Quantcast

Aminokiseline - nešto o njima

Ursus

Primećen član
Poruka
689
E Marko Kraljeviću, ne znam koja ti je fora da se oglašavaš sad kad sam se povukao sa bojnog polja i da lupetaš i da mi kao svi ostali stavljaš u usta reči koje nisam rekao..Ako ste tako samouvereni šta ste se usrali...? Ni na jednoj temi mi nigde ne nastavljaše toliko reči u usta koje nisam rekao, i još mi napraviše paušalni psihološki profil na osnovu neke glupe statistike...:roll:
Rekoh da više neću da komentarišem temu, i neću...Ali kad pomenu pacijente, prvo što se nauči na studijama farmacije da sve što se daje pacijentima ima i korisno i štetno dejstvo...zavisi za šta..;)

Ja Vas ni u jednom postu nisam vređao govoreći da lupate, to što se ne slažemo oko nekih stvari pa bože moj nismo svi isti.
Što se tiče stavljanja reči u usta šta sam ja to izjavio u Vaše ime?!

Ako ste sa nekim drugim u sukobu, pa molim lepo tu je ADMIN.

Vaš prvi post na ovoj temi je bio da su aminokiseline otrov i implicirali ste da izazivaju smrt. Sa tom izjavom se ja lično ne slažem, pa opet nisam rekao ni jednu reč uvredljivog tona. Sve što ste rekli do sada na ovoj temi je rekla-kazala, bez ijednog argumenta. Sve aminokiseline koje su gore pomenute se nalaze i Vašem telu hteli Vi to ili ne, i sve ih Vi unosite u većoj ili manjoj meri.

Nikom nije sugerisano da koristi bilo koji vid suplementacije, ako nekog interesuje taj će da pita pa će i da dobije odgovor. Ponavljam napisane su namernice koje sadrže neke AK.

Niko Vama ovde ne brani da komentarišete, samo što Vi u svojim postovima generalizujete stvari i onda to pretvarate u pravilo.

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Ja Vas ni u jednom postu nisam vređao govoreći da lupate, to što se ne slažemo oko nekih stvari pa bože moj nismo svi isti.
Što se tiče stavljanja reči u usta šta sam ja to izjavio u Vaše ime?!

Ako ste sa nekim drugim u sukobu, pa molim lepo tu je ADMIN.

Vaš prvi post na ovoj temi je bio da su aminokiseline otrov i implicirali ste da izazivaju smrt. Sa tom izjavom se ja lično ne slažem, pa opet nisam rekao ni jednu reč uvredljivog tona. Sve što ste rekli do sada na ovoj temi je rekla-kazala, bez ijednog argumenta. Sve aminokiseline koje su gore pomenute se nalaze i Vašem telu hteli Vi to ili ne, i sve ih Vi unosite u većoj ili manjoj meri.

Nikom nije sugerisano da koristi bilo koji vid suplementacije, ako nekog interesuje taj će da pita pa će i da dobije odgovor. Ponavljam napisane su namernice koje sadrže neke AK.

Niko Vama ovde ne brani da komentarišete, samo što Vi u svojim postovima generalizujete stvari i onda to pretvarate u pravilo.

Znači od ovog podvučenog, nemam šta dalje da čitam...Ovo je čisto stavljanje reči u usta..:roll: (i nema potrebe da mi se obraćaš sa VI, uobičajena forumaška komunikacija je obraćanje sa TI )

Ursus

Primećen član
Poruka
689
Samo se vi trujte..:thumbdown: ...Dok se trujete za Thanatosa nema zime..:D

'trujte je valjda od otrujte, znači neki otrov

Thanatosov avatar je smrt ili se meni čini. Nema zime - znači ima posla pa će mu biti toplo

U prevodu uzimajte aminokiseline i smrt će da dođe po vas. Za mene je ona implikacija značila ovo.
Ako na ovo nisi mislio sa svojim postom onda se ja izvinjavam

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
'trujte je valjda od otrujte, znači neki otrov

Thanatosov avatar je smrt ili se meni čini. Nema zime - znači ima posla pa će mu biti toplo

U prevodu uzimajte aminokiseline i smrt će da dođe po vas. Za mene je ona implikacija značila ovo.
Ako na ovo nisi mislio sa svojim postom onda se ja izvinjavam

Thanatos je sam po sebi grčki bog smrti.

