Android- prvi znaci da "nesto nije u redu"

ŠTA to znači?
Vlasnica Samsunga lol
Ozbiljno, šta to zna6da Samsung nije čist android?
Da , skinovan je , tj ofarban i dodati su razni tweak-ovi (korisne ili manje korisne stvarcice) kao i bloat (djubre) nepotrebne aplikacije koje i ne mozes da obrises a trose resurse.

Ovako izgleda cist android bez dodataka.


Cisto kao suza.

Sta treba to sam ubacis a ne da ti Samsung preporuci i optereti bez potrebe.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Meni će izgleda biti najsigurnija opcija da koristim računare u biblioteci, kao što sam radila 2014.
Niti ga apdejtujem, niti plaćam internet a ako "crkne", nije moj :lol:
Pa jbte, preteraše ove kompanije, stvarno nije normalno ovo što se radi, telefon mi od septembra a već je za đubre takoreći.
Kao što rekoh, neću više da se nerviram, neka "pojede" i ovu drugu polovinu RAMa, resetovacu ga a dotle neću ni da GLEDAM jer se sâm optimizuje,za razliku od prethodnih kojima sam morala "peške" da brišem keš.
Hvala ti.
 
Ja bi zabranio 2GB rama konfiguracije na androidima,
Tako nešto u smislu da bi trebalo zabraniti kad se narod ne razume, (a pod "narod" ubrajam i sebe).
Nešto poput roka trajanja isl.
I još nesto, koliko sam ja shvatila, ljudi po svetu imaju opciju da kupe original ili "made in china", a ovde ljudima prodaju telefone koji su svi kineski a da ljudi to i ne znaju.
.
Zamisli sad ja na primer da "uvalim" nekome moj prvi telefon LG koji podržava samo 2G.
I na to treba paziti.
Jesu li uopšte uveli (već) 5G mrežu ili nisu još uvek?

...
Opet mi nestade signal. Mts:
Moram da prebacim na režim za avion, tako držim minut, pa isključim i "vratim se na zemaljski režim"😂
Ja stvarno ne znam odakle uopšte dobijam ideje za ovu tehniku😂
 
Ej ljudi, ćao!
Dokupljen internet 😉
Sad mi je jasno zašto se često ne razumemo, vi ste PREKVALIFIKOVANI 😂
Uvek razmišljate previše duboko, nekad su stvari neverovatno jednostavne- imam pripejd i to je sve.
(Ponekad se desi da mogu da nastavim još par minuta ili kao juče 2 sata dok me ne isključe haha)
I da, znam šta pričam, imam višegodišnje iskustvo.
 

Back
Top