Ana Lalić posle puštanja: Uverena sam da radim pravu stvar

A, pa ne moze ovako. Evo sad sam slusao Sizoja na TV-u, i ispade da je ta bolnica najbolja i najmodernija u svetu.

Ovu Lalicku su uhapsili pa pustili, ona sad ne moze nista vise - napisala je sta je napisala, a sad preostaju LEKARI TE ISTE KLINIKE, KOJI SU SE I ZALILI, DA POTVRDE DA SU USLOVI LOSI! A ne da ispadne da je ona (Lalic) to izmislila.

Vreme je da svako pokaze mooda, ako imas osnova - POZALI SE, MAJKU MU! Argumentovano.

U suprotnom ovo ce biti gol za Nazadnjake i Sizoja.
У свакој земљи би Лалићка била задржана у притвору до суђења због покушаја изазивања панике у време кризе. Шизоје је проценио да нема потребе да је задржава јер је у суштини безопасна и сама је себе покопала. Тај клинички у НС изгледа много боље него било која болница у БГ.
Знам, сад ће неко да ме прозива да сам сендвичар, али реалност је реалност. То што себе назива опозицијом је завршило своју причу, да сам на њиховом месту иселио би се одавде.
 
I za to ces da hapsis novinarku? U Srbiji gde se lupeta na sve strane? Shvatas u cemu je problem? UHAPSILI SU JE! Za sta, hebote? Sto je napisala da nema maski? Idi pa kupi masku, ja obilazim redovno apoteke, NI ALKOHOLA HEBENOG NEMA evo vec nedeljama, a da ne govorim o maskama i rukavicama.

Evo dodju u Beograd i kupi mi maske, rukavice i alkohol - 'OCES MALO SUTRA! NEMA!!!

I onda kaze imamo svega - LAZE!
Vi takvi internet hejteri i njuske kao sto je ta MASTILJARKA, svojim loopetanjima, lazima i radovanjima ako nesto nije dobro, a ako jeste, Zalepite laz.. E, vi takvi ucinicete da Gospodar Vucic postane omiljeni lik i kod onih koji ga nisu bas varili... A vi jajare i hejteri, vec ste se mnogima OGADILI!
 
Vi takvi internet hejteri i njuske kao sto je ta MASTILJARKA, svojim loopetanjima, lazima i radovanjima ako nesto nije dobro, a ako jeste, Zalepite laz.. E, vi takvi ucinicete da Gospodar Vucic postane omiljeni lik i kod onih koji ga nisu bas varili... A vi jajare i hejteri, vec ste se mnogima OGADILI!

GOTOVI STE!
 
Pričajte vi sta hocete ali ovom manijaku sa botex usnama je ova Corona došla ko 1 na 11.. Posle ovog može da se proglasi doživotnim vladarom..
.
Каже се ко 1 на 10, и да легло му је, исконтролисао је кризу до сада, данас сам му гледао конференцију за штампу и издоминирао је. Пензоси има да му каче слике место икона. Добија следеће изборе без проблема.
 
Maske uopse ne stite ljude koji NEMAJU virus. To su potvrdili apsolutno svi lekari. Za to su potrebne maske sa ekstrafinim filterom koji bi zaustavio virus, koji je izuzetno malih dimenzija. ZNACI NE STITI TE DA SE ZARAZIS.

Stiti DRUGE od osobe koja nosi masku, jer SKRACUJE duzinu do koje se izbacuje dah. Samo to. Zato se preporucuje da ih nose oboleli i zdravstveni radnici - prosto da zastite okolinu od sebe, za slucaj da su zarazeni (lekari).

Znaci u pitanju je cista mehanika.

