АНА БРНАБИЋ: Беба нам је променила живот! Партнерка ми је највећи критичар

Ne znam , tumačim da su njene izjave date kao privatno lice . Ona tu pominje svoju porodicu iako ta zajednica nije pravno priznata , i naravno svoga sina koji čisto pravno nije njen sin međutim ako je korišćena njena ćelija onda ona jeste biološki otac :mrgreen: , to jest biološki roditelj koje i zakon mora poštovati.
.

Актуелни премијер државе не може да даје изјаве медијима у својству приватног лица.

Колико знам, једини начин да се користи њена ћелија би било нека врста клонирања, а тада би то био злочин (можда грешим, не знам много о томе).

У сваком случају, наши прописи не познају ову врсту заједнице и њен статус је недефинисан.


.
 
Njih dve su samo primer koliko su Srbi k’o narod prsli.
Neki ce utehu naci kako nisu jedini. :lol:
Макензијев поглед на ратове у Југославији[уреди]
Макензи је био против распада Југославије и признања фиктивних држава током грађанског рата. У својим мемоарима, Мекензи наводи: „Мада нисмо били дипломате, сви ми у униформи били смо сигурни да ће борбе избити свуда око нас, чим признање буде објављено.“[тражи се извор]

Канадски генерал сведочи да су муслимани у заштићену зону Сребренице, уз помоћ са стране, убацили на хиљаде бораца и веома много оружја и додаје: „Како су постајали боље опремљени и обучени, почели су да нападају ван Сребренице, да пале српска села и убијају њихове становнике, а онда би се хитро повлачили у безбедну зону под окриљем УН-а. Напади су достигли кулминацију 1994. године, и наставили су се у 1995. када су канадске снаге замењене холандским. (...) Када се 1995. године снег отопио, Насеру Орићу, човеку који је водио муслиманске борце, постало је јасно да ће српске снаге напасти Сребреницу како би га спречили да и даље напада српска села. Због тога он са великим бројем својих војника бежи из града. Сребреница је остала небрањена с уверењем да ће, ако Срби нападну небрањени град, НАТО и УН напасти Србе. И тако су Срби ушли у град без отпора. (...) Муслимански мушкарци и старији дечаци су одвојени, а старци, жене и деца су пребацивани у правцу Тузле на безбедно. То јесте одвратно, али треба рећи да ако неко жели да изврши геноцид, он неће дозволити женама да оду, јер су оне кључне за одржање једне групе коју покушавате да елиминишете. (...) Насер Орић, муслимански војни лидер у Сребреници, тренутно је на суђењу у Хагу за злочине које је извршио „бранећи“ град. Докази показују да је он одговоран за смрт онолико српских цивила из околине Сребренице, колико је војска босанских Срба убила муслимана у Сребреници.“ [1]

Што се тиче НАТО агресије на СРЈ, Макензи у свом тексту од 6. априла 2004. године, у канадском дневнику „Нешенел пост“, тврди: „НАТО се одлучио за акцију, мада ниједна чланица НАТО алијансе није била у опасности. Одлучено је да се бомбардују не само Косово, већ и инфраструктура и народ Србије и то без резолуције УН.“ [2]
 
Макензијев поглед на ратове у Југославији[уреди]
Макензи је био против распада Југославије и признања фиктивних држава током грађанског рата. У својим мемоарима, Мекензи наводи: „Мада нисмо били дипломате, сви ми у униформи били смо сигурни да ће борбе избити свуда око нас, чим признање буде објављено.“[тражи се извор]

