kristiansand
Veoma poznat
- Poruka
- 10.392
ETO CISTO.... POSTO JE U SRBIJI A NAROCITO NA KRAJNJEM JUGU I KRAJNJEM SEVERU ISTE SVE MANJE DECE INTERESUJE ME KOLIKO KO OD CLANOVA FORUMA IMA DETETA(racunaju se i vambracna i bracna NEBITNO JE TOTALNO samo da ih ima
).
POCECU OD SEBE. NISAM U BRAKU JER NEMAM ODGOVARAJUCU OSOBU ZA TO I JOS PO NESTO ALI OVOM PRILIKOM OBECAVAM DA CU KADA JE NADJEM IMATI MINIMALNO 4 KOMADA A I VISE I POZIVAM I VAS DA MI SE PRIDRUZITE... mislim ne i direktno i bukvalno
(ne volim da delim svoju zenu sa drugima
), nego da ih imate bar najvise 1-o manje od broja koliko cu ih ja najmanje SIGURNO imati dakle 3 ili vise
). POCECU OD SEBE. NISAM U BRAKU JER NEMAM ODGOVARAJUCU OSOBU ZA TO I JOS PO NESTO ALI OVOM PRILIKOM OBECAVAM DA CU KADA JE NADJEM IMATI MINIMALNO 4 KOMADA A I VISE I POZIVAM I VAS DA MI SE PRIDRUZITE... mislim ne i direktno i bukvalno
(ne volim da delim svoju zenu sa drugima
), nego da ih imate bar najvise 1-o manje od broja koliko cu ih ja najmanje SIGURNO imati dakle 3 ili vise
Poslednja izmena:


