ličnog iskustva.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.