Ali sve jedno, loš ti je prevod...Što je manje bitno... jer kad uzmemo činjenicu da si ovo odgovorio ovako posle niza mojih postova i objašnjenja u kome ne sporim da su aminokiseline neophodne za rast i razvoj i da se bez njih ne može kao uostalom i bez mnogih drugih supstanci, ali da velike količine unošene veštački tj. hemijskim izvlačenjem istih pod velikim znakom pitanja, ne samo aminokiselina nego svega i svačega, da su ti proizvodi na bazi aminokiselina nedovoljno ispitani....i da treba tri puta da se razmisliš pre nego što sedneš da piješ nešto. Uostalom da je priroda "smatrala" da tako treba da bude, onda bi ti lepo imao aminokiseline u slobodnom stanju, a ne bi morao da pojedeš na primer 12 belanca da uneseš par grama AK..:lol:

Ursus

Primećen član
Poruka
689
Thanatos je sam po sebi grčki bog smrti.

Ali sve jedno, loš ti je prevod...Što je manje bitno... jer kad uzmemo činjenicu da si ovo odgovorio ovako posle niza mojih postova i objašnjenja u kome ne sporim da su aminokiseline neophodne za rast i razvoj i da se bez njih ne može kao uostalom i bez mnogih drugih supstanci, ali da velike količine unošene veštački tj. hemijskim izvlačenjem istih pod velikim znakom pitanja, ne samo aminokiselina nego svega i svačega, da su ti proizvodi na bazi aminokiselina nedovoljno ispitani....i da treba tri puta da se razmisliš pre nego što sedneš da piješ nešto. Uostalom da je priroda "smatrala" da tako treba da bude, onda bi ti lepo imao aminokiseline u slobodnom stanju, a ne bi morao da pojedeš na primer 12 belanca da uneseš par grama AK..:lol:

E to je diskusija...
Zar ne misliš da za nekog ko trenira i želi da ima veću mišićnu masu treba više proteina. Naravno i ja bi sad na tvom mestu rekao (nije stavljanje reči u usta) "pa nek jede više: mesa, ribe, jaja, povrća, voća...
Znaš dobro da se sva flora prska koje čime, istu tu prskanu floru jede fauna (seti se seljaka, krastavaca i svinja), obrni okreni pa sve je to veoma dobro zatrovano. Jedini problem je što se ne zna čime i koliko.
Ja sam siguran da je zdravije pojesti kupovnu čajnu kobasicu jer je kontrolisano "začinjena" sa koje kakvim E-kavicama nego hleb iz privatne pekare. Još je daleka organska proizvodnja od Srbije.
Ja za suplementaciju u sportu znam već 25 godina, i znam puno ljudi koji je koriste jako dugo. Moje neko laičko mišljenje je to već jako dobro ispitano i to na samim ljudima. Slažem se sa tobom da sve u velikim količinam postaje štetno po zdravlje, pa i kiseonik izaziva oksidaciju naših ćelija (samim tim i starenje) pa kada trčiš imaš potrebu za većom količinom istog, a ako trčiš u nekom od zagađenih gradova mislim razumeš šta hoću da kažem. Isto tako ko trenira intezivne sportove ima trenutnu potrebu kako za kiseonikom tako i za većom količinom proteina.
E sad da bi taj neko uneo tu potrebnu količinu proteina ima samo dva načina. Prvi je da jede ogromne količine one flore i faune sa početka, a drugi je da uzima manje količine flore i faune dok ostatak da nadomesti iz laboratorijski ekstakovanih proteina ili aminokiselina od iste one flore i faune. Kad sve saberš i oduzmeš isto ti se hvata.

