Angel Corruption!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.570
Jedna moja bivša devojka koju baš cenim, mada je naš odnos bio više bio drugarski pošto se znamo od detinjstva pa evoluirao kasnije itd :lol:
I ona sve top i super u svemu, prava lepotica i se udala za tipa koji je u fazonu da je kupio i doktorat i profesorsko mesto na jednom privatnom faxu i koji je naravno "učlanjen" itd

I sad me zanima kako vi gledate na sve to, verovatno imate slične primere i sami itd.
Čudno mi je da neko ko je baš pozitivan bude sa nekim takvim.
Imate li neki moral kada su takve stvari u pitanju ili kad vam neko odgovara tako nešto nije čak ni bitno??
Mada ima ljudi koji čak ni ne cene one sa privatnih fakulteta u Srbiji i smatraju ih manje vrednim. Neko bi ih nazvao snobovima itd.


A tek ekstremniji primer su kriminalci, mada za mnoge devojke ni oni nisu nikakav problem, čak su u određenim krugovima i poželjni...
Sad me baš zanima kako prepoznati devojku kojoj ne smetaju čak ni kriminalci, a na prvi pogled se normalno ponaša i super je.
Sećam se da je @Umri_muski imao neke teorije o tome...
 
Jedna moja bivša devojka koju baš cenim, mada je naš odnos bio više bio drugarski pošto se znamo od detinjstva pa evoluirao kasnije itd :lol:
I ona sve top i super u svemu, prava lepotica i se udala za tipa koji je u fazonu da je kupio i doktorat i profesorsko mesto na jednom privatnom faxu i koji je naravno "učlanjen" itd

I sad me zanima kako vi gledate na sve to, verovatno imate slične primere i sami itd.
Čudno mi je da neko ko je baš pozitivan bude sa nekim takvim.
Imate li neki moral kada su takve stvari u pitanju ili kad vam neko odgovara tako nešto nije čak ni bitno??
Zasto bi mi tako nesto bilo bitno?
Pa i ja bi svoju drzavu zajebao, Srbiju isto tako, ne bi ni trepnuo.

Da zivim u nekoj ozbiljnoj drzavi, mozda bi mi bilo bitno.
Nazalost, ne zivim u ozbiljnoj drzavi.
 
Ja majke mi evo ne znam kako neko kupi profesorsko mesto

Aj diplomu da kupiš i da nemaš više veze sa faksom, ali kako kupiš profesorsko mesto

OT: ne znam kako ih prepoznati. Možda je najbolje da lepo pitaš jeri voli lažne profesore i kriminalce
 
Ja majke mi evo ne znam kako neko kupi profesorsko mesto

Aj diplomu da kupiš i da nemaš više veze sa faksom, ali kako kupiš profesorsko mesto

OT: ne znam kako ih prepoznati. Možda je najbolje da lepo pitaš jeri voli lažne profesore i kriminalce

Upravo ovo. Nacrtao si sebi metu na čelo i da si retard i kriminalac. I gde više dalje da se ide?!:lol:

A smešno kompletno! Tip je za 3 godine prešao od asistenta pripravnika do redovnog profesora... Ultimativna patetika i jad.:rotf:
 
Jedna moja bivša devojka koju baš cenim, mada je naš odnos bio više bio drugarski pošto se znamo od detinjstva pa evoluirao kasnije itd :lol:
I ona sve top i super u svemu, prava lepotica i se udala za tipa koji je u fazonu da je kupio i doktorat i profesorsko mesto na jednom privatnom faxu i koji je naravno "učlanjen" itd

I sad me zanima kako vi gledate na sve to, verovatno imate slične primere i sami itd.
Čudno mi je da neko ko je baš pozitivan bude sa nekim takvim.
Imate li neki moral kada su takve stvari u pitanju ili kad vam neko odgovara tako nešto nije čak ni bitno??
Mada ima ljudi koji čak ni ne cene one sa privatnih fakulteta u Srbiji i smatraju ih manje vrednim. Neko bi ih nazvao snobovima itd.


A tek ekstremniji primer su kriminalci, mada za mnoge devojke ni oni nisu nikakav problem, čak su u određenim krugovima i poželjni...
Sad me baš zanima kako prepoznati devojku kojoj ne smetaju čak ni kriminalci, a na prvi pogled se normalno ponaša i super je.
Sećam se da je @Umri_muski imao neke teorije o tome...


A da se nisi ti malo više utripovao jer ti se bivša (ako je uopšte) dobro udala?

Kupio je diplomu i profesorsko mesto?

Posle diplome, trebalo je da kupi master pa doktorat, pa onda mesto asistenta, pa vanrednog profesora, pa redovnog profesora.

