Анкета-само за присталице СРС- која вам је странка антипатичнија, ДС или СНС ?

Радикали, која вам је странка антипатичнија ?

  • ДС

  • СНС

  • Обе подједнако


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Постављам анкету која је намјењена само присталицама СРС.
Питање је јасно, да ли вам је антипатичнија и неомиљенија ДС, СНС или обе подједнако. Анкета ће бити анонимна, како се не би неко од присталица СРС устручавао да гласа. Анкета није провокативна и обећавам да нећу злоупотребљавати њене резултате, као аргумент у овој вишенедјељној свађи са радикалима. Поздрав, ускоро иде анкета.
 
Ista govna, drugo pakovanje.
Хвала на учешћу у дискусији.

Узгред, замолио бих да у гласању не учествују клон налози и да гласају само и искључиво присталице СРС. Хвала.
 
Хвала на учешћу у дискусији.

Узгред, замолио бих да у гласању не учествују клон налози и да гласају само и искључиво присталице СРС. Хвала.

Kakvi klonovi? Otvras temu o tvoja omiljena SNS i kad kazem da mislim da ste ista govna kao DS onda ne valja...
 
Ne vidim ja da je radikalima mrska ''SNS''...Samo će ostane u radikalima ono što je vezano poslovnim interesima za stranku,čija je ideologija doživela potpuni poraz,samim tim se pokzavši kao krajnje pogrešna.Mislim da nijedna stranka pa ni SPS nije doživela toliki poraz u ostvarivanju ideologije kao radikali.
 
Ne vidim ja da je radikalima mrska ''SNS''...Samo će ostane u radikalima ono što je vezano poslovnim interesima za stranku,čija je ideologija doživela potpuni poraz,samim tim se pokzavši kao krajnje pogrešna.Mislim da nijedna stranka pa ni SPS nije doživela toliki poraz u ostvarivanju ideologije kao radikali.
Sta mislis, sta je osnovni uzrok napada sto vrhuske, sto nekih forumskih radikala na SNS ?
 
Kakvi klonovi? Otvras temu o tvoja omiljena SNS i kad kazem da mislim da ste ista govna kao DS onda ne valja...

Slušaj... kako da ti kažem... ono čim te mama hranila kad si bio mali... to nije bila "Bebi papa" ili "Humana".... inače ti mama ne bi tolet papirom brisala usta posle papice... rezumeš? :) Eto kako ljudski može da se priča
 
Slušaj... kako da ti kažem... ono čim te mama hranila kad si bio mali... to nije bila "Bebi papa" ili "Humana".... inače ti mama ne bi tolet papirom brisala usta posle papice... rezumeš? :) Eto kako ljudski može da se priča

АЛОООО ШАБААААААНЕЕЕЕЕ!
 
Ne vidim ja da je radikalima mrska ''SNS''...Samo će ostane u radikalima ono što je vezano poslovnim interesima za stranku,čija je ideologija doživela potpuni poraz,samim tim se pokzavši kao krajnje pogrešna.Mislim da nijedna stranka pa ni SPS nije doživela toliki poraz u ostvarivanju ideologije kao radikali.

Та странка је у једном тренутку, преко свог представника (уједињене опозиције) имала преко 2 милиона гласова
и управо од тада,
"волшебно",
почиње њен суноврат!

ТЕМА

ОРИГИНАЛ ЈЕ УВЕК, АЛИ УВЕК, БОЉИ ОД ФАЛСИФИКАТА!
 
Slušaj... kako da ti kažem... ono čim te mama hranila kad si bio mali... to nije bila "Bebi papa" ili "Humana".... inače ti mama ne bi tolet papirom brisala usta posle papice... rezumeš? :) Eto kako ljudski može da se priča

Аууууууууууууу! Ојха! Ти га баш завуче. Поздрави своју мајку те јој понуди исто!
 
Постављам анкету која је намјењена само присталицама СРС.
Питање је јасно, да ли вам је антипатичнија и неомиљенија ДС, СНС или обе подједнако. Анкета ће бити анонимна, како се не би неко од присталица СРС устручавао да гласа. Анкета није провокативна и обећавам да нећу злоупотребљавати њене резултате, као аргумент у овој вишенедјељној свађи са радикалима. Поздрав, ускоро иде анкета.

Досадан си ...
 
Та странка је у једном тренутку, преко свог представника (уједињене опозиције) имала преко 2 милиона гласова
и управо од тада,
"волшебно",
почиње њен суноврат!

ТЕМА

ОРИГИНАЛ ЈЕ УВЕК, АЛИ УВЕК, БОЉИ ОД ФАЛСИФИКАТА!
Ebiga populistička spika,mnogo otpuštanja usisavanje sps-ovaca posle slobine podrške Šešelju...
 
Slušaj... kako da ti kažem... ono čim te mama hranila kad si bio mali... to nije bila "Bebi papa" ili "Humana".... inače ti mama ne bi tolet papirom brisala usta posle papice... rezumeš? :) Eto kako ljudski može da se priča

Види примера "напредњачке" интелигенције и односа према саговорницима ...

Срамота Сале,
24 000 постова си напуцао,
а остао исти као и на почетку ...

Ситан, небитан ....
 
Јесам ли културно и цивилизовано и без омаловажавања поставио питање-јесам !
А то што некоме можда и то можда неће одговарати резултати анкете-није мој проблем !
 
Јесам ли културно и цивилизовано и без омаловажавања поставио питање-јесам !
А то што некоме можда и то можда неће одговарати резултати анкете-није мој проблем !

th150056-1.jpg
 
Види примера "напредњачке" интелигенције и односа према саговорницима ...

Срамота Сале,
24 000 постова си напуцао,
а остао исти као и на почетку ...

Ситан, небитан ....

ШАААААБАААААН!
 
Ebiga populistička spika,mnogo otpuštanja usisavanje sps-ovaca posle slobine podrške Šešelju...

Ма тога је било увек и код свих,
али да се опозиција разје6е овако експресно и на парампарчад,
тога нигде и никада није било!

И СВАКА ИМ ЧАСТ НА ТОМЕ!
ОД МАЈСТОРА ТРЕБА УЧИТИ!
 

Back
Top