Andrew Tate predviđa propast i izumiranje bele rase i krivi žene i feminizam za to

Ne meni lično, ženama generalno

A ja odavno tvrdim da bi žene, kad bi htele, mogle da regulišu situaciju na planeti za 10 dana

Čim pomeneš reč generalno, znači da se ulazi u generalizaciju, što nije dobro.

Takođe, mislim da niko ne može da reguliše situaciju na planeti ne za 10 dana, nego nikad, ali podeli tu misao pa da vidimo.

Smešna stvar kod te ćelave budale je što ga anglosaksonski far-right prezire podjednako kao žene.

Počevši od toga što im nije « nije belac » pa nadalje.

Ono što sam našao kao zanimljivo je to da većina žena koje zaustave na ulici i pitaju šta misle o njemu kažu da ga hejtuju, ali kad pitaju što bude "zato što mrzi žene", kad pitaju čime konkretno to mogu dokazati ne navode niti jednu stvar konkretno, u smislu "izjava ta i ta, delo to i to".

Da li se zna ima li on dece ?
i kako misli da se deca podižu? rastu na kiši?

Ima, koliko znam.

Propaganda.
Dok zene u Aziji I Africi obicno ne trebaju da idu na posao. Kuci su, radjaju, kuvaju, masiraju I smeskaju se dok ih muz izdrzava, njih I cele njihove porodice, zene na zapadu rade isto kao I muzevi plus sve ovo gore navedeno.
Danas na zapadu nije dovoljna jedna plata za porodicu dok zapadna plata na istoku puno vise vredi.
Druga stvar je sto zene ne zele da radjaju po desetoro koje ne mogu da hrane I skoluju.
Pa da I ne, vecina zena zeli karijeru, da uspe u poslu, za to treba vreme I zrtava. Malo zena takvih zeli da "zrtvuje" vreme od 2+godine po detetu.
Dok recimo kod Muslimana I useljenika to nije tako. Zena sedi kuci I brine o 4+, dece dok muz I stariji muskarci ( deca) rade

Naprosto, ni muškarci ni žene danas nemaju interesa da imaju puno dece, i to je tako. jer, ako ih ne odgajaš kako treba, nemaš para itd nagrabusili su svi. Ko misli na to koliko će unuka imati. A što se žena tiče, mnoge su ranije umirale na porođaj ima, danas je bolje stanje ali mnoge žene nemaju telo za više od par porođaja. retko koja rađa puno ali onda izgleda kako izgleda, čast izuzecima. Carskih rezova dosta.

Kada bi on nosio decu u stomaku i rađao, verovala bih šta priča. lako je druge natovariti

Da li se zna ima li on dece ?
i kako misli da se deca podižu? rastu na kiši?
Ima kako on kaze sa vise zena, sad da li je istina ne znam. Bogat je i njegova filosofija je da on zaradjuje i da obezbijedi djeci i zenama sve a da on nema obaveza oko djece. Ubija pare na foru da se ljudi loze (ima ih dostaaa) na njegove izjave i stavove. Postao je musliman u medjuvremenu. On i brat su bili kik bokseri i kasnije su drzali studio sa djevojkama koje se skidaju i navlace ocajne ljude da trose pare na njih, e tu su poceli zaradjivati velike pare kako sam ja skontao. Nesto poput makroa, stim sto on tvrdi djevojke su to dobrovoljno radile... Interesovao me onaj hajp oko njega prije koju godinu pa sam morao vidjeti sta je fazon :D

Ima kako on kaze sa vise zena, sad da li je istina ne znam. Bogat je i njegova filosofija je da on zaradjuje i da obezbijedi djeci i zenama sve a da on nema obaveza oko djece. Ubija pare na foru da se ljudi loze (ima ih dostaaa) na njegove izjave i stavove. Postao je musliman u medjuvremenu. On i brat su bili kik bokseri i kasnije su drzali studio sa djevojkama koje se skidaju i navlace ocajne ljude da trose pare na njih, e tu su poceli zaradjivati velike pare kako sam ja skontao. Nesto poput makroa, stim sto on tvrdi djevojke su to dobrovoljno radile... Interesovao me onaj hajp oko njega prije koju godinu pa sam morao vidjeti sta je fazon :D
znamo detalje.

Ko nađe više žena koje žele poligamiju i ima novca da svu decu izdržava, ok. Od kada se žene pitaju za to koliko dece žele da imaju, ostalo je na tome da se muškarci sa njima oko toga dogovaraju.

znaš, znam jedan slučaj otac navrzao hoće sina, imali 2 ćerke. lekari lepo rekli da je žena slaba. naravno posle 3.carskog reza ona umre još u bolnici. otac je dobio treće isto žensko. pa sad... on je još uvek živ, ali ona nije.

