Quantcast

Annunaki

Da li je covek nastao evolucijom majmuna?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 73550

Veoma poznat
Poruka
12.978
E j.b.g.... ode tema u diskurs.....izvinjavam se postavljacu...
gde smo ono stali?
Da li su Anunaki , veliki il' mali?
Il' su zaostali??
"Dal' ih i sad ima?"
Postavljac nas muci, il' tovari svima?!
od mene repku ima...
:mrgreen:

Nedodirivi

Zainteresovan član
Poruka
109
Istina o izduženim lobanjama, razgovor dvojice naučnika u Americi:

Naučnik A (žali se svom kolegi): Dragi kolega, moram da primetim da su nam posete muzeju arheologije naglo opale.
Naučnik B: Hmmm, imam ideju koja bi možda mogla da upali i donese nam veliki profit.
Naučnik A: Kakvu ideju?
Naučnik B: hajde da izvajamo neke izužene lobanje, i kažemo ljudima da su to neki svemogući ljudi koji su živeli u starom Egipu.
Naučnik A: Ma hajte kolega, odmah će provaliti da su lobanje lažne.
Naučnik B: Neće, jer ćemo ih držati otvorene za javnost samo par dana, videće ih samo nekoliko ljudi koji će raširiti glasine o postojanju ljudi s izuženim lobanjama, posle kad javnost sazna za to, preko štampe i medija i navale da ih vide, mi ćemo ih skloniti i reći da one nisu više za izlaganje, uz neko naivno objašnjene, da bi se još više raširila priča da mi nešto krijemo.
Naučnik A: To bi moglo da upali, a šta posle?
Naučnik B: Jednostavno, naša ekipa će napisati još gomilu knjiga, članaka u časopisima, snimaćemo serije, sve o tim izmišljenim ljudima, pa nek se ceo sve zabavi o tom glupošću, mi ćemo profitirati, i na svakih par godina plasirati novu bajku i nova 'otkrića'.
Naučnik A: Kolega čestitam na genijalnosti, dok mi budemo punili džepove, ljudi će se zamlaćivati s tim budalaštinama i neće se zapitati ko stvaro zapravo vlada svetom i neće se starati o svom spasenju.
Naučnik B: Pa onda, na posao.

OvajOnaj

Elita
Poruka
15.870
Istina o izduženim lobanjama, razgovor dvojice naučnika u Americi:

Naučnik A (žali se svom kolegi): Dragi kolega, moram da primetim da su nam posete muzeju arheologije naglo opale.
Naučnik B: Hmmm, imam ideju koja bi možda mogla da upali i donese nam veliki profit.
Naučnik A: Kakvu ideju?
Naučnik B: hajde da izvajamo neke izužene lobanje, i kažemo ljudima da su to neki svemogući ljudi koji su živeli u starom Egipu.
Naučnik A: Ma hajte kolega, odmah će provaliti da su lobanje lažne.
Naučnik B: Neće, jer ćemo ih držati otvorene za javnost samo par dana, videće ih samo nekoliko ljudi koji će raširiti glasine o postojanju ljudi s izuženim lobanjama, posle kad javnost sazna za to, preko štampe i medija i navale da ih vide, mi ćemo ih skloniti i reći da one nisu više za izlaganje, uz neko naivno objašnjene, da bi se još više raširila priča da mi nešto krijemo.
Naučnik A: To bi moglo da upali, a šta posle?
Naučnik B: Jednostavno, naša ekipa će napisati još gomilu knjiga, članaka u časopisima, snimaćemo serije, sve o tim izmišljenim ljudima, pa nek se ceo sve zabavi o tom glupošću, mi ćemo profitirati, i na svakih par godina plasirati novu bajku i nova 'otkrića'.
Naučnik A: Kolega čestitam na genijalnosti, dok mi budemo punili džepove, ljudi će se zamlaćivati s tim budalaštinama i neće se zapitati ko stvaro zapravo vlada svetom i neće se starati o svom spasenju.
Naučnik B: Pa onda, na posao.

Ti ih čuo kad su pričali, ili šta?
hehe.gif

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.