Angel Beats!

Season 2! :)
O da, pravim nov amv za angel beats, samo sada mnogo bolji, na ovom ću da se zardžim mesec dana, i pravim ga iz tri programa: sony vegas, adobe photoshop i after effects. :)
Možete pogledati kratko kako će to da izgleda na youtube. Samo ukucajte multiicecool i idite na video klip angel beats amv let's just be super cute girls
 
Ostavio sam da gledam anime kada se završi do kraja. A u vezi onog AMV-a prestao sam... Stigao sam do četrdeset i sedme sekunde i mrzelo me da idem dalje... -_- Kao i većina AMV-a koje započnem.
 
I sta na kraju su pokazali da su Kanade i Otnoashi u istom svetu?:o Ili sta vec xD

Ne, Otonashi je dok je bio živ potpisao da će dati svoje organe onime kojim je potrebno kada on umre, Kanade je bila ona koja je primila Otonashijevo srce zato što nije bilo sve OK sa njenim, kasnije je i ona umrla. A svako ko se usreći u afterlife životu on započinje novi život u normalnom svetu, na kraju kada su se i Kanade i Otonashi usrećili oni su se našli u normalnom svetu u novom životu, to je ono što su hteli da kažu. Nego me čudi što neće biti Season 2... Anime je mnogo više nego popularan...
 
Odgledala sam Angel Beats pre neki dan. Ubedljivo najbolji anime koji sam odgledala u skorije vreme :D (iako mislim da je mogao biti bolji u odredjenim oblastima)

TK ftw!! :heart: I love that guy!!!

"Get chance and luck" xDDDDD
Volela bi da su ispricali njegovu pricu T_T
 
Poslednja izmena:
Završio anime juče odličan anime nisam pogledao neki takav dosta dugo mada jako tužno anime pogotovo kad svi pričaju svoje prošlosti najviše me je dirnula yuina prošlost gde je ona bila invalid i onda na kraju kad je zamišljala kako bi bilo da je srela Hidekia i udala se za njega :( onaj alternative ending mi se nesviđa pošto ispada da je otonashi ispushio i ostao zaglavljen zauvek u onom svetu više mi se sviđa gde su on i kaede se reinkarnirali i ponovo sreli u stvarnom svetu.


Baš simpa ovaj opening gde Kanade svira klavir a i pesma je lepa :)

 

Back
Top