Poslednja izmena:

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
495
Par grama u 12 belanaca?! :D Bude ih tu i skoro 50g na tu količinu, tj. jedno belance ima 3-4 g proteina, u zavisnosti od veličine. Ali stvarno nema smisla više niti vi da dalje obrazlažete oblast koju ne poznajete, niti mi da vam to više objašnjavamo. Nemojte više da širite vaše znanje. Da biste mogli da diskutujete o tome, morate poznavati i ishranu(nutritivne vrednosti hrane, GI, GL, BR...). Možda se raspravljate sa ljudima kojima ovo nije struka, ali meni jeste(a vidi čuda, nisam bodibilder).

Pa, molim vas, mene bi bilo sramota da sa vama polemišem o istorijskim dešavanjima kad sam istoriju učio samo kao predmet u osnovnoj i dve godine srednjoj školi i nisam je dalje specijalizovao. To je kao da se srednjoškolac prepire sa profesorom i uči ga onome što ovaj godinama predaje. E, vi ste tu profesor a ja učenik, pa ću dozvoliti sebi da vas upitam nešto ako mi zatreba informacija iz te oblasti.
U oblasti istaknutoj u naslovu teme vi ste učenik, hteli vi to da priznate ili ne.

O kakvim veštačkim stvarima govorite i o kakvim velikim dozama? Da nam to ne pišete možda dok ispijate čašu koka kole ili Nektarov "100% voćni sok" sa 12% čistog šećera u sebi od kojeg pankreas poludi? E, profesore, ako ćemo uopšte aminokiseline staviti u bilo kakav kontekst sa pojmom "štetnost", onda ćemo reći ovako:

- Aminokiseline su manje štetne(iako nisu ni malo štetne) od čaše(ne flaše) koka kole ili nekog fabrikovanog voćnog soka. ;)

Ko ima uslove, može slobodno da napravi jedan test. Nek ispije jedno serviranje aminokiselina i izmeri nivo šećera u krvi, i nek sutradan ispije jednu čašu koka kole ili bilo kog soka i uradi isto. Nek uporedi rezultate. :)

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
E to je diskusija...
Zar ne misliš da za nekog ko trenira i želi da ima veću mišićnu masu treba više proteina. Naravno i ja bi sad na tvom mestu rekao (nije stavljanje reči u usta) "pa nek jede više: mesa, ribe, jaja, povrća, voća...
Znaš dobro da se sva flora prska koje čime, istu tu prskanu floru jede fauna (seti se seljaka, krastavaca i svinja), obrni okreni pa sve je to veoma dobro zatrovano. Jedini problem je što se ne zna čime i koliko.
Ja sam siguran da je zdravije pojesti kupovnu čajnu kobasicu jer je kontrolisano "začinjena" sa koje kakvim E-kavicama nego hleb iz privatne pekare. Još je daleka organska proizvodnja od Srbije.
Ja za suplementaciju u sportu znam već 25 godina, i znam puno ljudi koji je koriste jako dugo. Moje neko laičko mišljenje je to već jako dobro ispitano i to na samim ljudima. Slažem se sa tobom da sve u velikim količinam postaje štetno po zdravlje, pa i kiseonik izaziva oksidaciju naših ćelija (samim tim i starenje) pa kada trčiš imaš potrebu za većom količinom istog, a ako trčiš u nekom od zagađenih gradova mislim razumeš šta hoću da kažem. Isto tako ko trenira intezivne sportove ima trenutnu potrebu kako za kiseonikom tako i za većom količinom proteina.
E sad da bi taj neko uneo tu potrebnu količinu proteina ima samo dva načina. Prvi je da jede ogromne količine one flore i faune sa početka, a drugi je da uzima manje količine flore i faune dok ostatak da nadomesti iz laboratorijski ekstakovanih proteina ili aminokiselina od iste one flore i faune. Kad sve saberš i oduzmeš isto ti se hvata.

