АНКЕТА - ДА ЛИ ЈЕ ОВО ЗА ОСУДУ?

Да ли ће познати глумац одговарати за овај поступак...?

  • ДА

    glasova: 5 17,2%
  • НЕ

    glasova: 24 82,8%

  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .
Ovo je tipican primer nase kvaziintelektualne "elite" .

Iako je njemu mozak vec opran dubinskim pranjem deterdzentom najnovije generacije "heroinoxom" , to je samo jedan u nizu primera plitkoumnih, povrsnih , snobovskih, mediokritetskih nikogovica koji predstavljaju nasu kulturnu scenu i neki kvazi dzet-set.

Nesposobni za bilo sta dublje od citanja rubrike "sta je danas IN" i prilagodjavanja trendovima , jedino sto su sposobni da izvedu je neki takav performance sa neobjasnjivom pobudom i jos neobjasnjivijom porukom, a sve u cilju sopstvene promocije kao nekoga ko je intelektualno iznad situacije , nekog ko polaze pravo na istinu i pravdu, a mi.. obicni plebs , treba da smo mu zahvalni sto nas je prosvetlio i pokazao nam koliko smo glupi i naivni u svojim malim, bednim zivotima.

Fuj!
 
Poslednja izmena:
Ovo je tipican primer nase kvaziintelektualne "elite" .

Iako je njemu mozak vec opran dubinskim pranjem deterdzentom najnovije generacije "heroinoxom" , to je samo jedan u nizu primera plitkoumnih, povrsnih , snobovskih, mediokritetskih nikogovica koji predstavljaju nasu kulturnu scenu i neki kvazi dzet-set.

Nesposobni za bilo sta dublje od citanja rubrike "sta je danas IN" i prilagodjavanja trendovima , jedino sto su sposobni da izvedu je neki takav performers sa neobjasnjivom pobudom i jos neobjasnjivijom porukom, a sve u cilju sopstvene promocije kao nekoga ko je intelektualno iznad situacije , nekog ko polaze pravo na istinu i pravdu, a mi.. obicni plebs , treba da smo mu zahvalni sto nas je prosvetlio i pokazao nam koliko smo glupi i naivni u svojim malim, bednim zivotima.

Fuj!

СМРДЉУ
оставити на миру, не дирати да не би још више ширио смрад,
ПУСТИТИ ДА ДЕТЕРЏЕНТ ДЕЛУЈЕ И ЧЕКАТИ!


You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

:cmok::cmok::cmok:
 
Ovo je tipican primer nase kvaziintelektualne "elite" .

Iako je njemu mozak vec opran dubinskim pranjem deterdzentom najnovije generacije "heroinoxom" , to je samo jedan u nizu primera plitkoumnih, povrsnih , snobovskih, mediokritetskih nikogovica koji predstavljaju nasu kulturnu scenu i neki kvazi dzet-set.

Nesposobni za bilo sta dublje od citanja rubrike "sta je danas IN" i prilagodjavanja trendovima , jedino sto su sposobni da izvedu je neki takav performers sa neobjasnjivom pobudom i jos neobjasnjivijom porukom, a sve u cilju sopstvene promocije kao nekoga ko je intelektualno iznad situacije , nekog ko polaze pravo na istinu i pravdu, a mi.. obicni plebs , treba da smo mu zahvalni sto nas je prosvetlio i pokazao nam koliko smo glupi i naivni u svojim malim, bednim zivotima.

Fuj!

Da, ali taj Sergej Trifunovic je i od njih izuzetak. Jedno goMno pomodno i 0 oduvek bio pa i ostao.
 
Ovo je tipican primer nase kvaziintelektualne "elite" .

Iako je njemu mozak vec opran dubinskim pranjem deterdzentom najnovije generacije "heroinoxom" , to je samo jedan u nizu primera plitkoumnih, povrsnih , snobovskih, mediokritetskih nikogovica koji predstavljaju nasu kulturnu scenu i neki kvazi dzet-set.

Nesposobni za bilo sta dublje od citanja rubrike "sta je danas IN" i prilagodjavanja trendovima , jedino sto su sposobni da izvedu je neki takav performers sa neobjasnjivom pobudom i jos neobjasnjivijom porukom, a sve u cilju sopstvene promocije kao nekoga ko je intelektualno iznad situacije , nekog ko polaze pravo na istinu i pravdu, a mi.. obicni plebs , treba da smo mu zahvalni sto nas je prosvetlio i pokazao nam koliko smo glupi i naivni u svojim malim, bednim zivotima.

