Quantcast

ANKETA ZA ZENE-DA LI I KOLIKO CESTO UPRAZNJAVATE ANALNI SEKS

• Začetnik teme Homer-Gost (anketa)
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
H

Homer-Gost (anketa)

Gost
Obrazlozio sam detaljno o ovoj anketi u ranijem topiku i o tome da mi treba pomoc od vas zenskih clanova foruma i od svih zena naravno.
Kolko sam shvatio moderator Gazdarica je odobrila ovu anketa - temu, i hvala joj na tome.
Dakle:
Da li i koliko cesto (nedeljno,mesecno) vi zene upraznjavate analni seks.
Ako mozete molim vas navedite vase godine i bracno stanje!

P.S. Ja sam ranije objasnio da je ovo samo anketa koju treba da sprovedem, i koja sigurno nece ici ni u jedne novine, a koju mi je jako neprijatno da sprovedem telefonski nasumice jer bi to bilo suludo.
Cela anketa inace je o raznim kategorijama ucestanosti seksualnih aktivnosti kod zena izmedju 15 i 65 godina.
Molim vas za vasu pomoc i za iskrene odgovore.
Molim vas da ovo shvatite ozbiljno i da kratko ijasno odgovorite na pitanja.
Hvala!!!

Vas gost-Homer.
Unapred hvala

H

Hamer - Gost

Gost
Gazdarica:
Hmm, zar se moze drkati i na statisticke podatke...??? :roll:
Pa rekao sam vec to je jedna od aktuelnih anketa koje ja treba da kompletiram kao spoljni saradnik jedne agencije za istrazivanje, a ovo je bas konkretno anketa koja istrazuje nacine i ucestanosti seksualnih aktivnosti zena uzrasta od 15 do 65 god.
Zove se malo preciznije od ovoga sto sam naveo ali to je smisao.
To je to.

H

Hamer - Gost(anketa)

Gost
Gazdarica:
Pa rekao sam vec to je jedna od aktuelnih anketa koje ja treba da kompletiram kao spoljni saradnik jedne agencije za istrazivanje, a ovo je bas konkretno anketa koja istrazuje nacine i ucestanosti seksualnih aktivnosti zena uzrasta od 15 do 65 god.
To je to.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Gost-bg:
Milojko Vasic:
Dokle bre taj analni sex ? Pa dajte ljudi, pa nije to jedina rupa !
Vidim da nemate hrabrosti da decku odgovarate na anketu, pa odgovarajte pod pseudonimima kao gosti kad vas je blam. Ja bi pricao sa mojom devojkom kolko cesto vodim analni seks - ali bar malo vi zene pa cu ja da kazem.
P.S. Bila jedna hrabra Gostcha.
Baš si nam očitao bukvicu ! Hrabro, nema šta.
Eh, da je više takvih kao što si ti gde bi nam bio kraj !

Hany

Početnik
Poruka
3
Hamer - Gost:
Gazdarica:
To je to.
Ja imam 51.godinu i nikada nisam
upraznjavala do sada analni seks (i bez komentara
klinci molim) iskreno - :)

L

lolica

Gost
Hany:
Hamer - Gost:
Gazdarica:
To je to.
Ja imam 51.godinu i nikada nisam
upraznjavala do sada analni seks (i bez komentara
klinci molim) iskreno - :)

Ja imam 35. Udata vec 7 god. Ne volim analni sex.Probala sam vise puta ali mi ne prija.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.