da se ne izrazavam nepristojno, ali meni on ovde lici na placi....

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
da se ne izrazavam nepristojno, ali meni on ovde lici na placi....
...
Što bi rekao @Jugoslav Čvarak ...psiholozi tu imaju posla...
Ана Мирковић о Вучићевом говору тела током обраћања: Имали смо збуњеног и уплашеног човека, коме се тло дрма под ногама
https://n1info.rs/vesti/vucicev-gov...je-vlada-situacijom-ili-ga-je-ona-nadvladala/
http://www.nspm.rs/hronika/ana-mirk...senog-coveka-kome-se-tlo-drma-pod-nogama.html
![]()
...
Kazu da je Srbija za poslednjih 30 godina i vise ojadjena za 700 milijardi dolara.Sklonite ljudi tog ludaka diktatora i njegovu mafiju ili Srbija uskoro nece postojati. Pokrao je sve zivo narodu a sad krede i buducnost mladosti Srbije. Strani mediji prenose da mu je vec obezbedjen azil u Kini u slucaju da bezi iz zemlje.U inostranim bankama, na njegovo ime i na ime njegovih clanova porodice, ga ceka oko 30 milijardi dolara.
Само ви измишљајте како је он несигуран и како вас се плаши!
Он зна да је оваквих као ја милион и више.Оваквих који нису чланови,немају бенефите,већ само изађемо и заокружимо.Кога?
Њега!Зашто?Зато што су нам таква уверења! То оружје што имамо је најјаче (уверење) и не можете нам ништа.Схватите то
Ниси разумео!
Jel vas ima da ste išli u neku školu osim osnovne? Samo vidim da one nisu u blokadi.Он зна да је оваквих као ја милион и више.Оваквих који нису чланови,немају бенефите,већ само изађемо и заокружимо.Кога?
Њега!Зашто?Зато што су нам таква уверења!
Ниси разумео!
Нисам члан,не идем на митинге,не расправљам се са разулареном масом,не једем сендвиче(веган сам),не подлежем притисцима руље. Само изађем на изборе и заокружим оног или ону,ко ми улива поверење.
Е,то је сад врло интересантно и погрешно размишљање!Jel vas ima da ste išli u neku školu osim osnovne? Samo vidim da one nisu u blokadi.
Nije mi to bila namera da kažem. Konstatujem kako škole kreću u blokade, a obrazovni sistem je osnova društva. Naravno da obrazovani glasaju za ovu sektu, ali to je zato što od nje imaju koristi, kao i ti. Dakle ne smatram da si neobrazovan, upravo suprotno.Постоји неки чудан наратив да само ко гледа N1(иначе на SBB-u сам,имам те ТВ програме) и ко припада том дискурсу говора и размишљања,само су то паметни,школовани,начитани. Одакле то?