Lamb
Primećen član
- Poruka
- 868
АНКЕТА СЕ ПОНИШТАВА ЈЕР ГЛАСАШЕ МУСЛИМАНИ И ХРВАТИ НА Њ
Poslednja izmena:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ja glasao
Ja glasao
Ne govoriš istinu,nisi glasao !
Stoji 2 glasa - postavljač teme i ja !
Da si glasao,rezultat bi bio 3 ......
I ja....
dobro, razumijem da si pokupio fore od pernara i sada da pokažeš da si i ti ko on organiziraš prosvjededa ga organizujemo ako glasate za DA.
Da se ne zaboravi pokolj nad Srbima.
ANKETA NE VAZI ZA HRVATE I MUSLIMANE!!!!!
I ja se salim.
Da ne pomisli neko da se stima anketa.
Ne bih isao.
Takve manifestacije nicemu ne sluze sem sirenja mrznje.
dobro, razumijem da si pokupio fore od pernara i sada da pokažeš da si i ti ko on organiziraš prosvjede

Nisam ni mogao kad nije bilo ankete. Salim se breeeeeeee
Za inat necu da prosvedujem
strasno..
a 5000 muslimana okupljenih ispred ambasade Srbije u BOSNI za pustanje Jovana Divjaka koji izvrsi genocid nad Srbima?
sta je sa tim ?
Tvoje demokratsko pravo.......
Ali,nije lepo lagati !



ajmo da se nadjemo ispred ambasade?
kad bi neko ovo shvatio ozbiljno, bila bih najsrecnija


[Ne_Vazim_Se];17125518:Pa ako je to sve shto je potrebno da budesh najsrecnija... ajde, shto da ne.
Mada ne znam shta cemo time dobiti?
Mislim, niko nas nece shvatiti ozbiljno josh ce nam se i smejati tipa gle budala dokonih.
Al' ajde... 'ocemo. Posle ispred ambasade BiH da se donese rezolucija o genocidu nad Srbima u oklini Srebrenice... 5 hiljada Srba je tu nastradalo.
Treba to uraditi, zaista, mada... samo ce nas poapsiti murija ove izdajnichke vlasti.
Mada 05 ni to nije problem par dana u pritvoru manje vishe navikli smo...
Kada, kako, gde se nalazimo, ko ce da nosi one kartone i shta ce da pishe na njima itd...![]()
strasno..
a 5000 muslimana okupljenih ispred ambasade Srbije u BOSNI za pustanje Jovana Divjaka koji izvrsi genocid nad Srbima?
sta je sa tim ?
па нек нас склоне
опет ћемо
а и да нас има 50..доста је
ајмо за два месеца )))
а најсрећнија ћу бити кад мој народ буде срећан))

гласао сам за не, јер ни на једној страни није било геноцида.
гласао сам за не, јер ни на једној страни није било геноцида.




ЈА МИСЛИМ ДА ГРЕШИШ![Ne_Vazim_Se];17125590:E pa izvini onda shto moram da te spustim na zemlju ovako ali... necemo mi to doziveti.![]()



A KO TO TVRDI da je Jovan izvrsio genocid nad Srbima?
Seselj?