E pa ja te naribah, ali ispade da se s tobom najbolje razumem...:lol: Samo bih ja dodao da u tom veštačkom izvlačenju aminokiselina iz flore i faune, uvrstiš i procese kojima se to radi, i kako se radi....:think: Plus da dodam koliko klinaca pije nešto a nema ni pojma ni kad treba ni zašto treba..:roll: I tako dalje...da ne dužim više..

Ursus

Primećen član
Poruka
689
E pa ja te naribah, ali ispade da se s tobom najbolje razumem...:lol: Samo bih ja dodao da u tom veštačkom izvlačenju aminokiselina iz flore i faune, uvrstiš i procese kojima se to radi, i kako se radi....:think: Plus da dodam koliko klinaca pije nešto a nema ni pojma ni kad treba ni zašto treba..:roll: I tako dalje...da ne dužim više..

Sad si pogodio centar!! Nama i jeste cilj da neka naša i tuđa iskustva podelimo sa njima. Ja ništa ne prodajem, ali sam fizički veoma aktivan 6 puta nedeljno (4xJudo, 3xteretana + trčanje) znači nekad i dva puta dnevno. Treninzi za umiranje (za Thanatosa) i evo uđoh u 40-tu. Bez nekih dodataka u ishrani teško da bi to išlo tako. Šta ću meni je fizička aktivnost kao droga.
A što se tiče procesa ja ne znam ni kako se pravi čokolada i sl. pa je dajem svojim klincima. Opet mislim da je čistija njihova filtracija i ekstrakcija nego neke domaće robne marke.

Poslednja izmena:

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
495
Zavisi šta piju. Već sam pričao o tome da li neki suplementi imaju stimulativno dejstvo ili ne. Može biti opasno ako se predoziraju sagorevačima, azot oksid reaktorima, preparatima na bazi kofeina/guarane, kreatinom... Sa druge strane, ti klinci ili bilo ko nestručan može da pije, bukvalno kako mu je volja, aminokiseline i whey protein. :) Znači, ne mogu izazvati štetne efekte.

Slažem se, treba se upoznati sa tim kako i šta koristiti, a ne nasumice koristiti.

Da bih vam na prostiji način dočarao kako se te aminokiseline izoluju iz prirodnih izvora, napisaću ovo: Znate "Kravica" mleko sa 0.5, 1.2, 1.8, 3.5% masti? Šta mislite, kojim hemijskim procesom u fabrici skidaju taj višak mlečnih masti? :)

Ursus

Primećen član
Poruka
689
Zavisi šta piju. Već sam pričao o tome da li neki suplementi imaju stimulativno dejstvo ili ne. Može biti opasno ako se predoziraju sagorevačima, azot oksid reaktorima, preparatima na bazi kofeina/guarane, kreatinom... Sa druge strane, ti klinci ili bilo ko nestručan može da pije, bukvalno kako mu je volja, aminokiseline i whey protein. :) Znači, ne mogu izazvati štetne efekte.

Slažem se, treba se upoznati sa tim kako i šta koristiti, a ne nasumice koristiti.

Da bih vam na prostiji način dočarao kako se te aminokiseline izoluju iz prirodnih izvora, napisaću ovo: Znate "Kravica" mleko sa 0.5, 1.2, 1.8, 3.5% masti? Šta mislite, kojim hemijskim procesom u fabrici skidaju taj višak mlečnih masti? :)

Upravo sam o tome pričao.

