АНА БРНАБИЋ: Беба нам је променила живот! Партнерка ми је највећи критичар

Немој мерити по себи, ако си ти срећан у таквом аранжману (са момком) то не значи да бих био и ја.
Onda se saberi i pazi sta pises... mezni malo pao ti imunitet.

Sendvic.jpg
 
Kako je to vešto izmanipulisano u medjima , a niko da se priupita po kom je to zakonu ona postala "otac" tom nesrećnom detetu jer ni istopolni brakovi , a ponajmanje usvajanje dece od istih nisu ozakonjeni u RSrbiji?

Šta homići rade u svojim spavaćim sobama me savršeno zabole dok ne uznemiravaju javnost ali im poveriti nemoćnu decu je čist kriminal i tačka.

Sreca pa ti nemas decu
Inace bi morali da ti ih oduzmu
Ili da te izbicuju









Lopatom.
 
Пу мајку ти ***** и теби и твојој партнерки и оном ко те поставио на место председника владе такву наказну и распалу.
@27E
 
Hjebes ti takvog coveka koji vidi srecu u Aninom braku, ti ili si nastran ili nazadnjak treceg nema.
Погрешна поставка, погрешан закључак.
То је зато што си прост ко цепка.
Ево ти нешто што ћеш и ти да укапираш.
Ти подржаваш Додика, а овај Вучића, који је поставио Брнабићку.
Зато стави прст на чело и једи онај сендвич, уместо што мени придикујеш.
 
Dodje Mujo u kafanu i naruči pivo. Popije to pivo pa uzme još jedno i počne da pije, kad vidi dve ženske sede same, pridje im i pita:
Je li slobodno?
One odgovore:
Uzalud se trudiš!!!
A zašto?
Mi smo lezbejke!
Mujo sav zbunjen upita:
A šta je to?
Kaže jedna:
To ti je jednostavno, mi ne pušimo k*rac, mi ližemo pi*ke...
Mujo se okreće konobaru i vikne:
Daj tri piva za tri lezbejke!
 
С обзиром да је један дискутан малопре написао на једној другој теми ово: "Treba da nam je bitnije sto Ana Brnaba zivi sa zenom.. "
слажем се са њим, па хајд` да наставимо ову тему.

И ДАЉЕ сам мишљења да је све то што нам је уприличила председница владе Србије, финансирано из буџета (народним парама) јер јавно путује са "девојком" у службене посете, јавно се појављују на државним манифестацијама, окружене обезбеђењем, које КОШТА, и још много тога...
И мишљења сам да она чини кривично дело!!!

Ana-Brnabic-i-Milica-%C4%90ur%C4%91i%C4%87-1-1024x684.jpg


Ово је поента,.....КРИВИЧНО дело које сви занемарујете.
Иначе, боли мене брига, када више не буде ЗВАНИЧНИ представник Србије, да ли је она мушко или женско или обоје у једном телу и са ким она живи. То је случај, опет, за неке друге институције и зависи од ње, да ли ће да им се обрати,....а ово сада,
ЈЕДНОСТАВНО, НЕ ЖЕЛИМ да неко моје паре и паре осталих грађана, троши на разно разне потребе нечега, што она назива "породица председника владе Србије"!!!
 
Neki dan puna kuća gostiju krsna slava Sv. Jovan i povede se priča o Brnabićki. Moji roditelji koji su čitav život "konzerve" sa oduševljenjem komentarišu Brnabićku i njenu doktoricu :eek:,a i gosti koji su davno ušli u petu,a neki u šesti deceniju maksimalno podržavaju njihov ljubav i da ljubav ne poznaje granice :eek:....kakve koristi i da dijete ima oca ako je alkoholičar.:eek:
WTF pa mene je onda vrijeme pregazilo ili sam ja postao staromodan u 21 vijeku,a oni i dalje jugo liberali.:mrgreen:
 
Neki dan puna kuća gostiju krsna slava Sv. Jovan i povede se priča o Brnabićki. Moji roditelji koji su čitav život "konzerve" sa oduševljenjem komentarišu Brnabićku i njenu doktoricu :eek:,a i gosti koji su davno ušli u petu,a neki u šesti deceniju maksimalno podržavaju njihov ljubav i da ljubav ne poznaje granice :eek:....kakve koristi i da dijete ima oca ako je alkoholičar.:eek:
WTF pa mene je onda vrijeme pregazilo ili sam ja postao staromodan u 21 vijeku,a oni i dalje jugo liberali.:mrgreen:
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Ово је поента,.....КРИВИЧНО дело које сви занемарујете.
Иначе, боли мене брига, када више не буде ЗВАНИЧНИ представник Србије, да ли је она мушко или женско или обоје у једном телу и са ким она живи. То је случај, опет, за неке друге институције и зависи од ње, да ли ће да им се обрати,....а ово сада,
ЈЕДНОСТАВНО, НЕ ЖЕЛИМ да неко моје паре и паре осталих грађана, троши на разно разне потребе нечега, што она назива "породица председника владе Србије"!!!

Председник Београдског фронта Немања Петровић огласио се поводом коментара председника СНС Александра Вучића везаних за наводно рођење детета Ане Брнабић, које је заправо дете њене партнерке.

„Господине“ председниче, не пукушавајте да нам наметнете своје ставове и убеђења. То што Ви газите Устав ове земље сматрајући себе „Оцем нације“ је са једне стране озбиљно кривично дело за које морате одговарати а са друге стране ваш лични психички проблем у који ми заиста не желимо да улазимо. Шта Вама није јасно везано за Ану Брнабић господине председниче?

Петровић је имао поруку и за Милицу Ђурђић партнерку Брнабићке – Закон ове земље не препознаје истополне бракове и из тога проистиче да уколико постоје исти ван законских оквира нису способни и подобни за одгајање деце и ту се прича завршава! Мајци детета честитамо на добијеном сину и желимо им све најбоље од срца али какве везе са њима има Ана Брнабић и какве везе тек имате Ви?

„Уколико дете буде било у заједници са својом мајком и Аном Брнабић као „партнерком“ дететове мајке, социјалне службе морају по законом и уставом ове земље реаговати и одузети дете и ту је закон јасан. Или пак својим изјавама наговарате кршење Устава ? У том случају Ви, „господине“ председниче морате бити ухапшени и приведени правди“
оцењује Немања Петровић.

Kако наводи истополни бракови у Србији не постоје па самим тим ни могућност усвајања и добијања деце, све насупрот тога је против интереса пре свега детета а затим и целокупног друштва.

То што се Вама смеје цео регион а и свет је Ваш проблем али Ви нажалост представљате Србију која има једну богату и дугу историју, али не памти таквог циркузанта на свом челу. „Господине“ председниче време је да законски одговарате за своје поступке и што пре то схватите биће боље за све нас – заључује председник Београдског Фронта.

 

Back
Top