Mislim da je malo previše i za : verovali ili ne.
 
  • Podržavam
Reactions: Red
Jedna moja bivša devojka koju baš cenim, mada je naš odnos bio više bio drugarski pošto se znamo od detinjstva pa evoluirao kasnije itd :lol:
I ona sve top i super u svemu, prava lepotica i se udala za tipa koji je u fazonu da je kupio i doktorat i profesorsko mesto na jednom privatnom faxu i koji je naravno "učlanjen" itd
Imas li predstavu makar kakav je kao covek taj sa kupljenim profesorskim mestom?
 
A da se nisi ti malo više utripovao jer ti se bivša (ako je uopšte) dobro udala?

Kupio je diplomu i profesorsko mesto?

Posle diplome, trebalo je da kupi master pa doktorat, pa onda mesto asistenta, pa vanrednog profesora, pa redovnog profesora.

Mislim da je malo previše i za : verovali ili ne.
Pogrešnu projekciju praviš potpuno... Neko mi je ispričao nešto, ja sam se informisao i malo istraživao šta ko radi i došao do takvog zaključka...
Mislim svako će doći do takvog zaključka.
 
A da se nisi ti malo više utripovao jer ti se bivša (ako je uopšte) dobro udala?
Ja pišem o tome da tako nešto nisam očekivao od nje
Samo to je poenta

Kupio je diplomu i profesorsko mesto?

Posle diplome, trebalo je da kupi master pa doktorat, pa onda mesto asistenta, pa vanrednog profesora, pa redovnog profesora.

Mislim da je malo previše i za : verovali ili ne.
Ajde ti meni objasni kako neko za 2 godine prođe put od asistenta pripravnika do redovnog profesora?
Nepotizam i korupcija na maximumu
To je očigledno ili neka debela veza ili kupovina mesta, a najverovatnije i oboje...
 
Jedna moja bivša devojka koju baš cenim, mada je naš odnos bio više bio drugarski pošto se znamo od detinjstva pa evoluirao kasnije itd :lol:
I ona sve top i super u svemu, prava lepotica i se udala za tipa koji je u fazonu da je kupio i doktorat i profesorsko mesto na jednom privatnom faxu i koji je naravno "učlanjen" itd

I sad me zanima kako vi gledate na sve to, verovatno imate slične primere i sami itd.
Čudno mi je da neko ko je baš pozitivan bude sa nekim takvim.
Imate li neki moral kada su takve stvari u pitanju ili kad vam neko odgovara tako nešto nije čak ni bitno??
Mada ima ljudi koji čak ni ne cene one sa privatnih fakulteta u Srbiji i smatraju ih manje vrednim. Neko bi ih nazvao snobovima itd.


A tek ekstremniji primer su kriminalci, mada za mnoge devojke ni oni nisu nikakav problem, čak su u određenim krugovima i poželjni...
Sad me baš zanima kako prepoznati devojku kojoj ne smetaju čak ni kriminalci, a na prvi pogled se normalno ponaša i super je.
Sećam se da je @Umri_muski imao neke teorije o tome...
jedino sto mogu o tebi da kazem citajuci tvoje misli nakon svih ovih godina na krsti je to da ti odbijas da porastes mali perice.
 
Zasto bi mi tako nesto bilo bitno?
Pa i ja bi svoju drzavu zajebao, Srbiju isto tako, ne bi ni trepnuo.

Da zivim u nekoj ozbiljnoj drzavi, mozda bi mi bilo bitno.
Nazalost, ne zivim u ozbiljnoj drzavi.
Evo ti odgovor....za neozbiljne ljude je neozbiljno sve oko njih, a zene, kao i ti sto ne zelis da odrastes i budes odgovoran, takodje ne zele da odrastu, a njima se jos i moze....zivot ste sveli na use, nase i podase, pa sto ne bi i ona bila zena nekog profesora zajebanta kome se moze?
 
Potsetio si me na moju sestru od strica, lepa i pametna devojka, studirala je mikrobiologiju i bila student generacije, upoznala nekog seljackog ficvirica ciji roditelji su radili u austriji, a imao majku prodornu zenu koja mu je obezbedila i diplomu i mesto na fakultetu drzavnom naravno. Naravno da nije iz Beograda nego iz kraja bez puta i struje i vode, ali je kao profesor lako obezbedio kucu na dobrom mestu i izdrzavanje za decu. Naravno i da takvi vode drzavu....uce vas kako je zivot lep i da nista ne treba da mislite samo da radite.
Ona je fakultet zavrsila mnoo kasnije, kada su deca porasla da mogu sama da uzmu hranu iz frizidera.
 

Back
Top