Android- prvi znaci da "nesto nije u redu"

Dobro nisam shvatio,znaci pre si uspela da kopiras sad ne moze?
Ne radi se samo o kopiranju, već i o premještanju,dodavanja novog filtera isl.
Ali nije kao na compu, ovde je drugačije.
Hvala ti što se trudiš ali slike uopšte nisu primarna tema, one su kao npr kašalj i curenje nosa pred grip.
2 prethodna fona su mi "crkla" sa istim početnim simptomima, "brljanje" kad su slike u pitanju.
 
Jel može ovako? Iz podešavanja?
Zato što nisam razumela kako da izbrišem na drugačiji način ( "kliknite direktno na gornji desni ugao, pritisnite na tastaturi to i to" itd, sve tutorijali za comp)
Screenshot_20191214-145658_Settings.jpg
 
Ne radi se samo o kopiranju, već i o premještanju,dodavanja novog filtera isl.
Ali nije kao na compu, ovde je drugačije.
Hvala ti što se trudiš ali slike uopšte nisu primarna tema, one su kao npr kašalj i curenje nosa pred grip.
2 prethodna fona su mi "crkla" sa istim početnim simptomima, "brljanje" kad su slike u pitanju.
Cekaj jel i ti imas 10 000 slika na kartici kao moja sestra na Galaxy A50 ? :eek:
Kada sam video cifru , nisam mogao da verujem!
 
Cekaj jel i ti imas 10 000 slika na kartici kao moja sestra na Galaxy A50 ? :eek:
Kada sam video cifru , nisam mogao da verujem!
Nećeš vjerovati, imam možda 8 foldera sa po 4, 5, 6 slika.
A SD od 8GB :lol:
Uopšte nemam mnogo, prvo imam cloud, drugo meni Facebook služi kao album za slike, samo što su pod katancem, ali eto tamo ih držim, ne u telefonu
HAHAHA koji sam ja čudan lik lol
 
Dajte više Tapatalk namestite nema smisla ljudi napune keš memoriju preko browsera dok si rekao kec.
Velika je razlika npr Nokia sa 2GB čist android i Samsung sa 2GB rama skinovan UI.
Ja ništa ne mogu da dam, samo admini. Tapatalk sam koristio godinama, ali ovako kako je ovo sad mi je mnogo bolje.
 

Back
Top