Anime za početnike

Domaćin čovek

Početnik
Poruka
43
Nikada nisam imao ozbiljniji kontakt sa anime crtaćima. Kao klinac, gledao sam ono što se vrtelo po domaćim TV stanicama. Digimone, Pokemone, Zmajevu kuglu, Yu-Gi- Oh... Sada bih želeo da gledam nešto ozbiljnije, ali ne znam gde da počnem. Bilo bi glupo da počnem sa filmovima i serijama koje se sviđaju samo dugogodišnjim fanovima i istinskim zaljublenicima u ovakve vrste crtanih.
Predložite nešto zanimljivo, nešto što će me najbolje i najbrže privući anime svetu.
 
Sta volis inace, od filmova recimo? Akciju, horor, romanticne stvari, glupe tinejdzerske filmove, komedije...?
I koliko godina imas?

17 mi je godina. Najviše volim drame( naravno, ne ljubavne :mrgreen: ) i trilere. Od ovih žanrova što si ti naveo slabo šta gledam. Ljubiće i teen filmove izbegavam, akcije ponekad, komedije češće, ali me retko koja nasmeje...
Od ovih što ste preporučili stavio sam na skidanje Naruto i Death Note. Hvala svima.
 
Uh, drame, moj covek!
Plus, rekao si da te retko sta nasmeje, sto je opet, moj slucaj.

mm... Nodame Cantabile, Spice and Wolf (obe jesu ljubavne drame, ali to je vrlo umereno, bas kao sto volim)

i naravno...

Melancholy of Haruhi Suzumiya

Javi nam utiske, bilo pozitivne bilo negativne ;)
 
17 mi je godina. Najviše volim drame( naravno, ne ljubavne :mrgreen: ) i trilere. Od ovih žanrova što si ti naveo slabo šta gledam. Ljubiće i teen filmove izbegavam, akcije ponekad, komedije češće, ali me retko koja nasmeje...
Od ovih što ste preporučili stavio sam na skidanje Naruto i Death Note. Hvala svima.
Navela, nisam naveo, nego navela. :neutral:
U svakom slucaju, ja sam orijentisana na romanticno-akcione i teen (uglavnom shojo) stvari, tako da od mene slabe vajde imas. :lol:

Samo bih preporucila da se ne uvaljujes u shonen dzinove (Naruto, Bleach, One Piece, Fairy Tail), iz toga niko ne izlazi srecan i zadovoljan. :mrgreen:
 

Back
Top