Anketa:Ambasada DA - NE

Ambasada da ili ne?

• Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шон:
Ја сам гласао ѕа Амбасаду, јер сам мишљења да је таква тема широког опсега потребна једном оваквом озбиљном подфоруму. Гледајући Сваштару на коју се неки у критици позивају, мислим да између њих не постоји додирних тачака изузев одређене форме чета. Све остало је потпуно другачије и много цивилизованије него на Сваштари. Али, можда је и то разлог зашто неке колеге имају пик на то. Форма интелектуалног хумора није својствена њима и због непознавања исте они би је забранили.

Gospodine Šon, veoma su zanimljive Vaše opservacije s obzirom da ste se ulogovali
2. januara 2006. Jako dobro poznajete ovdašnje prilike, za Vaš virtuelni uzrast. Što se
Vas tiče nemam drugo objašnjenje, ili ste vidoviti, ili ste nečiji alter ego.

Strela:
Gospodine Šon, veoma su zanimljive Vaše opservacije s obzirom da ste se ulogovali
2. januara 2006. Jako dobro poznajete ovdašnje prilike, za Vaš virtuelni uzrast. Što se
Vas tiče nemam drugo objašnjenje, ili ste vidoviti, ili ste nečiji alter ego.

nemojte tako 'ice Strelo, pa Sean je ovde jedini egzemplar coveka koji je procitao zapisnike sa svih sednica ambasade od slovca do slovca. nego sto ne glasate, samo minirate elvinu anketu a ovamo uzdrzani. radikal... pa uzdrzan. e da cuje voja... ;) :D

Поштована госпођице или госпођо Стрело. Таман сам хтео да се излогујем када сам видео вашу да кажем малу опсервацију о мом лику. Можете се обратити за све оно што вас занима младом Елвину или господину Марлону, који су исто питање постављали од првог дана. Њих сам разуверио, надам се да ћу успети и вас. Поздрав и добре жеље.

Шон:
Поштована госпођице или госпођо Стрело. Таман сам хтео да се излогујем када сам видео вашу да кажем малу опсервацију о мом лику. Можете се обратити за све оно што вас занима младом Елвину или господину Марлону, који су исто питање постављали од првог дана. Њих сам разуверио, надам се да ћу успети и вас. Поздрав и добре жеље.

Malo je čudno za jednog gospodina Vašeg nivoa, da kad nekom persirate, pišete malim
slovom... Sitnice ipak odaju čoveka...

Не рекосте да ли сте госпођица или госпођа. Тек када то будем знао, опходићу се по кодексима које ви постављате. Надам се да ово неће утицати на нашу даљу комуникацију на форуму.

Ma to je brate normalno. Sada ima jako puno novih ovde i svi misle koji je ovaj ili onaj. Tako je stalno na onim zenskim forumima. Iskristalisace se to brzo, videce se ko sta pise... eno sad neki izjavise da su Srbi vaslivi narod i da treba baciti atomsku bombu, drugi da smo genetska deponija... a ne vide koliko u stvari govore sami o sebi :D

Шон:
Не рекосте да ли сте госпођица или госпођа. Тек када то будем знао, опходићу се по кодексима које ви постављате. Надам се да ово неће утицати на нашу даљу комуникацију на форуму.

Ne postavljam nikakve kodekse, već govorim o pravopisu, kada se nekom obraćate sa Vi, to se uvek piše velikim slovom, to nije neki moj izum. Pravo da Vam kažem, krajnje
mi je idiotsko ovo persiranje na forumu. I još nešto, da zadovoljim Vašu znatiželju, mada
nismo na rubrici ON TRAŽI NJU - ONA TRAŽI NJEGA, da, ja sam gospođa, udata sam,
a sad pošto sam ja vama saopštila svoje bračno stanje, mogli biste i Vi meni svoje.

Zašto se samo ženama postavlja to idiotsko pitanje, gospođa ili gospođica, zašto ne bi
i muškarci odgovarali na pitanje, gospodin ili gospodičić?

Elvi, dušo, bio ti beba, dečkić ili virtuelna opsena, ti si ovde unikum! :-D Mrtva sam ozbiljna (vidiš da nema smajlija koji bi odao moje raspoloženje), pa te molim da se upristojiš i skineš ignore, da se dogovorimo kada te vodim u Mek. Bre ,buducu taštu ignorišeš, pa gde to ima? Hajde, ne sekiraj se da li je ovo globalno zagrevanje krivo za novonastalu situaciju, i mani se politike, politika je *****, bolje se prihvati nauke, ja preferiram samo pametnog ,izuzetnog i dobrostojećeg zeta. U nadi da ćes taj ispit položiti sa 10., a i svaki sledeći, najlepše želje,sa sloganom: "Zajedno smo jači", salje ti tašta, kojoj mašta može svašta! :-D :-D :-D

ne znam stvarno o čemu je reč...nisam baš u toku,al' imam utisak da je standardno na moj račun:D
ne znam zašto prozivate danku,udvostručio sam promet kad sam je zaposlio,a uz to je prava žeMska,pola kafančeta se zacopalo u nju:D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back