АНА БРНАБИЋ: Беба нам је променила живот! Партнерка ми је највећи критичар

Pa vode se svalerke, ali ipak izveceri u tajnosti i naravno da se ne pojavljuju na javnim mestima.
Uopste i ne razumem tu potrebu da se vodi partner u drzavne posete. To ne radi ni nemacka kancelarka nikada,
nije radila nikada ni Tereza Mej, uostalom ne radi ni Vucic:D
Premijeri zaista putuju bez partnera, partnerki.
Циљ је понижавање српског народа до крајњих граница.
 
Pa i ja o tome pišem, ne ide se gole i bose po belom svetu nego joj "ženu" oblačimo po najskupljim buticima u najskuplje brendove , odsedaju po najskupljim hotelima , vozaju privatnim avionima i to sve finansiraš ti i ja , a narod gladan i pocepan...očajan.

To je problem , a ne ko se s kim hefta.

I da, dete...strašno.
Нисам те овде одавно видела. Недостајала си ми ☕

@тема
Мени није јасно, како нико у Србији не поставља то питање. Сви посланици, сви чланови владе, министри и сви остали ћуте ко *********
Свима нам се смеје у фацу и провлачи то што НЕ БИ СМЕЛА, јер Закон јој то не дозвољава. И ником ништа. Ми смо тотално луд народ, шта све можемо да истрпимо, а да не реагујемо. Ладно све могу да нас поведу на још једно истребљење у неке гасне коморе и без речи ћемо да идемо ка сопственој смрти. ЕТО, то мене излуђује. ТА ПАСИВНОСТ!!!:udriglavu:
 
Михајловићка је тек мутна као мутно Дунаво.
Немој прити Зоку да ми дираш, јешчула ти!?:evil:
Ја и Змај изгибосмо око њума...:mrgreen:
Zasto bi krili, pa to nije nikakav incest.
Зато што је премијер у незаконитој вези, и мртва 'ладна своју незакониту вода по свету као брачног друга- рицу, шта год...
Премијер, еееј!
 
Каква агресивност и примитивизам. Шта бисте ви радили да сте у њеној кожи, скочили са моста претпостављам.

Ово није ни агресивност, ни примитивизам. Можда би било боље да анализираш њене поступке.
И ја, а верујем ни остали, НИКАДА и не можемо да будемо у њеној кожи, јер смо нормалан свет, не пропагирамо јавно разврат и болесну изопаченост!!!
 
Нисам те овде одавно видела. Недостајала си ми ☕

@тема
Мени није јасно, како нико у Србији не поставља то питање. Сви посланици, сви чланови владе, министри и сви остали ћуте ко *********
Свима нам се смеје у фацу и провлачи то што НЕ БИ СМЕЛА, јер Закон јој то не дозвољава. И ником ништа. Ми смо тотално луд народ, шта све можемо да истрпимо, а да не реагујемо. Ладно све могу да нас поведу на још једно истребљење у неке гасне коморе и без речи ћемо да идемо ка сопственој смрти. ЕТО, то мене излуђује. ТА ПАСИВНОСТ!!!:udriglavu:
:heart:drago mi što te vidim.

U pravu si , totalno smo zombirani , a smeju nam se u lice ne samo ovom Brnabinom papazjanijom .
 
Немој прити Зоку да ми дираш, јешчула ти!?:evil:
Ја и Змај изгибосмо око њума...:mrgreen:

Зато што је премијер у незаконитој вези, и мртва 'ладна своју незакониту вода по свету као брачног друга- рицу, шта год...
Премијер, еееј!

I mrtva ladna podnosi putne troskove Skupstini koja joj to sve refundira. Seselj se sada bavi cime?
 
Ово није ни агресивност, ни примитивизам. Можда би било боље да анализираш њене поступке.
И ја, а верујем ни остали, НИКАДА и не можемо да будемо у њеној кожи, јер смо нормалан свет, не пропагирамо јавно разврат и болесну изопаченост!!!

Ti mesas njenu seksualnu orjentaciju sa maznjavanjem drzavnih para. jedno nema veze sa drugim.
Niti je ona razvratna niti izopacena.
 
I mrtva ladna podnosi putne troskove Skupstini koja joj to sve refundira. Seselj se sada bavi cime?
Гледа где ће осталу децу да удоми, једног је угурао да по очевом рецепту млати празну сламу о трошку пореских обвезника, сад треба видети за остале...
 
Милица је врло искрена и директна, што мени помаже да останем са обе ноге на земљи. Недостаје јој наш ранији живот и ја сам јој неизмерно захвална на свој личној жртви коју је поднела откад сам ушла у политику. За дочек Нове године бићу код куће. Ово је Игорова прва Нова година, имамо јелку и поклоне и бескрајно се радујем томе да будемо сви заједно.

eFRk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpNN01EQV8vYjhmMWY2N2NjZDk5OThiMzkyMjYxMzY2MzMyYWY3OWIuanBnkZMCzQKeAIEAAQ

Премијерка Србије Ана Брнабић каже да је највише поносна на то што је у тиму председника Србије и лидера напредњака Александра Вучића. Од њега, како каже у ексклузивном интервјуу за Курир, сваки дан учи...............




