ANALIZA................

Usamljena mala:
PLESsitnihDEMONA:
Usamljena mala:
PLESsitnihDEMONA:
Ti si onda moj kalibar! :P :D
Zar ti ne preferiraš ISKLJUČIVO crnkice?A mali? :wink:

Jao,jao ...mala! Sve ti znas...a jos si mala,sta ce da bude kad porastes? :D
Nije ISKLJUCIVO,ali crnke imaju prednost. :wink:
Kad polastem...bicu :roll: :roll: weika :wink:
Je li bre,gde si ti bio sinoc?Ko ti je ona mala?Jos si dosao u moj kraj namerno da te ja vidim jel? :shock: Varas me? :(
Sinoc...tj. preksinoc...bio sam sa jednom malom,opasnom. :wink: A slucajno smo bili u tvom karaju,hehehe.Ma ne varam te...samo smo pricali :lol:
Ne smem da pricam javno...bice frke,heheheh!
 
Vragolasta Amfibija:
OK...video si mi glavu i bubiz,video si mi gooooozu...sad je red na tebe da se prikazes !!!
3.gif

check it out dude....

pa znaci opet sam propusio akciju!
 
Pročitao sav tekst iz teme.

Analiza + Zaključak = Komentar

Dakle,
Moram da primetim da je nažalost muški deo u forumu totalno podbacio. Ovo je bre eklatantan primer da smo mi muški možda jači, ali bre nismo pametniji.

Toliku količinu napisanih gluposti nisam odavno video. Pitam se da li smo mi muški toliko agresivno retardirani?? Kultura izražavanja ? Nije to valjda strana reč za većinu?

Analizirajte sve ono što je uspela da uradi većina ženskog dela na Forumu. Nazivi tema, način na koji se izražavaju...

Da mislimo malo glavom na ramenu, za promenu?
 
VedarDan:
Pročitao sav tekst iz teme.

Analiza + Zaključak = Komentar

Dakle,
Moram da primetim da je nažalost muški deo u forumu totalno podbacio. Ovo je bre eklatantan primer da smo mi muški možda jači, ali bre nismo pametniji.

Toliku količinu napisanih gluposti nisam odavno video. Pitam se da li smo mi muški toliko agresivno retardirani?? Kultura izražavanja ? Nije to valjda strana reč za većinu?

Analizirajte sve ono što je uspela da uradi većina ženskog dela na Forumu. Nazivi tema, način na koji se izražavaju...

Da mislimo malo glavom na ramenu, za promenu?


PA TI SI MENI ULEPSAO DAN .. HVALA TI DO NEBA :D
 
Posto smo ovu temu apsolvirali.............po mom skromnom misljenju...........rezultat je sledeci.............sto ljudi milion ukusa............po mom skromnom ukusu.......od meni dostupnih fotki a sa odobrenjem iste definitivno vrh na ovom forumu je sledeca forumasica.......
showimg.jpg
.......
n022.gif
 
lav607:
Evo bas sad gledam vecinu vasih slika i dolazim do zakljucka da vecina forumasica vise pripada kategoriji.......
plumpers.jpg
........nego ovoj drugoj........
blonde02.jpg
.....cast izuzecima.........kojih je vrlo malo.........pa samim tim do kakvog zakljucka dolazite........

Ps.Analiza radjena na uzorku od 44 fotke.........

PPS.Naravno pitanje postavljeno prevashodno muskom delu foruma...........mada i lepsa polovina istog moze da da svoj sud o ovoj analizi...........


Natasa................odgovori mi ovde...........ipak je prikladnija tema za to..........kiss
 

Back
Top