Fuj!

Ma njemu su mozak oprali pod Nijagarinim vodopadima bre!
 
Ovo je tipican primer nase kvaziintelektualne "elite" .

Iako je njemu mozak vec opran dubinskim pranjem deterdzentom najnovije generacije "heroinoxom" , to je samo jedan u nizu primera plitkoumnih, povrsnih , snobovskih, mediokritetskih nikogovica koji predstavljaju nasu kulturnu scenu i neki kvazi dzet-set.

Nesposobni za bilo sta dublje od citanja rubrike "sta je danas IN" i prilagodjavanja trendovima , jedino sto su sposobni da izvedu je neki takav performers sa neobjasnjivom pobudom i jos neobjasnjivijom porukom, a sve u cilju sopstvene promocije kao nekoga ko je intelektualno iznad situacije , nekog ko polaze pravo na istinu i pravdu, a mi.. obicni plebs , treba da smo mu zahvalni sto nas je prosvetlio i pokazao nam koliko smo glupi i naivni u svojim malim, bednim zivotima.

Fuj!

a ko je taj nešto ga nisam primetila.:)
 
Да ли ће познати глумац одговарати за овај поступак...?

Sergej Trifunović na premijeri u majici s likom generala Jovana Divjaka
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/2...jeri-u-majici-s-likom-generala-Jovana-Divjaka

Čuo sam da je taj uhapšen,a tamo kaže da je bio ''branitelj Sarajeva''.
Nisam se interesovao za njega,ai nisam ništa čitao o njemu a vidim da se digla velika halabuka.
E sad,ko je on,po imenu ne bih rekao da je musliman,i od koga je to branio Sarajevo,i zbog čega Srbija traži njegovo izručenje,a u Sarajevu koliko vidim protestvuju i Srbi i muslimani,a evo i ovaj klipan nosi majicu sa njegovim likom.Stvarno mi nije jasno ko je taj Divjak?
 
Да ли ће познати глумац одговарати за овај поступак...?

Sergej Trifunović na premijeri u majici s likom generala Jovana Divjaka
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/2...jeri-u-majici-s-likom-generala-Jovana-Divjaka

Koji postupak?
Da li je vama dobro?
Mi se danas zamlaćujemo Majom Nikolić i Trifunovićem koji tobože proklamuju neke loše ljudske vrednosti.
A šta ćemo sa onim mnogo opasnijima? Njih ćemo pod tepih?
 
Čuo sam da je taj uhapšen,a tamo kaže da je bio ''branitelj Sarajeva''.
Nisam se interesovao za njega,ai nisam ništa čitao o njemu a vidim da se digla velika halabuka.
E sad,ko je on,po imenu ne bih rekao da je musliman,i od koga je to branio Sarajevo,i zbog čega Srbija traži njegovo izručenje,a u Sarajevu koliko vidim protestvuju i Srbi i muslimani,a evo i ovaj klipan nosi majicu sa njegovim likom.Stvarno mi nije jasno ko je taj Divjak?
У Добровољачкој улици десио се први случај исламске слободе! :per: :per: :per:
Тај Дивјак је Србин, који је као БРАНИО Сарајево од ЈНА....
убијајучи заједно са Муслиманима децу...редовне војнике,
који нису били ни наоружани....
:per: :per: :per:
 
У Добровољачкој улици десио се први случај исламске слободе! :per: :per: :per:
Тај Дивјак је Србин, који је као БРАНИО Сарајево од ЈНА....
убијајучи заједно са Муслиманима децу...редовне војнике,
који нису били ни наоружани....
:per: :per: :per:

Taj onda nije Srbin....
 
Ja razumem da ljudi grese,ali gresiti protiv svog naroda,ubijati ga,muciti ga i proganjati kao sto je to cinio Divljak
je za svaku osudu.Da je on bio amerikanac,davno bi ga ubili,a da ne pricamo o Izraelu,Engleskoj.itd.Ali ako
si Srbin i jos ubijas srbe onda si popis u zapadnom svetu.

Тај генерал је мртав човек...
Али овај глумац са мајицом на којој је његов лик....
:per: :per: :per:
 

Back
Top