ANKETA-KAMPANJA-PROMOVISANJE PRAVIH VREDNOSTI

KOLIKO IMATE DECE?

  • NEMAM NI JEDNO

  • IMAM 2 I NE PLANIRAM VISE

  • IMAM 3 DETETA I NE PLANIRAM VISE

  • IMAM 3 I VISE DETETA I NAPRAVICU JOS KOJE, NEKA SE NADJE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.392
ETO CISTO.... POSTO JE U SRBIJI A NAROCITO NA KRAJNJEM JUGU I KRAJNJEM SEVERU ISTE SVE MANJE DECE INTERESUJE ME KOLIKO KO OD CLANOVA FORUMA IMA DETETA(racunaju se i vambracna i bracna NEBITNO JE TOTALNO samo da ih ima:)).
POCECU OD SEBE. NISAM U BRAKU JER NEMAM ODGOVARAJUCU OSOBU ZA TO I JOS PO NESTO ALI OVOM PRILIKOM OBECAVAM DA CU KADA JE NADJEM IMATI MINIMALNO 4 KOMADA A I VISE I POZIVAM I VAS DA MI SE PRIDRUZITE... mislim ne i direktno i bukvalno:mrgreen:(ne volim da delim svoju zenu sa drugima:mrgreen:), nego da ih imate bar najvise 1-o manje od broja koliko cu ih ja najmanje SIGURNO imati dakle 3 ili vise:super:
 
Poslednja izmena:
ETO CISTO.... POSTO JE U SRBIJI A NAROCITO NA KRAJNJEM JUGU I KRAJNJEM SEVERU ISTE SVE MANJE DECE INTERESUJE ME KOLIKO KO OD CLANOVA FORUMA IMA DETETA(racunaju se i vambracna i bracna NEBITNO JE TOTALNO samo da ih ima:)).
POCECU OD SEBE. NISAM U BRAKU JER NEMAM ODGOVARAJUCU OSOBU ZA TO I JOS PO NESTO ALI OVOM PRILIKOM OBECAVAM DA CU KADA JE NADJEM IMATI MINIMALNO 4 KOMADA A I VISE I POZIVAM I VAS DA MI SE PRIDRUZITE... mislim ne i direktno i bukvalno:mrgreen:(ne volim da delim svoju zenu sa drugima:mrgreen:), nego da ih imate bar najvise 1-o manje od broja koliko cu ih ja najmanje SIGURNO imati dakle 3 ili vise:super:

ja obecavam da cu imati bar troje svoje do pet komada, ako to bude opcija, ako ne usvojicu sve i jedno gladno koje mogu da hranim i vaspitavam

na mladjima svet ostaje..
 
ETO CISTO.... POSTO JE U SRBIJI A NAROCITO NA KRAJNJEM JUGU I KRAJNJEM SEVERU ISTE SVE MANJE DECE INTERESUJE ME KOLIKO KO OD CLANOVA FORUMA IMA DETETA(racunaju se i vambracna i bracna NEBITNO JE TOTALNO samo da ih ima:)).
POCECU OD SEBE. NISAM U BRAKU JER NEMAM ODGOVARAJUCU OSOBU ZA TO I JOS PO NESTO ALI OVOM PRILIKOM OBECAVAM DA CU KADA JE NADJEM IMATI MINIMALNO 4 KOMADA A I VISE I POZIVAM I VAS DA MI SE PRIDRUZITE... mislim ne i direktno i bukvalno:mrgreen:(ne volim da delim svoju zenu sa drugima:mrgreen:), nego da ih imate bar najvise 1-o manje od broja koliko cu ih ja najmanje SIGURNO imati dakle 3 ili vise:super:

А где је у анкети логична опција

Имам 2 и планирам више?
 
ETO CISTO.... POSTO JE U SRBIJI A NAROCITO NA KRAJNJEM JUGU I KRAJNJEM SEVERU ISTE SVE MANJE DECE INTERESUJE ME KOLIKO KO OD CLANOVA FORUMA IMA DETETA(racunaju se i vambracna i bracna NEBITNO JE TOTALNO samo da ih ima:)).
POCECU OD SEBE. NISAM U BRAKU JER NEMAM ODGOVARAJUCU OSOBU ZA TO I JOS PO NESTO ALI OVOM PRILIKOM OBECAVAM DA CU KADA JE NADJEM IMATI MINIMALNO 4 KOMADA A I VISE I POZIVAM I VAS DA MI SE PRIDRUZITE... mislim ne i direktno i bukvalno:mrgreen:(ne volim da delim svoju zenu sa drugima:mrgreen:), nego da ih imate bar najvise 1-o manje od broja koliko cu ih ja najmanje SIGURNO imati dakle 3 ili vise:super:

evo da ti pomognem :flert:
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/13-Lični-kontakti
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/17-Ljubav-i-seks-(18-)
mozda cak i ovde
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/27-Žene
e onda kad zavrsis sa time, otvori temu ovde :
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/30-Dom-i-porodica

:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top