Pa da I ne, vecina zena zeli karijeru, da uspe u poslu, za to treba vreme I zrtava. Malo zena takvih zeli da "zrtvuje" vreme od 2+godine po detetu.
Dok recimo kod Muslimana I useljenika to nije tako. Zena sedi kuci I brine o 4+, dece dok muz I stariji muskarci ( deca) rade
Ima I toga ali realno mi smo navikle da se skolujemo, budemo ciste, uredne. Za to trebaju pare, uostalom drugacije gleda muskarac nasu zenu koja ima osnovnu skolu I 0h radnog staza a drugacije strankinju iz nekog razloga.
Ovde je takva zena glupa, bezvredna I nesposobna a tamo pozeljna.

Generalizujes. To je kao da ja napisem da nase zene zele lepe, crne, visoke muskarce koji mesecno zaradjuju barem 5000e
možda, nebitno.

poenta je da se od žene očekuje i da ima decu i da bude lepa. a dete treba nositi u stomaku.

ni muškarci više nisu ratnici, ne idu sa strelama u lov na veprove. svi smo mlaki.

Idiot nepismeni, jedva sam uspeo da procitam ovu objavu. Na koga li je kivan? On je prvi "bitchy", a druga stvar on nema decu, pa ne znam odakle mu pravo da serenda ovako. A ako ce bela rasa da izumre, pa nek izumre, koga boli patka. Sta je tu je. Sve je uzrocno-posledicno povezano. Nek vladaju muslimani ako prave po 10-oro dece, sta da se radi.

Izvor
Poznati kontroverzni influenser, kik bokser i biznismen, Endru Tejt (Andrew Tate) predviđa propast i izumiranje bele rase i krivi muškarce da su izgubili kontrolu nad ženama.
Za Endru Tejta se sumnjiči za silovanje, trgovinu ljudima i seksualnu ekslploataciju itd itd.

Žene, ženska emancipacija i feminizam su po njemu glavni uzročnici propasti i izumiranju bele rase.

Šta mislite o ovoj izjavi?:ceka:
Mizognija?:mrgreen:
Ili možda i ima istine?:lol:
-Ja lično o ovom čoveku ne mislim ništa dobro niti njegove objave smatram nešto bitnim, ali je uzburkao strasti na tviteru.
Mislimo da je lose belo uzeo od tih rumunskih Velja Nevolja i Luka Bojovica sa kim se utalio.

Ima I toga ali realno mi smo navikle da se skolujemo, budemo ciste, uredne. Za to trebaju pare, uostalom drugacije gleda muskarac nasu zenu koja ima osnovnu skolu I 0h radnog staza a drugacije strankinju iz nekog razloga.
Ovde je takva zena glupa, bezvredna I nesposobna a tamo pozeljna.
Pa pazi I muskarci I zene su vizualna stvorenja. Pre ces u grupi od 30 muskaraca primetiti nesto sto je po tebi ideal lepote nego nesto sto te fizicki ne zanima, isto je I kod muskaraca.
Zena za muskaraca treba da je izazov, muskarac je lovac a zena plen, tako je uvek bilo. Mi smo ti koji su zapocinjali, udvarali se, dubili na trepavicama... Sada kada 80% zena I vise sve ono za sta je muskarac morao mesecima da radi postavlja da svi vide ili lako daje izazov je nesto. Zato je I nesto taj instikt da muskarac lovi pa samim ti bira daleko laksi plen

znamo detalje.

Ko nađe više žena koje žele poligamiju i ima novca da svu decu izdržava, ok. Od kada se žene pitaju za to koliko dece žele da imaju, ostalo je na tome da se muškarci sa njima oko toga dogovaraju.

znaš, znam jedan slučaj otac navrzao hoće sina, imali 2 ćerke. lekari lepo rekli da je žena slaba. naravno posle 3.carskog reza ona umre još u bolnici. otac je dobio treće isto žensko. pa sad... on je još uvek živ, ali ona nije.
Pardon, nisam znao da znas detalje. Ja sam se sa bivsom zenom dogovorio i pricao prije nego sto smo pravili djecu. Znaci niti sam je prisilio niti ''slucajno'' napravio. Za slucaj tog oca, to je bolesno sa njegove strane i zaluzuje robiju.

Ono što sam našao kao zanimljivo je to da većina žena koje zaustave na ulici i pitaju šta misle o njemu kažu da ga hejtuju, ali kad pitaju što bude "zato što mrzi žene", kad pitaju čime konkretno to mogu dokazati ne navode niti jednu stvar konkretno, u smislu "izjava ta i ta, delo to i to".
mišljenje zasnovano na opštem utisku koji steknu kroz medije, društvene mreže ili komentare drugih, umesto da se oslanjaju na konkretne izjave ili dela. U njegovom slučaju lako bi ih pronašle da žele.
Ima, koliko znam.
On tvrdi da ima 10, ali on tvrdi... Ne znaš šta je bolje, da ih nema uopšte ili da nije "father figure" kao što propoveda da treba biti.

Back