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Znate šta, ja sad stvarno 'odo..ipak je veća za'ebancija na Lj&S...prošlo vreme kad sam bio ozbiljan forumaš...i bistrio istoriju i druge nauke ovde...To je ovde jalova rabota..:lol:
Odo' ja na ljis dok čekam da mi onaj brus zli napakuje ćuzu i otkaz..:bye:

Btw, čuo sam od nekog lika što je radio u Imleku da u "Kravici" ima DDT - ko ne zna, to je otrov za buve..:lol:

Optimum

Početnik
Poruka
48
thanatos@ ako si ti profesor istorije ili obrazovan covek sa visokom skolom onda to sto ne znas sta su aminokiseline i cemu sluze nije smesno nego jako jako zalosno a jos tuznije je sto nemas zelju da bar procitas kako se kupovne aminokiseline prave,koje im je poreklo i koji im je sastav i koja cemu sluzi i koje su blagodeti po coveciji organizam, nego udri po starom sistemu..pljuvanje ja sve znam ,stvarno jako tuzno

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
thanatos@ ako si ti profesor istorije ili obrazovan covek sa visokom skolom onda to sto ne znas sta su aminokiseline i cemu sluze nije smesno nego jako jako zalosno a jos tuznije je sto nemas zelju da bar procitas kako se kupovne aminokiseline prave,koje im je poreklo i koji im je sastav i koja cemu sluzi i koje su blagodeti po coveciji organizam, nego udri po starom sistemu..pljuvanje ja sve znam ,stvarno jako tuzno
Opet karikiranje...Vama izgleda aminokiseline pogubno deluju na vid pa ne čitate dobro..Nemoj da plačeš..:D

Evo ti maramica..

pocket%20tissues.jpg

Optimum

Početnik
Poruka
48
koliko vama nije dobro na ovom forumu to je strasno,znaci ima likova psihopata ,kompleksasa,primata da je to za neverovati,ovaj profesor istorije koji pametuje za aminokiseline a kladim se da si iskompleksirani covek koji ne teg nego bukvalno se nikad nije bavio sportom,svi su ga u dupe sutirali a posto je zakrzljao sada prosipa pamet preko foruma,bolje bi bilo da se iskljucis sa ovog dela foruma i odes na drugi deo da muvas ribe i ko zna sta radis iza monitora,sram te bilo na recniku ,jadna drzava sa takvim profesorima

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
koliko vama nije dobro na ovom forumu to je strasno,znaci ima likova psihopata ,kompleksasa,primata da je to za neverovati,ovaj profesor istorije koji pametuje za aminokiseline a kladim se da si iskompleksirani covek koji ne teg nego bukvalno se nikad nije bavio sportom,svi su ga u dupe sutirali a posto je zakrzljao sada prosipa pamet preko foruma,bolje bi bilo da se iskljucis sa ovog dela foruma i odes na drugi deo da muvas ribe i ko zna sta radis iza monitora,sram te bilo na recniku ,jadna drzava sa takvim profesorima

Ooo, pile moje, pa kako si ti danas? Jesi prestao da plačeš? :D
Nemoj sad i ti da se trudiš bezveze, onaj Brus Zli se potrudio već da mi napravi psihološki profil....U svemu bre kasniš...i sve pišeš ono što je već prežvakano..:roll: ..:lol:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Pa cekaj Tanatose ako je sve ovo tebi zezanje i namerno izazivanje ljudi - ONDA SI TI TROL I FLAME-er
A i da si ovo opet te ne opravdava.....Zar jedan nazovi "prof istorije" da bude trol i flame-r?

Kako te nije sramota, ukaljao si prelepu temu Ursusu koje je nogo truda ulozio da sve ono smisli nadje i napise!

STO JE NAJGORE PO TEBE, NIGDE URSUS NIJE NAGOVESTIO DA SE RADI O SUPLEMENTIMA I NEKIM TABLETAMA NEGO JE PISAO UOPSTENO O AMINOKISELINAMA I GDE SE MOGU NACI U HRANI I TELU I KOJE PROCESE OBAVLJAJU U TELU A TI SE NISI NI POTRUDIO DA PROCITAS UVODNI POST nego si procitao aminokiseline - uh to su oni steroidi uh sto mrzim to e sad cu da ih malo napljujem z'inat jer imam komplekse!