(Комплетан интервју се налази ОВДЕ )

********************************
Мене ово вређа! Најискреније говорим. И да могу, ЕКСПЛОДИРАЛА бих, што немам НАЧИНА, ни МОГУЋНОСТИ, да то негде јавно искажем.:besna:
Кад она (или он) не знам више ни сама "ТКО" је особа, било где у Србији и у свету се појави и мене и СВЕ ВАС представља, осећам се ужасно ПОНИЖЕНО и УВРЕЂЕНО. Срамота ме је што је то још увек тако.

ПАЗ` Бога ти, она прича о томе, правда се, како ни она ни "њена породица" немају ништа више, него пре три године, када је ушла у владу Србије (ваљда мисли на лову)...а ОДАКЛЕ СУ ОНЕ ПАРЕ, којима се финансирају њена путовања,
свеједно да ли званична-државна или приватна путовања, када са собом води ову особу са слике, која "јој је подарила сина":hehe: и
КОЛИКО је до сада то све нас, грађане, коштало:?: Треба све урачунати, и оно обезбеђење, које сада чува и њену "проширену" породицу. Мука ми је више од овог лицемерја и бахатости, да не кажем - БЕЗОБРАЗЛУКА!!!
Jadan Igor kad obe keve dobiju menstruaciju..
 
Pa vode se svalerke, ali ipak izveceri u tajnosti i naravno da se ne pojavljuju na javnim mestima.
Uopste i ne razumem tu potrebu da se vodi partner u drzavne posete. To ne radi ni nemacka kancelarka nikada,
nije radila nikada ni Tereza Mej, uostalom ne radi ni Vucic:D
Premijeri zaista putuju bez partnera, partnerki.
al si ih nabrojala k'o primer ne znam ko mi je od koga draži al' oprostiću ti ovaj put , prejedena sam , a tad nisam za revoluciju :mrgreen:

Gle , ti postala moderka , pa ne mogu da verujem, 'de si da navrnem kad budem na dijeti :zper:
 
Nisu one krive, kriv je zakonodovac sto to tolerise.
A ovako kazu funkcioneri Udruzenja pädera:
LGBT zajednica pozdravlja rođenje deteta partnerke Ane Brnabić, ali ukazuje da one u Srbiji nisu pravno prepoznate, već da je Milica Đurđić samohrana majka
Pravna praznina: Premijerka Srbije nema nikakva roditeljska prava
Čitavu situaciju u vezi sa porođajem partnerke premijerke Srbije možemo da svedemo na to da je Anina cimerka dobila dete sa nepoznatim muškarcem, a Ana u najboljem slučaju može tom detetu da bude bebisiterka, kaže za Danas Predrag Azdejković, glavni i odgovorni urednik gej magazina „Optimist“.

. Po njegovim rečima, Brnabić i Đurđić nisu običan lezbejski par u Srbiji, već su društveno-politički privilegovan par.
Mediji o njima pišu kao da su obe ravnopravni roditelji, kreiraju jednu bajku, koja ne važi za ostale istopolne parove u Srbiji. Na sve to treba uzeti u obzir da Ana Brnabić ima moć da predloži zakonsku regulativu istopolnih parova, a da ona to do sada nije učinila, već sama, samoživo uživa u svojim privilegijama koja joj je premijerska pozicija dala. Ali moram da upozorim premijerku da neće večno biti na toj poziciji i da će se kad tad suočiti sa situacijom da joj neko kaže da je Igoru niko i ništa, da je Milici niko i ništa – ukazuje Azdejković.
I pravnik Goran Miletić iz Parade ponosa Beograd naglašava da se srpska premijerka nalazi u pravnoj praznini iako je na poziciji predsednice vlade.
– Potrebno je razdvojiti dve stvari. Prvo, građanka je dobila dete i to je potpuno deo njene privatnosti koji ne treba da bude u interesu javnosti, kao ni činjenica da se njena devojka bavi javnim poslom. Bilo kakvi napadi zbog njihove želje da imaju dete su neprihvatljivi. Međutim, druga stvar je pravna praznina u kojoj se nalazi i premijerka, i to za čitav niz situacija u kome se nalaze istopolni partneri: imovine, nasleđivanja, poseta u bolnici, kao i za rođenje deteta. To je odgovornost svih vlasti u Srbiji, a naročito ove sadašnje, jer postoji veoma jasan međunarodni standard u poslednje tri godine – objašnjava Miletić. Kako dodaje, predsednik Srbije, premijerka i vladajuća partija moraju da se izjasne u vezi sa ovim pitanjima i predlože zakone, jer je neprihvatljivo obrazloženje da „sada nije vreme“.

Neprihvatljivo je da ova zena putuje s njom u nekakve drzavne posete i da te troskove snosi srpska jad i beda.

Inace je carsijska prica da je otac Anin brat:D kome sestra namesta fine poslove.

