musicprincess
Početnik
- Poruka
- 22
Dobila sam za lektiru da procitam :Gorski vijenac"
, treba mi ako neko ima analizu ovog dela..ja sam procitala delo, jedva.... a posto ga radimo 6 casova
stvarno mi treba malo pomoci...unapred hvala 
, treba mi ako neko ima analizu ovog dela..ja sam procitala delo, jedva.... a posto ga radimo 6 casova
stvarno mi treba malo pomoci...unapred hvala

) uz njenu preporuku da ga ponovo pročitam,

...inace nasla sam analizu! jeeeee
((((
