Analiza: Srbija se okreće toplijim vezama s Amerikom, jer vidi da se Rusija, Kina i EU suočavaju s padom moći

Ne, jer iskustvo nam govori da vrlo često 1 ozbiljan čovek odvuče prevagu nad celim Indijskim potkontinentom

Recimo 1 Isak Njutn je vredan 2,000,000,000 ovakvih kao što je Berekinesku
Некако ми дјелују познати ти погледи и та реторика, не знам зашто:mrgreen:, али све ме асоцира на систем вриједности из периода од 17 вијека па до кулминације средином прошлог. Мислиш да су Џо Бајден или Хилари Клинтон вриједнији од хиљаду Масајиа, хиљаду Руса и приде хиљаду Иранаца? Можеш ли ми рећи зашто су то они вриједнији?
 
Некако ми дјелују познати ти погледи и та реторика, не знам зашто:mrgreen:, али све ме асоцира на систем вриједности из периода од 17 вијека па до кулминације средином прошлог. Мислиш да су Џо Бајден или Хилари Клинтон вриједнији од хиљаду Масајиа, хиљаду Руса и приде хиљаду Иранаца? Можеш ли ми рећи зашто су то они вриједнији?
Pa pogledaj Švajcarska ima svetski priznatiju valutu od 2 milijarde indusa afrikanaca i Belorusa
 
Pa pogledaj Švajcarska ima svetski priznatiju valutu od 2 milijarde indusa afrikanaca i Belorusa
А зашто, можеш ли ми објаснити, можда зато што су западњаци који су створили Швајцарску били индијска колонија, па су индуси улагали у своју колонију и развијали је, или можда зато што су африканци били толико упорни да шаљу своје злато и драгуље, те најздравије припаднике свог народа како би примером показали да су једине праве вриједности код тих узвишених западњака. Је ли обоје у питању, или можда има још нешто?
 
А зашто, можеш ли ми објаснити, можда зато што су западњаци који су створили Швајцарску били индијска колонија, па су индуси улагали у своју колонију и развијали је, или можда зато што су африканци били толико упорни да шаљу своје злато и драгуље, те најздравије припаднике свог народа како би примером показали да су једине праве вриједности код тих узвишених западњака. Је ли обоје у питању, или можда има још нешто?
не зна баба џеги како економија функционише. не може швица бити намбер ван ако нема довољно индустријског производа.
 
Ne znam, prosto ovi iz Zapadne Evrope su nekako sofisticiraniji od vas iz regiona kao što su Pundžab i Jagodina
Па наравно, то су старе цивилизације и културе, имали су "много" времена да постану софистицирани откад су рогове замијенили перикама.
 
Па наравно, то су старе цивилизације и културе, имали су "много" времена да постану софистицирани откад су рогове замијенили перикама.
Пази како сваки либерални аргумент Џегерке за нпр. права Палестинаца пада у воду. Ја сам пре годину дана имао једну фазу где сам био циониста и гурао ционистичку пропаганду јер сам био навучен на Русофобију и тако Асадофобију, а Џегерка је гурала да је то расизам и убиство невиних људи. Лако рећи да је Индија ***** од овце, ал када кажеш да су Јевреји софистициранији од Арапа усере се.
 
не зна баба џеги како економија функционише. не може швица бити намбер ван ако нема довољно индустријског производа.
Па има га, управо у земљама гдје живе они "мање вриједни", преко којих МНК између осталог и одржавају њихову валуту, али шта ће бити ако се ствари мало преокрену, пуче као мјехур од сапунице.
 
Па има га, управо у земљама гдје живе они "мање вриједни", преко којих МНК између осталог и одржавају њихову валуту, али шта ће бити ако се ствари мало преокрену, пуче као мјехур од сапунице.
Да. Ако погледамо индустрију, ППП и остало, Русија има економију као Немачка.
 
Venecuela više nafte od Rusije, a podjednako jede pacove s vama.
Па ти стварно појма немаш, то је западноевропски јеловник, сад имате и бубашвабе на менију, можеш зимус уживати док их будеш грицкала умотана у ћебе, пунећи телефон са кинеским мануелним пуњачем како би могла писати небулозе и маштати о величини и вриједностима западног полусвјета. ;)
 
Па ти стварно појма немаш, то је западноевропски јеловник, сад имате и бубашвабе на менију, можеш зимус уживати док их будеш грицкала умотана у ћебе, пунећи телефон са кинеским мануелним пуњачем како би могла писати небулозе и маштати о величини и вриједностима западног полусвјета. ;)
To ste pričali i prošle zime, pa vam je 2022. najgora godina ikad.

Ali gadnije tek dolaze!

@KESH
 
Možda će se Zapadnjaci ove zime smrzavati. Možda će se i dve - tri zime smrzavati. Ali zapamti da će zapadnjaci svoje isterati i postaće nezavisni od ruskih energenata, a Rusiju će ekonomski sasvim uništiti.
Pa nisu Zapadnjaci idioti kao glupi Bošnjaci da se samosatru jer su navrli da komšiji ukradu teritoriju.
 
To ste pričali i prošle zime, pa vam je 2022. najgora godina ikad.

Ali gadnije tek dolaze!

@KESH
Омлохавиће дупе, испадаће зуби, узалуд се тјешиш, али сва срећа има тамо доста пацова, само морате се ријешити мачки због конкуренције. ;)
 
Па ти стварно појма немаш, то је западноевропски јеловник, сад имате и бубашвабе на менију, можеш зимус уживати док их будеш грицкала умотана у ћебе,;)

Edible Insects: Why Aren’t We Eating More Bugs?​

For yenta only Her kosher menu:
jeremy-bezanger-W5MlQvBcGBE-unsplash-1170x780.jpg
 

Back
Top