Андрија Хебранг одао почаст усташама на Блајбургу!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Bleiburg: Hebrang izjednačio fašizam i komunizam, Karamarko najavio nove istrage i tuđmanovsku Hrvatsku, zvižduci Kosorici

"Bleiburško polje je simbol najvećih hrvtskih patnji i najvećeg komunističkog zločina poslijeratne Europe. Na ovom su polju zločni počeli a nastavili su se na križnim putevima koji od Bleiburga vode tisućama kilometar, kazao je Andrija Hebrang, izaslanik Hrvatskoga sabora, obraćajući se na Bleiburškom polju okupljenih hodočasnicima na središnjoj komemoraciji žrtvama bleiburške tragedije i hrvatskog križnog puta.
"Teret naše savjesti je to što nismo učinili sve u svojoj moći, nismo osudili zapovjednike ni počinitelje unatoč povjesnim svjedočanstvima. Oni koji su ih počinili, moraju priznati zločine i pokajati se. Tek nakon oprosta počiniteljima zločina, može se zatvoriti to poglavlje hrvatske povijesti", upozorio je Hebrang


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...ype/ArticleView/articleId/137852/Default.aspx

Да не преносим даље ове усташке малоумне баљезгарије,мислим да је ово довољан доказ о неофашизму у Хрватрској!
Где су сад они тисућлетњи форумаши који су ме убеђивали да је Андрија Хебранг антифашиста из партизанске "обитељи"!
Нико у свету не одаје почаст кољачима и управницима логора смрти као хрвати! Гоисподе Боже казни "тисућлетње" већ једном да се нешири та њихова болест по свету!
 
Poslednja izmena:
Na 66. obljetnici najvećeg stradanja hrvatkog naroda okupilo se, prema neslužbenim procjenama austrijske policije, između pet i sedam tisuća štovatelja, znatno manje nego ranijih godina,. Ipak, redoviti sudionici tvrdili da je na odavanje počasti bleiburškim žrtvama stiglo čak 10.000 hodočasnika iz svijeh krajeva Hrvatske i inozemstva.

Prije početka komemoracije, krenula je procesija od Hrvatskog groba na mjesnom groblju u Unterloibachu, na čelu s križevačkim biskupom Nikolom Kekićem. Na Bleiburškom polju početak obilježavanja 66. obljetnice stradavanja vojnika i civila čekale su tisuće Hrvata iz domovine i inozemstva, a po dolasku svećenstva, i nakon pjevanja hrvatske himne, čast poginulima u ime Počasnog bleiburšog voda odao je Krešimir Miletić, predsjednik Udruge za promicanje obiteljskih vrijednosti.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, zašto trovati forum ustaškom šizofrenijom. Sve se to dobro zna i bez toga. Smatram da im otvaranjem ovakvih tema dajemo na značaju.
Onaj ko želi da se informiše o ovakvim stvarima, to uvek može da uradi na specijalizovanim sajtovima. Otvaranjem tema o hrvatima na ovom mestu, samo im dajemo prostor za ustaško eksponiranje, što je potpuno pogrešno.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, zašto trovati forum ustaškom šizofrenijom. Sve se to dobro zna i bez toga. Smatram da im otvaranjem ovakvih tema dajemo na značaju.
Onaj ko želi da se informiše o ovakvim stvarima, to uvek može da uradi na specijalizovanim sajtovima. Otvaranjem tema o hrvatima na ovom mestu, samo im dajemo prostor za ustaško eksponiranje, što je potpuno pogrešno.

Треба отварати овакве теме,јер срби су забораван народ па не памте ко су и шта су хрвати,ваља их стално наново подсећати!
Србијом влада БоТа за кога све осим Европе нема алтернативу,па нам се може лако десити да се опет извини хрватима!
 
Isto vazi i za Blajburg.

Bagra.

Ustaska.

koliko sam ja shvatio to je u drugoj drzavi taj Blajburg..osim toga..tamo ima i spomenik
BLEIBURG_SPOMENIK-170508.1_thumb.jpg


ebiga..ljepo sve na njemu piše...nisam ja pisao..
 
e bas ti hvala čedice..evo vratio se prije 15-20 min s Blajburške ledine....nisam ni znao da toliko ljudi tamo dođe u posjetu odati pošrovanje...stvarno...poprolično..

Јесили понео стакло или нешто оштро да се посечеш онако од жалости? Треба овако то да обавиш
isjekao_se_gotovina_2_cropix.jpg
 
Хе хе, е а знаш шта им је најбоља фора. Сад се ложе на фору као ћетници су били антифашишти. Пази кад хладно има ликова који упорно фурају ту причу. Сними га овде: http://forum.krstarica.com/showthre...avili-spomenik-glumcu?p=17729870#post17729870

Ја пао од смеха. ****** умро ми деда у Кливленду пре пар година а није ни знао да је био антифашиста

:bye:....teBra vidiš da sam u ulozi ložača..moram malo...
 
Bleiburg: Hebrang izjednačio fašizam i komunizam, Karamarko najavio nove istrage i tuđmanovsku Hrvatsku, zvižduci Kosorici

"Bleiburško polje je simbol najvećih hrvtskih patnji i najvećeg komunističkog zločina poslijeratne Europe. Na ovom su polju zločni počeli a nastavili su se na križnim putevima koji od Bleiburga vode tisućama kilometar, kazao je Andrija Hebrang, izaslanik Hrvatskoga sabora, obraćajući se na Bleiburškom polju okupljenih hodočasnicima na središnjoj komemoraciji žrtvama bleiburške tragedije i hrvatskog križnog puta.
"Teret naše savjesti je to što nismo učinili sve u svojoj moći, nismo osudili zapovjednike ni počinitelje unatoč povjesnim svjedočanstvima. Oni koji su ih počinili, moraju priznati zločine i pokajati se. Tek nakon oprosta počiniteljima zločina, može se zatvoriti to poglavlje hrvatske povijesti", upozorio je Hebrang


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...ype/ArticleView/articleId/137852/Default.aspx

Да не преносим даље ове усташке малоумне баљезгарије,мислим да је ово довољан доказ о неофашизму у Хрватрској!
Где су сад они тисућлетњи форумаши који су ме убеђивали да је Андрија Хебранг антифашиста из партизанске "обитељи"!
Нико у свету не одаје почаст кољачима и управницима логора смрти као хрвати! Гоисподе Боже казни "тисућлетње" већ једном да се нешири та њихова болест по свету!
Pa šta se drugo može očekivati od zvaničnika drzave koja se temelji na zločinu i ustašoidnoj idelogiji sem bolesnih poistovećivnja žrtve i koljača.
 
Хе хе, е а знаш шта им је најбоља фора. Сад се ложе на фору као ћетници су били антифашишти. Пази кад хладно има ликова који упорно фурају ту причу. Сними га овде: http://forum.krstarica.com/showthre...avili-spomenik-glumcu?p=17729870#post17729870

Ја пао од смеха. ****** умро ми деда у Кливленду пре пар година а није ни знао да је био антифашиста



Ако ти је деда био Љотићевац или Недићевац онда и није био антифашиста!
Четници јесу били антифашисти!
 
[/B]

Ако ти је деда био Љотићевац или Недићевац онда и није био антифашиста!
Четници јесу били антифашисти!

čejeni su bili antikomunisti a...s nacistima i fašistima su bili kuvani i pečeni..kako bi se tio reklo u narodu....
 

Back
Top