Paiz sad Ursuss je napsiao uvodni post i napisao npr (odlomak)

L-Alanin (NEAK, NEAA)
Alanin je važan izvor energije za mišićno tkivo, mozak i centralni nervni sistem, jačl imuni sistem tako što proizvodi antitela, pomaže pri razgradnji šećera i organskih
kiselina.
A ONDA TI ULECES I PISES:
Samo se vi trujte.. ...Dok se trujete za Thanatosa nema zime.
========================================
Kako da se trujemo? Ursus pise o tome koje se kiseline nalaze u nasem telu i koja im je funkcija, sta rade itd.....KO JE BRE OVDE SPOMINJAO TABLETE, SUPLEMENTE, "VESTACKO" UNOSENJE ITD??? pA I TI SE IDIOTE ONDA TRUJES JER I TI IMAS L-Alanin I ON JE TEBI ISTO KAO I NAMA važan izvor energije za mišićno tkivo, mozak i centralni nervni sistem, jačl imuni sistem tako što proizvodi antitela, pomaže pri razgradnji šećera i organskih
kiselina......Ili si ti mozda vanzemaljac pa nemas aminokiseline u sebi???? Pa da jesi vanzemaljac JER OVOLIKI RETARD NIKADA NIJE BIO NA PDF REKREACIJA I SPORT A BILO IH JE MNOOOOOOOGO!

Znaci jeo si g ovna a nisi procitao ni uvodni post!!!!!!

Poslednja izmena:

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Pa cekaj Tanatose ako je sve ovo tebi zezanje i namerno izazivanje ljudi - ONDA SI TI TROL I FLAME-er
A i da si ovo opet te ne opravdava.....Zar jedan nazovi "prof istorije" da bude trol i flame-r?

Izvini, ali ovo je moralo da se pretvori u zajebanciju, kad neki nabeđeni student prve godine umisli da je vrsni psiholog i radi profile, kad objasniš jednom, a drugi posle opet pita i ponavlja isto..:roll:

Kako te nije sramota, ukaljao si prelepu temu Ursusu koje je nogo truda ulozio da sve ono smisli nadje i napise!

STO JE NAJGORE PO TEBE, NIGDE URSUS NIJE NAGOVESTIO DA SE RADI O SUPLEMENTIMA I NEKIM TABLETAMA NEGO JE PISAO UOPSTENO O AMINOKISELINAMA I GDE SE MOGU NACI U HRANI I TELU I KOJE PROCESE OBAVLJAJU U TELU A TI SE NISI NI POTRUDIO DA PROCITAS UVODNI POST nego si procitao aminokiseline - uh to su oni steroidi uh sto mrzim to e sad cu da ih malo napljujem z'inat jer imam komplekse!

Paiz sad Ursuss je napsiao uvodni post i napisao npr (odlomak)

L-Alanin (NEAK, NEAA)
Alanin je važan izvor energije za mišićno tkivo, mozak i centralni nervni sistem, jačl imuni sistem tako što proizvodi antitela, pomaže pri razgradnji šećera i organskih
kiselina.
A ONDA TI ULECES I PISES:
Samo se vi trujte.. ...Dok se trujete za Thanatosa nema zime.
========================================
Kako da se trujemo? Ursus pise o tome koje se kiseline nalaze u nasem telu i koja im je funkcija, sta rade itd.....KO JE BRE OVDE SPOMINJAO TABLETE, SUPLEMENTE, "VESTACKO" UNOSENJE ITD???

Znaci jeo si g ovna a nisi procitao ni uvodni post!!!!!!

Ma mož' mislit zašto se na rekreaciji piše o aminokiselinama..:roll: ...Zbog sira i vojne muzike i zbog toga što sutra ima pismeni iz hemije..:lol:
Pije li Ursus suplemente?

A drugo tačno znam razliku između steroida i aminokiselina...

Da li su steroidi štetni? Jesu..
Da li su steroidi neophodni za rast i razvoj? Itekako su neophodni.
Da li se steroidi koriste kod lečenja nekih bolesti? Itekako se koriste.
Da li su modifikovani steroidi, a i neki prirodni otrov? Jesu itekako.
Da li se većina hormona sastoje iz steroida, pa i hormon rasta? Apsolutno.