I jos su rekli da je potpuno beskorisno nositi ih napolju.
Nije tačno. Na tržištu ima puno antiviral maski, koje su iste kao hirurške, dakle bez dodatnog filtera. Obično su troslojne i ispunjavaju određene standarde (BFE - Bacterial Filter Efficiency, Type IR ili Type IIR - Breathing Resistance i Splash Resistance itd), koji su označeni na kutiji. Kao i oznake FDA i/ili CE.
Evo jednog primera na neta, a ima ih puno: https://m.qoo10.sg/gmkt.inc/Goods/GoodsDetailOriginal.aspx?__ar=Y&goodscode=620998928&from=gdetail
 
I Grigorije se počeo loziti na Acu. :)
Nije to lozenje, Majstore... Samo, sve cesce se desava dok u raznim izvorima citas srpsku BAGRU, navodno nekakve slobodnjake i borce za neku, samo njima znanu slobodu i demokratiju, prepoznajes more lazi i manipulacija i to sa podacima koji se mogu pronaci u razlicitim izvorima i uporediti... Da sve bude jos odvratnije, oni na svojim sajtovima otvoreno postavljaju imena "donatora", gde su sve do jednog naslova upamceni po velikom zlu i zlocinima nad Srbijom i srpskim narodom! Eto, toliko o "LOZENJU"....
 
Poslednja izmena:
Pričajte vi sta hocete ali ovom manijaku sa botex usnama je ova Corona došla ko 1 na 11.. Posle ovog može da se proglasi doživotnim vladarom..
.
Eto jos jednog dokaza koliko si plitkouman - NIKO U SRBIJI ne mrzi ovu pricu sa epidemijom kao sto je to Vucic!
Apsolutno niko nema toliko razloga koliko ih on ima da bude ocajan zbog toga i nastalog stanja.
 
Ti si bio kada su se bunili ? Daj budi realan

Ja stvarno ne znam kako je tamo, ne živim u NS , ali ne mogu da tvrdim ni ono što je napisano da je tačno

I sve da jeste , šta ja imam od toga da to znam ? Naše bolnice nisu tako sjajne ali nisu ni takav krš . To je činjenica
b70baaf5aa19d35bdfd1bf7c7395e84328b77210.jpeg

MAĐARSKI parlament je u ponedeljak sa 137 glasova "za" i 53 "protiv" premijeru Viktoru Orbanu izglasao vanredna
ovlascenja tokom trajanja epidemije koronavirusa, koja podrazumevaju 5 GODINA BUVARE za SVE "NOVINARE"
koji sire netacne infornacije i sire paniku. Prema tome, OVO BLEBETALO koje je povod teme, u EU vec bi bilo
"spakovano" na dugogodisnji "odmor" o trosku Budzeta!
 
b70baaf5aa19d35bdfd1bf7c7395e84328b77210.jpeg

MAĐARSKI parlament je u ponedeljak sa 137 glasova "za" i 53 "protiv" premijeru Viktoru Orbanu izglasao vanredna
ovlascenja tokom trajanja epidemije koronavirusa, koja podrazumevaju 5 GODINA BUVARE za SVE "NOVINARE"
koji sire netacne infornacije i sire paniku. Prema tome, OVO BLEBETALO koje je povod teme, u EU vec bi bilo
"spakovano" na dugogodisnji "odmor" o trosku Budzeta!

Ima tih tako debelih krava , žive u Berlinu, i kažu da ne vole da im se podguzne muve ograničavaju
 
Nije to lozenje, Majstore... Samo, sve cesce se desava dok u raznim izvorima citas srpsku BAGRU, navodno nekakve slobodnjake i borce za neku, samo njima znanu slobodu i demokratiju, prepoznajes more lazi i manipulacija i to sa podacima koji se mogu pronaci u razlicitim izvorima i uporediti... Da sve bude jos odvratnije, oni na svojim sajtovima otvoreno postavljaju imena "donatora", gde su sve do jednog naslova upamceni po velikom zlu i zlocinima nad Srbijom i srpskim narodom! Eto, toliko o "LOZENJU"....
I tu se rađa revolt, razumljivo.

Nego , mene interesuje zašto su hapsili novinarku , a ne njenog nadređenog , urednika koji je odobrio da tekst, prilog , štagod ode u štampu ?

Zna se procedura u medijima i ne može svaka mastiljara da piše šta hoće i to automatski da se štampa.

Msm, može ali kako to mali Perica zamišlja, u stvarnosti je drugačije.
 
I tu se rađa revolt, razumljivo.

Nego , mene interesuje zašto su hapsili novinarku , a ne njenog nadređenog , urednika koji je odobrio da tekst, prilog , štagod ode u štampu ?

