Bleiburg: Hebrang izjednačio fašizam i komunizam, Karamarko najavio nove istrage i tuđmanovsku Hrvatsku, zvižduci Kosorici
"Bleiburško polje je simbol najvećih hrvtskih patnji i najvećeg komunističkog zločina poslijeratne Europe. Na ovom su polju zločni počeli a nastavili su se na križnim putevima koji od Bleiburga vode tisućama kilometar, kazao je Andrija Hebrang, izaslanik Hrvatskoga sabora, obraćajući se na Bleiburškom polju okupljenih hodočasnicima na središnjoj komemoraciji žrtvama bleiburške tragedije i hrvatskog križnog puta.
"Teret naše savjesti je to što nismo učinili sve u svojoj moći, nismo osudili zapovjednike ni počinitelje unatoč povjesnim svjedočanstvima. Oni koji su ih počinili, moraju priznati zločine i pokajati se. Tek nakon oprosta počiniteljima zločina, može se zatvoriti to poglavlje hrvatske povijesti", upozorio je Hebrang
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...ype/ArticleView/articleId/137852/Default.aspx
Да не преносим даље ове усташке малоумне баљезгарије,мислим да је ово довољан доказ о неофашизму у Хрватрској!
Где су сад они тисућлетњи форумаши који су ме убеђивали да је Андрија Хебранг антифашиста из партизанске "обитељи"!
Нико у свету не одаје почаст кољачима и управницима логора смрти као хрвати! Гоисподе Боже казни "тисућлетње" већ једном да се нешири та њихова болест по свету!
"Bleiburško polje je simbol najvećih hrvtskih patnji i najvećeg komunističkog zločina poslijeratne Europe. Na ovom su polju zločni počeli a nastavili su se na križnim putevima koji od Bleiburga vode tisućama kilometar, kazao je Andrija Hebrang, izaslanik Hrvatskoga sabora, obraćajući se na Bleiburškom polju okupljenih hodočasnicima na središnjoj komemoraciji žrtvama bleiburške tragedije i hrvatskog križnog puta.
"Teret naše savjesti je to što nismo učinili sve u svojoj moći, nismo osudili zapovjednike ni počinitelje unatoč povjesnim svjedočanstvima. Oni koji su ih počinili, moraju priznati zločine i pokajati se. Tek nakon oprosta počiniteljima zločina, može se zatvoriti to poglavlje hrvatske povijesti", upozorio je Hebrang
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...ype/ArticleView/articleId/137852/Default.aspx
Да не преносим даље ове усташке малоумне баљезгарије,мислим да је ово довољан доказ о неофашизму у Хрватрској!
Где су сад они тисућлетњи форумаши који су ме убеђивали да је Андрија Хебранг антифашиста из партизанске "обитељи"!
Нико у свету не одаје почаст кољачима и управницима логора смрти као хрвати! Гоисподе Боже казни "тисућлетње" већ једном да се нешири та њихова болест по свету!
Poslednja izmena:


....teBra vidiš da sam u ulozi ložača..moram malo...