Da li sve ovo možemo da kažemo (ili bar slično) za aminokiseline?
Da.
Da li smo sigurni da unos aminokiselina u određenoj količini, koju bi mogli da unesemo. inače. prirodno samo prejedanjem nije štetno?
Nismo. Isuviše je to mlada "zanimacija" i nedovoljno ispitana da bi se igrali.

Nego pusti ti steroide i aminokiseline da leče i ubijaju, nego idi gde si krenuo kod mog provajdera čini mi se da tražiš IP...Pa bih da te zamolim nešto...:lol:
Kad se budeš raspitivao, molim te da se raspitaš i kakvo je ovo povećanje brzine, i dokle će meini da važe ova 4mbps. Paket mi je P_ADSL_CHURN2_b2048 što znači da plaćam samo 1mbps. :think:

t5t255.jpg

Poslednja izmena:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Tanatos, ja nisam student prve, godine, uopste, mogu da ti zakacim ovde diplomu pa da vidis i sam, ali koja je poenta toga ? Treba nekom "random forumskom liku koji je mozda i psihopata da ostavljas licne podatje " sto rekao neko!

Za ono malo informacija sto sam imao o tebi napravio sam IZUZETNO DOBAR PSIHOLOSKI PROFIL - da sam imao vise podataka napravio bih i bolji! Da sam te video uzivo i podelio i testove neke napravio bih jos bolji! To ne znaci da sam los psi, bio sam ogranicen informacijama!

Ali iz aviona se vidi to je i Optimum uvideo sto mu i nije struka psi - JEDAN PROFESOR RELATIVNO MLAD KOJI IMA ZENU I CEKA DETE VISI U 80% SLUCAJEVA NA SEX PODFORUMU I PODFORUMU ZENE?????? EJ BRE..... Znaci ne mora covek da bude nikakav psiholog da zakljuci da ti "fali nesto"..... Kako li te zena trpi ako je stvarno imas?? Mora da je neka priglupa jadna, imas zenu a visis po PDF SEX, a tamo su sve klinke bre i klinci 13-15 godina kojima je sex tabu tema i nesto zanimljivo pa ih kopka da tamo idu! A ti kao ozbiljan akademski gradjanin dosta stariji tamo visis I CITAS I PISES KLINKICAMA??

Puu pedofile, voajeru, perverznjaku!
Ko zna ako radis po skoli mozda i merkas klinke pa onanises kuci posle.....Cim ti imas zenu zivu i cekas dete a visis na pdf SEX i ZENE NESTO DEBELO TU NE STIMA REKAO BI FROJD!
ILi te majka nije dojila kad si bio mali, ili si zakrzljao u analnoj fazi, ili ne moze da ti se dize, zenu sramota da se razvede od tebe, hoce da sacuva brak, dete ti napravio komsija jer ti nisi mogao, a zena ti rekla da je tvoje hahhaha PA SAD VISIS PO PDF SEX I ZENE DA NADOMESTIS SVIJE NEDOSTATKE!

Ja kakav god da sam psi ja se sigurno "figurativno" ne izrazavam da cu tamo da "premlatim neku decu" jer batina je "iz raja izasla" !!!!!

Ja sam uvek na strani jednog coveka protiv vecine, ALI OVDE SI TI STVARNO IZUZETAK! Niko ali bas niko se ovde nije slozio sa tobom A NECE SE NIKO NI SLOZITI!

Ali ne , svi smo mi ludi a samo si ti pametan "sto mislis da si Adolf Hitler" a mi ti ludi ne verujemo, imamo nesto protiv tebe......E to isto tako pricaju oni koje zatvaraju u Lazu Lazarevica i oblace mu onu kosuljicu sto rukavi idu na ledja LOL

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Tanatos, ja nisam student prve, godine, uopste, mogu da ti zakacim ovde diplomu pa da vidis i sam, ali koja je poenta toga ? Treba nekom "random forumskom liku koji je mozda i psihopata da ostavljas licne podatje " sto rekao neko!

