Anarhisticki terorizam u Srbiji

xmachina

Aktivan član
Poruka
1.058
Zivotinjska farma live : Sve zivotinje su jednake (samo su neke jednakije od drugih)
Tema ovde pored terorizma: da li ga ima u Srbiji i kojeg je porekla?
moze biti i : da li u Srbiji postoji pravni sistem i nezavisno sudstvo?

Postavlja se i pitanje : Da li ce se jednako tretirati kradja u rodolJubive svrhe i kradja sa mnogo nizim porivima- licna dobit.
da nije tuzno bilo bi smesno!
Gde mi zivimo!!!???

http://www.e-novine.com/drustvo/29759-Anarhisti---prvi-sluaj-terorizma-Srbiji.html

http://www.e-novine.com/drustvo/29833-Neke-svinje-jednakije-drugih.html

http://www.e-novine.com/srbija/29856-Anarhisti-grafitirali-ambasadu-Srbije-Ljubljani.html

Ako kazemo da su anarhisti antiglobalisti : da li to znaci da je nasa zemlja pored sveg patriotizma i ovakvih duplih standarda ipak globalisticka?
 
a za americku ambasadu nista...
pojeo vuk magarca.

Aj smorio si. Zabole nas za tvoje drugare....To ste radili za Grcke anarhiste,a ono je radjeno za Srbiju i u tome je razlika! Inace treba vas sve poslati u Padinsku Skelu da kopate krompir pa bi se opametili! U ostalom sto bi se bavili marginalnim likovima poput vas kad svakog dana gledamo kako da prezivimo!?
 
Aj smorio si. Zabole nas za tvoje drugare....To ste radili za Grcke anarhiste,a ono je radjeno za Srbiju i u tome je razlika! Inace treba vas sve poslati u Padinsku Skelu da kopate krompir pa bi se opametili! U ostalom sto bi se bavili marginalnim likovima poput vas kad svakog dana gledamo kako da prezivimo!?
hahaha kao da zakon poznaje razliku u tome iz kojih pobuda je nekoj budaletini palo na pamet da ispoljava svoje priromanske i huliganske sklonosti :mrgreen:
mada su ovi imbecili sto pale "za Srbiju" tim cinom upalili i jednog Srbina i isterali gradjanima Srbije par stotina hiljada evra ,sto smo iskesirali za naknadu stete ,a ovi imbecili za grcke anarhiste su samo malo izgravili zid grcke ambasade , tako da je steta u prvom slucaju nesagledivo veca :think:
mada to nema govora o terorizmu vec je u pitanju huliganizam , mislim Osama i Urlike Majnhof bi se okrenuli u pecini/grobu kada bi znao koji se sve cobani ,budale vikaju teroristima
 
hahaha kao da zakon poznaje razliku u tome iz kojih pobuda je nekoj budaletini palo na pamet da ispoljava svoje priromanske i huliganske sklonosti :mrgreen:
mada su ovi imbecili sto pale "za Srbiju" tim cinom upalili i jednog Srbina i isterali gradjanima Srbije par stotina hiljada evra ,sto smo iskesirali za naknadu stete ,a ovi imbecili za grcke anarhiste su samo malo izgravili zid grcke ambasade , tako da je steta u prvom slucaju nesagledivo veca :think:
mada to nema govora o terorizmu vec je u pitanju huliganizam , mislim Osama i Urlike Majnhof bi se okrenuli u pecini/grobu kada bi znao koji se sve cobani ,budale vikaju teroristima

generalno obe stvari su uzaludno uradjene jer obican covek malo toga moze da promeni! Mada ne krivim ljude koji su zapalili ambasadu SAD-a,da sam u Bg i ja koji sam bio revoltiran priznanjem Kosova kao nezavisne drzave bi se prikljucio huliganima u paljenju! Taj bes ne moze se opisati i razumem ljude,a ti bi mogao malko da smiris strasti i civilizovanije da komentarises!:)
 
pa nisam ja nista rekao tebi licno:) , a ovo sve sto sam napisao za budale i jedne i druge i dalje stoji , ne znas dal je gore kad upalis ambasadu koju ces posle platiti i jos pogine decko u njoj ili kada bacas molotovljeve koktele zbog nekog fuckin Grka komunjare koji ima veze sa nama ko sa Madagaskarom
mada u oba slucajeva je najveca odgovornost na organima reda jer budala i stetocina ce uvek biti , al zato je neko placen da ih spreci da se razmahnu
 

Back
Top