Канадски генерал сведочи да су муслимани у заштићену зону Сребренице, уз помоћ са стране, убацили на хиљаде бораца и веома много оружја и додаје: „Како су постајали боље опремљени и обучени, почели су да нападају ван Сребренице, да пале српска села и убијају њихове становнике, а онда би се хитро повлачили у безбедну зону под окриљем УН-а. Напади су достигли кулминацију 1994. године, и наставили су се у 1995. када су канадске снаге замењене холандским. (...) Када се 1995. године снег отопио, Насеру Орићу, човеку који је водио муслиманске борце, постало је јасно да ће српске снаге напасти Сребреницу како би га спречили да и даље напада српска села. Због тога он са великим бројем својих војника бежи из града. Сребреница је остала небрањена с уверењем да ће, ако Срби нападну небрањени град, НАТО и УН напасти Србе. И тако су Срби ушли у град без отпора. (...) Муслимански мушкарци и старији дечаци су одвојени, а старци, жене и деца су пребацивани у правцу Тузле на безбедно. То јесте одвратно, али треба рећи да ако неко жели да изврши геноцид, он неће дозволити женама да оду, јер су оне кључне за одржање једне групе коју покушавате да елиминишете. (...) Насер Орић, муслимански војни лидер у Сребреници, тренутно је на суђењу у Хагу за злочине које је извршио „бранећи“ град. Докази показују да је он одговоран за смрт онолико српских цивила из околине Сребренице, колико је војска босанских Срба убила муслимана у Сребреници.“ [1]

Што се тиче НАТО агресије на СРЈ, Макензи у свом тексту од 6. априла 2004. године, у канадском дневнику „Нешенел пост“, тврди: „НАТО се одлучио за акцију, мада ниједна чланица НАТО алијансе није била у опасности. Одлучено је да се бомбардују не само Косово, већ и инфраструктура и народ Србије и то без резолуције УН.“ [2]

Ta štetočina Mekenzi ili je potplaćen ili ucjenjen.
Dovođen je i u vezu sa silovanjima https://depo.ba/clanak/111446/ovo-j...kinje-silovao-i-prvi-covjek-un-a-luis-mekenzi
 
Hahahaha, pa da, ti zaista imaš minimum pristojnosti prema svojoj predsjednici i premijeru
A jesi SNS-ov dupeuvlakač :lol:

Pa, za razliku od obrazovane Brnabicke, nasa plavusa je glupa i u odnosu na one plavuse iz viceva, a anemicni premijer je vic sam po sebi.
U cemu je razlika izmedju kumulativnog projektila i tebe? Nema je. I ti prvo prodres u zapadni anus, pa unutra eksplodiras od srece. Vidis kako se non stop kreveljis, prosto cvjetas od srece z:D
 
Ti mesas njenu seksualnu orjentaciju sa maznjavanjem drzavnih para. jedno nema veze sa drugim.
Niti je ona razvratna niti izopacena.

Ништа ја не мешам!

И развратна је и изопачена, јер се јавно појављује са "девојком" на државним манифестацијама као да јој је та Милица супруга (Боже ме прости кад морам нешто овако да напишем) и то гледају сва НАША деца, а Закон у Србији то НЕ ДОЗВОЉАВА!!! (Шта ли је то онда него РАЗВРАТ?!) а онда ПЛУС сав тај разврат и изопаченост финансиран је из буџета (народним парама). То је ЖАЛОСНО и ТРАГИЧНО!!!
 
С обзиром да је један дискутан малопре написао на једној другој теми ово: "Treba da nam je bitnije sto Ana Brnaba zivi sa zenom.. "
слажем се са њим, па хајд` да наставимо ову тему.

И ДАЉЕ сам мишљења да је све то што нам је уприличила председница владе Србије, финансирано из буџета (народним парама) јер јавно путује са "девојком" у службене посете, јавно се појављују на државним манифестацијама, окружене обезбеђењем, које КОШТА, и још много тога...
И мишљења сам да она чини кривично дело!!!

Ana-Brnabic-i-Milica-%C4%90ur%C4%91i%C4%87-1-1024x684.jpg
 
Мене ово вређа! Најискреније говорим. И да могу, ЕКСПЛОДИРАЛА бих, што немам НАЧИНА, ни МОГУЋНОСТИ....
Kisela bombona ljubomorna što šjor Brnaba ima bolju žensku od nje.
 
За то дете је велико питање и ко му је мајка ?
Plenty of research has been done focusing on the social and psychological development of children in lesbian families, often in comparison to children growing up in heterosexual families (Biblarz and Stacey, 2010; Brewaeys, 2001). These studies have shown that there are no significant differences between both groups with regard to child outcomes such as psychological adjustment, development during primary school, and academic achievements. They have also shown that children growing up in lesbian families function well in terms of family identity and relationships (Tasker, 2005; Rosenfeld, 2010).
 

Back
Top