Mogu i ja da pozajmim diplomu od komšije pere nuklearnog fizičara..:lol:

Za ono malo informacija sto sam imao o tebi napravio sam IZUZETNO DOBAR PSIHOLOSKI PROFIL - da sam imao vise podataka napravio bih i bolji! Da sam te video uzivo i podelio i testove neke napravio bih jos bolji! To ne znaci da sam los psi, bio sam ogranicen informacijama!

Ahahahaha....Dobar profil? Dobar i ozbiljan psiholog ne bi ni pokušao da pravi profil na osnovu statistike, čoveka koga nikad nije ni video, nioti zna nešto o njemu....Čak i mladog i zelenog studenta treba da je blam da proba to...:roll: I ne znam pošto si napravio tako dobar profil, zašto sada menjaš priču? Ako si sve pogodio 100% pa sam ja neki napaljeni tinejdžer šta je ovo dole?

Ali iz aviona se vidi to je i Optimum uvideo sto mu i nije struka psi - JEDAN PROFESOR RELATIVNO MLAD KOJI IMA ZENU I CEKA DETE VISI U 80% SLUCAJEVA NA SEX PODFORUMU I PODFORUMU ZENE?????? EJ BRE..... Znaci ne mora covek da bude nikakav psiholog da zakljuci da ti "fali nesto"..... Kako li te zena trpi ako je stvarno imas?? Mora da je neka priglupa jadna, imas zenu a visis po PDF SEX, a tamo su sve klinke bre i klinci 13-15 godina kojima je sex tabu tema i nesto zanimljivo pa ih kopka da tamo idu! A ti kao ozbiljan akademski gradjanin dosta stariji tamo visis I CITAS I PISES KLINKICAMA??

Puu pedofile, voajeru, perverznjaku!
Ko zna ako radis po skoli mozda i merkas klinke pa onanises kuci posle.....Cim ti imas zenu zivu i cekas dete a visis na pdf SEX i ZENE NESTO DEBELO TU NE STIMA REKAO BI FROJD!
ILi te majka nije dojila kad si bio mali, ili si zakrzljao u analnoj fazi, ili ne moze da ti se dize, zenu sramota da se razvede od tebe, hoce da sacuva brak, dete ti napravio komsija jer ti nisi mogao, a zena ti rekla da je tvoje hahhaha PA SAD VISIS PO PDF SEX I ZENE DA NADOMESTIS SVIJE NEDOSTATKE!

Ja kakav god da sam psi ja se sigurno "figurativno" ne izrazavam da cu tamo da "premlatim neku decu" jer batina je "iz raja izasla" !!!!!

Ja sam uvek na strani jednog coveka protiv vecine, ALI OVDE SI TI STVARNO IZUZETAK! Niko ali bas niko se ovde nije slozio sa tobom A NECE SE NIKO NI SLOZITI!

I opet paušalne i površne ocene..:roll: Ako ćeš da praviš nepotpuni profil, ono, bar forumaški...Imaš dva moja nicka...proprati ih malo, da vidiš šta je Thanatos pisao od 2004-te do sad...Kakva mu je žena i u kakvom su braku...I potrudi se da nadješ bilo koju forumašicu koju sam ja muvao i smarao okolo. Klinku neku koju davim ili slično. Ubijanje vremena je ovde najbolje i najzdravije na LjiSu, na Politici nije sugurno..;)

Ali ne , svi smo mi ludi a samo si ti pametan "sto mislis da si Adolf Hitler" a mi ti ludi ne verujemo, imamo nesto protiv tebe......E to isto tako pricaju oni koje zatvaraju u Lazu Lazarevica i oblace mu onu kosuljicu sto rukavi idu na ledja LOL

Ma ko vas tera da verujete? Razmišljajte sami..:lol:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.