Anonimno takmičenje za najlepše grudi LJISA sa javnim glasanjem

Kosta2

Legenda
Poruka
64.995
1. Zašto anonimno takmičenje?
Da se ne zna koje grudi su čije pa tako nema glasanja ni po babi, ni po stričevima, a ni po klanovima.

2. Kako postići da takmičenje bude anonimno?
Jednostavno. Takmičarke će meni lično slati fotke na PP. Anonimnost i bezbednost je normalno zagarantovana mojom ČF.
Ko ne zna, ČF znači časna forumaška. :lol:

3. Propozicije
Moraju se slati svoje a ne tuđe fotografije.
Poželjno je da grudi budu gole, a ako nemere, može i u brus. Ovo gole nije zbog mene već zbog estetike.
Takmičarke moraju biti punoletne. To ne znači puno leta već 18 MINIMALNO. Gornja dobna granica nema.
Svaka slika će biti objavljena pod brojem koji joj hronološki sa momentom primanja na PP pripada.
Fotografije se šalju do 23:59:59 datuma 03.08.2022.

Glasanje je javno i samo na ovoj temi. Glasati mogu samo forumašice i forumaši poznati na forumu i da imaju minimalno postavljenih 1000 postova. To je zato da predupredimo mućke s novootvorenim glasačkim nalozima.
Prebrojavanje je javno, isto na ovoj temi.
Pobednica ima pravo da ostane anonimna ako želi.
Ako ne, sama će napisati: MOJE. :lol:

Ko ima primedbe neka ćuti.
I bez ljubomorisanja, ružnih komentara i spamovanja, moliću lepo. :p

Poslednja izmena od moderatora:

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
a pa bilo vec takmicenje pre dve godine :D

bas nergde u ovo doba
Tabe, ja cu da zloupotrebim funkciju moderatora.
U uvodnoj temi je trebalo da pise- fotografije slati meni, moderatoru Trustnoone i Tab503 u pp, po tri iz svakog ugla.

Da ga zakatancimo?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.