Andjeo ili djavo

Ako andjela i djavola posmatramo kao karakterne osobine, sta vise preferirate...
Djavolka ili andjelcica? :zper:

I glavno pitanje..zasto vas privlaci andjeo od coveka ili zene ili zasto djavo ili djavolak...:lol:
Znas sta, ja se ufrcim od tih pitanja.
Sad da kazem djavolica, ona postane neka kuchka, krene da se ponasa kretenski.
A da kazem andjeo, ona krene ensto da se usteze, zateze, p ne znam, p ne bi...
Tako da..
 
Dodji mi nocas u san kada pocinje Halloween :twisted:
Dolazim kao Fredi Kruger. 😎
freddy krueger deal with it GIF
 
Baš interesantna tema...

Volim da je suštinski muškarac kao anđeo, po karakteru... snažan, jak, dobar, superhero hehe
Ali u sexu, dobro je kada smo jedno drugome sve ludorije što postoje
volim da me tada gleda drugačije
(mada ako je dobar čovek, suštinski će uvek biti dobar prema meni, ali opet neće se ustezati da se poigrava sa mnom)
ako đavolak znači da me hvata čvrsto, lupa po guzi i zadovoljava se sa mnom kako želi, onda je to to :)
 
Baš interesantna tema...

Volim da je suštinski muškarac kao anđeo, po karakteru... snažan, jak, dobar, superhero hehe
Ali u sexu, dobro je kada smo jedno drugome sve ludorije što postoje
volim da me tada gleda drugačije
(mada ako je dobar čovek, suštinski će uvek biti dobar prema meni, ali opet neće se ustezati da se poigrava sa mnom)
ako đavolak znači da me hvata čvrsto, lupa po guzi i zadovoljava se sa mnom kako želi, onda je to to :)
al da kazemo da nemos taj tvoj da ga prepolovimo na dnevni andjeo i nocni djavo. Dakle, da je slab. los, nikakav po karakteru al da je u seks pravi djavo ili da je snazan, jak, dobar, superheroj, pravi andjeo, a u krevet da te ne udara po guzovi vec da te mazi ko macku i da zaspis pored njega od dosadu ?
 

Back
Top