Zna se procedura u medijima i ne može svaka mastiljara da piše šta hoće i to automatski da se štampa.

Msm, može ali kako to mali Perica zamišlja, u stvarnosti je drugačije.

Možda zato što ona ima i honorarni posao ... a to znaju

Šef joj verovatno nije u Srbiji, niti je članak napisan u Srbiji .
 
Novinarka Nova.rs Ana Lalić je jutros puštena iz pritvora nakon što joj je određeno zadražavanje od 48 sati pod optužbama za širenje panike i izazivanja nereda. "Nisam ni trenutka zažalila zbog pisanja ovog teksta. Uverena sam da radimo pravu stvar, a to vidim i po reakcijama medicinara iz cele Vojvodine nakon što je pušten tekst na portal", rekla nam je Ana, nakon puštanja iz pritvora.

Podsetimo, Ana Lalić je juče na našem portalu objavila tekst o lošim uslovima rada lekara i medicinara na KCV u doba korone. Nakon toga, KCV je izdao saopštenje da se obraito tužilaštvu i nedugo potom, policija je zakucala na vrata Ane Lalić u Novom Sadu. Ona je pre toga stigla da napiše odgovor KCV-u, u kome podvlači da su u KCV jedino sami sebi srozali ugled lošim staranjem o osoblju koje je u neposrednom dodiru sa zaraženima.



Ana Lalić puštena iz pritvora
DRUŠTVO
pre 39 min

“Ovo izmiče kontroli”: Podrška Ani Lalić sa svih strana
DRUŠTVO
02:47

KC Vojvodine pred pucanjem: Bez zaštite za medicinske sestre
DRUŠTVO
15:42
“Njih šestoro je došlo u stan, delovalo je prilično strašno. Pretresli su sve, svaki deo stana, kao i automobil. Zaplenili su mi telefone i laptop, koji se još nalaze kod policije”, rekla je Ana Lalić.

Tek po izlasku iz pritvora čula je za ukidanje uredbe koju je Vlada donela o informisanju građana o situaciji sa koronavirusom.

“Ukoliko će uredba zaista biti ukinuta, to je vredelo noćenja u pritvoru”, kaže Ana.

Ona kaže da su joj sinoć u policiji uzimali izjavu do dva ujutru, nakon čega su je odveli u ćeliju “koja je bila toliko prljava, da je morala da je dezinfikuje alkoholom”.

“Celu noć sam presedela na ivici kreveta. Ujutru su me opet saslušali i pustili. Neki od njih su mi se privatno izvinjavali, videlo se da im je neprijatno”; kaže Ana Lalić i dodaje da su se policajci i tužilac prema njoj ponašali korektno.

Nije imala priliku da vidi ogromnu podršku koja joj je stigla sa svih strana, jer su joj i laptop i telefoni još kod policije.


Ana Lalić
Odgovor naše novinarke KCV-u: Odričem se obroka u pritvoru
DRUŠTVO
22:48

KC Vojvodine prijavio naš portal tužilaštvu
DRUŠTVO
21:54
Podvlači da za sve što je napisala u tekstu postoje svedoci, kao i da je poslala pitanja Kliničkom centru Vojvodine i pokrajinskom Sekretarijatu za zdravstvo na zvanične mejl adrese. Zvala je više puta i PR- KCV, koji se nije javljao na telefon.

“Čim je tekst objavljen na portalu, počele su da mi stižu reakcije od medicinara i njihovih porodica preko prijatelja i poznanika, uz tvrdnje da je još gore nego što sam pisala, javljala se i žena iz Kikinde koja je zabrinuta za ćerku koja radi u KCV. Sve te poruke su u mom telefonu, i policija i tužilaštvo mogu da ih vide”, kaže Ana Lalić.

https://nova.rs/drustvo/ana-lalic-posle-pustanja-uverena-sam-da-radim-pravu-stvar/

Brutalna zloupotreba države zarad partijskih obračuna sa neistomišljenicima mora da stane!!!Sve više se pokazuje pravo totalitarno lice i ogoljena tiranija jednog psihički bolesnog čoveka!Nećete nas ućutkati napredni fašisti!!!

Samo ne znam stop kakvom fašizmu šta ova lupeta?
 

Back
Top