Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

a ti si kompetentan da nama govoris sta je istina
Eto tako, jedna normalna izjava, a ko hoće da laže kako je neko drugi započeo rat, neka laže.
Значи, по Андрији
и теби,
Срби су почели рат у Хрватској ....
Да потврдиш,
да не би било нејасноћа .....
Мандић не заслужује коментар ....

dukljanin je zena. trandza najverovatnije
Eto tako, jedna normalna izjava, a ko hoće da laže kako je neko drugi započeo rat, neka laže.








Andrija Mandić: "Rat u Hrvatskoj Srbi su počeli, zbog toga što su izbačeni iz Ustava"
Nego ko je?Значи, по Андрији
и теби,
Срби су почели рат у Хрватској ....
Да потврдиш,
да не би било нејасноћа .....
Мандић не заслужује коментар ....
Šališ se? Što ga ne citiraš, da vidimo?Samo što ovo nigdje nije rečeno. Ćipurova slobodna interpretacija.
Eto tako, jedna normalna izjava, a ko hoće da laže kako je neko drugi započeo rat, neka laže.
Eto tako, jedna normalna izjava, a ko hoće da laže kako je neko drugi započeo rat, neka laže.
Шта је ту спорно?
Па због тога су и започели рат.
24. maja 1992. godine, na Trgu bana Jelačića, pred RULJOM, okupljenom povodom njegovog izbora za predsjednika Hrvatske, licno TUĐMAN doslovno je kazao: „…Rata ne bi bilo da ga Hrvatska nije željela. Ali mi smo procijenili da samo ratom možemo izboriti samostalnost Hrvatske. Zbog toga smo mi vodili politiku pregovora, a iza tih pregovora smo formirali svoje oružane jedinice. Da nismo tako uradili, ne bismo došli do cilja. Znači, rat je bilo moguće izbjeći, samo da smo mi odustali od naših ciljeva, tj. od samostalnosti naše države…“.
Nije njima bio cilj samo nezavisnost hrvatske nego i proterivanje Srba. Inace ne bi ukidali njihovu konstitutivnost.
Nego ko je?
Šališ se? Što ga ne citiraš, da vidimo?



Nije njima bio cilj samo nezavisnost hrvatske nego i proterivanje Srba. Inace ne bi ukidali njihovu konstitutivnost.
...taj termin ne postoji nigdje, osim u bivsoj Jugi..a posto je Hrvatska rekla bog toj nakaradnoj zajednici,tako nema vise ni te pizdarije..Hrvatska je drzava Hrvata i svih njezinih stanovnika i svih naroda i narodnosti KOJI U NJOJ ZELE DA ZIVE I POSTUJU NJEZINE ZAKONE..sve ostalo je boranija...

