Quantcast

Anketa - koje su Vaše potrebe?

MilošKanal

Početnik
Poruka
3
Iskren da budem, nisam osoba za klasičan posao, sa fiksnim radnim vremenom, i gde radim za nekog drugog. Razmišljam ozbiljno da pokrenem svoj biznis. Dosta učim, istražujem, edukujem se i smatram da imam potencijal da pomažem ljudima. I zato, pre nego što pokrenem svoj biznis, kreiram proizvod ili uslugu, želim da pitam ljude šta im je potrebno. Zamolio bih vas da izdvojite malo vremena i da odgovorite na sledeća pitanja:

1. Kakve probleme i frustracije imate, koje su vaše potrebe, koje su vaše želje i aspiracije (čemu težite)?

2. Da li proaktivno tražite rešenje za vaš problem ili zadovoljenje vaših potreba i želja? Šta ste sve do sada probali, a nije vam pomoglo? Šta mislite da bi bilo rešenje?

Eto, hvala Vam unapred na izdvojenom vremenu za popunjavanje ove ankete, mnogo mi znači.

Možete odgovoriti u okviru ove teme ili u privatnoj poruci.

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
Питање о личним потребама какве има везе са предузетништвом и запослењем?

Што се тиче посла, моје потребе су најобичније и најнормалније: да је бар све у складу са законима, што обично није.

Lorelajn

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.862
Nije bitno sta,vec kako plasiras na trziste...Moze biti i najbolji proizvod//usluga ako niko nije cuo za to...
No necu da ti off topic-ujem temu,samo iznosim misljenje.
Pitanja su ti ekstremno opsirna,i u mom slucaju mislim da ti ne bi pomogla posto nisu materijalne prirode...Sem ako neces da prodajes kuce,placeve,stanove i ostale sitnice :mrgreen:

georgejune

Starosedelac
Poruka
168.707
1. Kakve probleme i frustracije imate, koje su vaše potrebe, koje su vaše želje i aspiracije (čemu težite)?
Vucic i prodano drustvo koje je oko nas
Da nestanu
2. Da li proaktivno tražite rešenje za vaš problem ili zadovoljenje vaših potreba i želja? Šta ste sve do sada probali, a nije vam pomoglo? Šta mislite da bi bilo rešenje?

Pa ne mogu eliminacijom problema da dobijem slobodu koju zelim
Resenja nema onako realno ,nisam u fazonu da ugasim tv i glumim da je sve ok

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
11.078
Iskren da budem, nisam osoba za klasičan posao, sa fiksnim radnim vremenom, i gde radim za nekog drugog. Razmišljam ozbiljno da pokrenem svoj biznis. Dosta učim, istražujem, edukujem se i smatram da imam potencijal da pomažem ljudima. I zato, pre nego što pokrenem svoj biznis, kreiram proizvod ili uslugu, želim da pitam ljude šta im je potrebno. Zamolio bih vas da izdvojite malo vremena i da odgovorite na sledeća pitanja:

Eto, hvala Vam unapred na izdvojenom vremenu za popunjavanje ove ankete, mnogo mi znači.

Možete odgovoriti u okviru ove teme ili u privatnoj poruci.

1. Тежим да имам лепу и паметну жену која ће да ме воли и коју ћу ја да волим наравно.

2. Не тражим га на тај начин. Пробао сам да смувам ситуирану удовицу, добио сам шамар. Сад очијукам са једном удатом, тешко ће то ићи. Решење би било да за почетак закопам ратне секире са родитељима.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.