Сагласна сам са овим подвученим, али још да додам, да не бих прихватила да нема кривице председника владе (Ане). Она у овом случају чини КРИВИЧНО ДЕЛО, јер поткрада буџет.
 
Сагласна сам са овим подвученим, али још да додам, да не бих прихватила да нема кривице председника владе (Ане). Она у овом случају чини КРИВИЧНО ДЕЛО, јер поткрада буџет.
Pa da i o tome pišem sve vreme , svi troškovi idu iz budžeta i za švalerku i za dete i za putovanja, letovanja, obezbeđenje, rezidenciju o državnom trošku , leksuse i palce.
 
Ово није ни агресивност, ни примитивизам. Можда би било боље да анализираш њене поступке.
И ја, а верујем ни остали, НИКАДА и не можемо да будемо у њеној кожи, јер смо нормалан свет, не пропагирамо јавно разврат и болесну изопаченост!!!

Не видим да је својим поступцима наштетила држави. Остали детаљи ме слабије занимају.
 
Сагласна сам са овим подвученим, али још да додам, да не бих прихватила да нема кривице председника владе (Ане). Она у овом случају чини КРИВИЧНО ДЕЛО, јер поткрада буџет.

Ali ga javno potkrada i tu je najveci problem. Nema ko da kaze da je to krivicno delo.
 
Nisu one krive, kriv je zakonodovac sto to tolerise.
A ovako kazu funkcioneri Udruzenja pädera:
Država to toleriše jer ne postoje nikakva zakonska ograničenja u pogledu zajedničkog života. Brnaba ima pravo da isto dete nazove svojim iako čisto pravno ono nije njeno već dete njene partnerke . Nikakav zakon tu nije prekršen.
E sad jedan detalj sam propustio , ne znam da li su koristili Brnabinu ćeliju prilikom oplodnje njene partnerke ili su uzeli spermu donatora ?
 
Država to toleriše jer ne postoje nikakva zakonska ograničenja u pogledu zajedničkog života. Brnaba ima pravo da isto dete nazove svojim iako čisto pravno ono nije njeno već dete njene partnerke . Nikakav zakon tu nije prekršen.
.

Она има, али држава и државни органу ту слободу немају.

Под условом да се "држе закона као пијан плота" ...


.
 
Poslednja izmena:
.

Она има, али држава и државни органу ту слободу немају.

Под условом да се "држи закона као пијан плота" ...


.
Ne znam , tumačim da su njene izjave date kao privatno lice . Ona tu pominje svoju porodicu iako ta zajednica nije pravno priznata , i naravno svoga sina koji čisto pravno nije njen sin međutim ako je korišćena njena ćelija onda ona jeste biološki otac :mrgreen: , to jest biološki roditelj koje i zakon mora poštovati.
 
Милица је врло искрена и директна, што мени помаже да останем са обе ноге на земљи. Недостаје јој наш ранији живот и ја сам јој неизмерно захвална на свој личној жртви коју је поднела откад сам ушла у политику. За дочек Нове године бићу код куће. Ово је Игорова прва Нова година, имамо јелку и поклоне и бескрајно се радујем томе да будемо сви заједно.

eFRk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpNN01EQV8vYjhmMWY2N2NjZDk5OThiMzkyMjYxMzY2MzMyYWY3OWIuanBnkZMCzQKeAIEAAQ

Премијерка Србије Ана Брнабић каже да је највише поносна на то што је у тиму председника Србије и лидера напредњака Александра Вучића. Од њега, како каже у ексклузивном интервјуу за Курир, сваки дан учи...............




(Комплетан интервју се налази ОВДЕ )

********************************
Мене ово вређа! Најискреније говорим. И да могу, ЕКСПЛОДИРАЛА бих, што немам НАЧИНА, ни МОГУЋНОСТИ, да то негде јавно искажем.:besna:
Кад она (или он) не знам више ни сама "ТКО" је особа, било где у Србији и у свету се појави и мене и СВЕ ВАС представља, осећам се ужасно ПОНИЖЕНО и УВРЕЂЕНО. Срамота ме је што је то још увек тако.

ПАЗ` Бога ти, она прича о томе, правда се, како ни она ни "њена породица" немају ништа више, него пре три године, када је ушла у владу Србије (ваљда мисли на лову)...а ОДАКЛЕ СУ ОНЕ ПАРЕ, којима се финансирају њена путовања,
свеједно да ли званична-државна или приватна путовања, када са собом води ову особу са слике, која "јој је подарила сина":hehe: и
КОЛИКО је до сада то све нас, грађане, коштало:?: Треба све урачунати, и оно обезбеђење, које сада чува и њену "проширену" породицу. Мука ми је више од овог лицемерја и бахатости, да не кажем - БЕЗОБРАЗЛУКА!!!


Viđe li šta Vučić ''uvali'' Srbima za Premijera
Em pederuša, em hrvatica, em lopina neopevana.
Niko nije toliko ponižavao Srbe, kao Prvorođeni.
 

Back
Top