Ana Brnabić, premijerka, ličnost, lice savremene Srbije

Samsonight

Elita
Poruka
15.657
Premijerka Ana Brnabić zavređuje veliku pažnju javnosti-kako pozitivnu, tako i negativnu. Tema je lik i delo po bilo kojem osnovu, ali vas molim da budete ono što jeste, a verujem da ste objektivni kritičari i ljudi koji bi u jednom javljanju izneli i dobro, i loše. Ova ličnost se trenutno vrlo često pojavljuje na vašim ekranima, i ukoliko pratite političku scenu, ne može da vas ostavi ravnodušnima, i nešto ste već mogli da naučite o njoj.
1585348988980.png

Kako je vidite, da li vam uliva poverenje, šta je to što biste na njenom mestu drugačije?
Molim vas da svaki post sadrži i pozitivno, i negativno viđenje ove ličnosti.
Hvala veliko, uživajte u večeri i čuvajte se! :heart:
 
Zar nema ničega negativnog čega biste se sad setili draga @Dodola ?
Ne pričam ja ovde o sebi. Mene iskreno ona ne zanima kao privatna ličnost. Ne slažem se sa njenim javnim nastupom i političkim stavovima. Mislim da sam se ovde na više mesta izjasnila kao neko ko ne podržava trenutnu vladajuću... Skupinu loših političara ili šta su već
Nego me zanima kako si na politici otvorila temu sa takvim pitanjem. Ovde svako ima stav. Izneće ili pozitivno ili negativno mišljenje. Od koga očekuješ da će dati i jedno i drugo i da li si pala s kruške na glavu?
 
Ljudi, meni nije jasno zašto smo toliko zli? Mi prema konfiguracijama nismo zao narod, čemu, i zaista želim da se mržnja ne ispoljava, vi izvol'te ako toga imate u sebi, ispraznite se.
Ličnost je Ana Brnabić, ali da li se na njoj završavaju sva vaša životna nezadovoljstva, da li je Ana kriva za sve?
imase i ona dinkiceva ivana ministarka slicnog sklopa bjese
 
Nego me zanima kako si na politici otvorila temu sa takvim pitanjem. Ovde svako ima stav. Izneće ili pozitivno ili negativno mišljenje. Od koga očekuješ da će dati i jedno i drugo i da li si pala s kruške na glavu?
Ne očekujem ništa, @Dodola , ali sam ZAMOLILA drage forumaše koji bi pisali da ne budu eksplicitni u izražavanju negativnih osećanja, i verujem da će to raditi neko vreme.
 
Ja da sam na njenom mestu podneo/la bi ostavku . Samoubistvo je ne bi preporučio jer mi obični ljudi moraćeno posle ove krize da se zabavljamo gledajući u tv kutiju razna suđena o proneverama , pljačaka, izdajama, predajama......
A da pozitivno je što se fino obogatila za kratko vreme, a negativno je to što 2-3 prosto proširene rečenice su za nju ipak nešto veoma komlikovano.
 

Back
Top