U radnoj grupi za prodaju Telekoma Blic nije mogao da dobije potvrdu informacije da su pregovori već počeli. Samo nam je rečeno da je jedna od mogućnosti da se jedini ponuđač pozove da kroz dalje pregovore popravi cenu, ali da će se radna grupa o tome izjasniti tek u ponedeljak 28. marta, kada ističe rok od pet dana za razmatranje ponuda.
S druge strane, naš izvor blizak Telekomu Austrija tvrdi da se „već razgovara“, te da su Austrijanci teške reči iz Vlade Srbije o tome da se radi o „uvredljivoj ponudi“ kao i da nema prodaje za manje od 1,4 milijarde evra shvatili kao umirivanje ovdašnje javnosti i „amortizovanje nezadovoljstva brojnih protivnika prodaje“.
http://www.b92.net/biz/vesti/aktuelno.php?id=635&nav_id=501672
Обратите пажњу на оно штп каже извор из аустријског телекома!
Ту се вели како власт у Србији умирује јавност како би продала компанију Телеком испод цене и да у јавности пласира лажи како би се спречила незадовољства!
Е тако нас виде сви странци,виде неодлучну глупу и слабу власт од које могу да затраже шта хоће и да све добију!
Јао браћо срби ако вас има у овој Србији да узмемо мотке па да помлатимо багру ово је превршило сваку меру одавно!
S druge strane, naš izvor blizak Telekomu Austrija tvrdi da se „već razgovara“, te da su Austrijanci teške reči iz Vlade Srbije o tome da se radi o „uvredljivoj ponudi“ kao i da nema prodaje za manje od 1,4 milijarde evra shvatili kao umirivanje ovdašnje javnosti i „amortizovanje nezadovoljstva brojnih protivnika prodaje“.
http://www.b92.net/biz/vesti/aktuelno.php?id=635&nav_id=501672
Обратите пажњу на оно штп каже извор из аустријског телекома!
Ту се вели како власт у Србији умирује јавност како би продала компанију Телеком испод цене и да у јавности пласира лажи како би се спречила незадовољства!
Е тако нас виде сви странци,виде неодлучну глупу и слабу власт од које могу да затраже шта хоће и да све добију!
Јао браћо срби ако вас има у овој Србији да узмемо мотке па да помлатимо багру ово је превршило сваку меру одавно!