Quantcast

Anti virus symbian

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.988
Ako misliš da instaliraš na tvoju c7 baš sam proverio par kamada ali još nije izašla verzija sa symbian 3 ,ali iskreno neznam šta će ti to evo ja imam nokiu 5800 već godinu dana i visim na netu sa njom ko blesav i nijednom mi nije ušao neki virus ,samo skidaj aplikacije i igre za njega sa proverenih sajtova i nećeš imati problema :)

digi tv

Aktivan član
Poruka
1.390
koji antivirus ppeporučujete za NOKIA C5 i da li uopšte treba antivirus ubacivati jer ja sam dosada ima Nokiu 3110 Classic i nikad nisam koristio antiviruse,doduše nekad se desi da telefon zakuca na netu ali ništa strašno

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.687
koji antivirus ppeporučujete za NOKIA C5 i da li uopšte treba antivirus ubacivati jer ja sam dosada ima Nokiu 3110 Classic i nikad nisam koristio antiviruse,doduše nekad se desi da telefon zakuca na netu ali ništa strašno
ma kakav antivirus. i ja imam nokiu 5800 i stalno sam na netu i svasta sam skidao i radio pa mi nije usao virus. nemojte dzabe da se mucite i usporavate telefon antivirusom jer jos ne znam nikoga kome je virus na fonu ucinio zlo :D kad cujem javicu ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.