Амфлохију суде?

pa ima gomile dokaza 97. i 98. se lizao sa Milom i Djindjicem i kleo na sva zvona tvog predsednika ,pa se onda promenio za 180 i poceo da pljuje ovu prvu dvojicu a sa leshjinom iz Pozarevca je ostario duhovno -seksualnu vezu u Hagu , pa je onda bio zaljubljen u Slobu
drzao je osudjujuce govore i bacao anatemu na fuckin deda Mraza i Rolingstonse
:eek:, a primao je na Cetinju i ljubio dupe notornom ubici i krimosu Arkanu i ima jos gomila primera

...пу, пу,...к`о да су речи Ђавола................................:pop:


.
 
критика има смисла кад критикује ко има јачи морални интегритет ,а не неко ко је изрекао стотине гадости о свом народу као ти што си ,иако си имао и светле тренутке који јако кратко трају
naravno da ne bio mogao da nadjes nijednu gadost koju sam ja izgovorio o celom srpskom narodu , al nije problem sto lazes i lupetas nego sto ne kontas razliku izmedju obicnog gradnanina Srbije, koji nema nikakve pretenzije da nekome bude moralni uzor i da drzi neke vakele o tome... i coveka kome je propovedanje postenja , casti ,morala i ljubavi po sopstvenom izboru glavna stvar u zivotu .
 
Poslednja izmena:
Da li su bratati,chetnici,ili znaju i ne znaju nesto to nema veze sa vezom.

Nije pretio njima,nemoj da si plitak pretio je onima zbog kojih su oni isli u rat.

A ako neko ne zna tablicu mnozenja,njemu po tvom ne moze da preti nikakva opasnost?

Ili si ove stvari naucio napamet pa sada rafalises na slepo cisto da bi ocrnio nekog.

Ne znam da li je lose ili dobro to sto ih je blagosiljao,ali da mene sada hvata bes zbog toga,e to je debilno.

Pazi,i ovi sto su isli u Zenge su isli zbog istih tih motiva,i sta sad ? Ja tebe samo pozivam da budes objektivan,ako su ovi ovako,onda su i oni isto tako... A sustina je ta da ni jedni ni drugi nisu isli nikoga da brane,to su price za malu decu.
 
Citao sam ovo u Kuriru danas,cak i ja kupujem Kurir :) :) Olga je ponovo promasila temu,kao i uvek. a i uzasno pokazuje malogradjanske osobine tipa-za identitet nekog joj je najbitnije sta radi,i koju skolu je zavrsio... E pa potpuno promasuje sustinu,prvo zbog toga sto te gejeve i niko ne pita ko su i sta su,zasto bi uopste bilo koga zanimalo sta su oni privatno? A drugo,to sto neki gej radi i kakvu skolu ima,ponovo nije najbitnija stvar koja odredjuje njegov identitet. Jedino sto je pogodila je to da nije seksualno opredeljenje odlucujuce u odredjivanju ko je kakva osoba...

Po meni, nije nista promasila, zatim, ja ne kupujem Kurir, tekst sam prenela sa drugog sajta...
Njih niko ne pita, ali se ONI PITAJU, svedoci smo ovih dana.
Sve zabrane, zabrane u najavi, pa i eventualno sudjenje Amfilohiju Radovicu, ONI ZELE i njihovi mentori sa B92, da sad ne pricam cija je ekspozitura pomenuti medij, potrajalo bi!
 
Po meni, nije nista promasila, zatim, ja ne kupujem Kurir, tekst sam prenela sa drugog sajta...
Njih niko ne pita, ali se ONI PITAJU, svedoci smo ovih dana.
Sve zabrane, zabrane u najavi, pa i eventualno sudjenje Amfilohiju Radovicu, ONI ZELE i njihovi mentori sa B92, da sad ne pricam cija je ekspozitura pomenuti medij, potrajalo bi!

Не да није промашила, него је разбуцала, узгред ни ја не купујем Курир!
 
Po meni, nije nista promasila, zatim, ja ne kupujem Kurir, tekst sam prenela sa drugog sajta...
Njih niko ne pita, ali se ONI PITAJU, svedoci smo ovih dana.
Sve zabrane, zabrane u najavi, pa i eventualno sudjenje Amfilohiju Radovicu, ONI ZELE i njihovi mentori sa B92, da sad ne pricam cija je ekspozitura pomenuti medij, potrajalo bi!

Ja kupujem Kurir,barem 3 puta nedeljno,sve je pomesano u ovoj zemlji kada ga ja kupujem,a ti ne :)

Po meni je promasila,a rekao sam i zasto mislim da je promasila,jedino sto oni kazu je to da su homoseksualci. I zbog te jedne stvari koje kazu,hiljade raznih spodoba je organizovalo njihovo prebijanje,a na hiljade intelektualaca je krenulo da brani takve spodobe. I sada su svi strani placenici jer hoce da kazne ponasanje tih spodoba i tih intelektualaca,jer hoce da kazne jedno ponasanje koje je nepristojno... Ma dajjj...
 
pa ima gomile dokaza 97. i 98. se lizao sa Milom i Djindjicem i kleo na sva zvona tvog predsednika ,pa se onda promenio za 180 i poceo da pljuje ovu prvu dvojicu a sa leshjinom iz Pozarevca je ostario duhovno -seksualnu vezu u Hagu , pa je onda bio zaljubljen u Slobu
drzao je osudjujuce govore i bacao anatemu na fuckin deda Mraza i Rolingstonse :eek:, a primao je na Cetinju i ljubio dupe notornom ubici i krimosu Arkanu i ima jos gomila primera

Чек док је био сас овом двојицом није био љига а после јесте кад је Слоба био у затвору а он га благосиљао и бранио
Аркан док је жив био криминал имаше какву такву контролу

naravno da ne bio mogao da nadjes nijednu gadost koju sam ja izgovorio o celom srpskom narodu , al nije problem sto lazes i lupetas nego sto ne kontas razliku izmedju obicnog gradnanina Srbije, koji nema nikakve pretenzije da nekome bude moralni uzor i da drzi neke vakele o tome... i coveka kome je propovedanje postenja , casti ,morala i ljubavi po sopstvenom izboru glavna stvar u zivotu .

Наравно да нигде ниси опљувао цео народ ,ти си патриота али кроз начин на који ти мислиш да је ок,
Мало се сувише спрдаш са нечим што је неком свето ,али ипак јеси родољуб
 
Oni napadaju crkvu, porodicu i pravoslavlje, znaju da kad to uniste, Srbi su gotovi, jasno kao dan, zato i hoce da naprave pedersko pedofilsku zemlju od Srbije.....

у праву си само им је то преостало па да од људи створе праве животиње, без осећаја за одговорност према прецима, деци ближњима, а будућност су готово уништили довођењем банки и њихове хегемоније и неприкосновености после доласка dos-a на власт
 
Овако по презимену и речима бих рекао да је геј, воли либерализам, бафало била, амерички сан и жарко жели да буде визно либерализован.

Али мораће да поклекне његово зло пред светлошћу која долази са истока
и биће ПУТИНИЗОВАН
 
"ajde ta gej parada, mozda bih mogao da predjem preko toga, 'ajde i to dokazivanje kako su i oni ipak ziva bica bla bla bla. Ali udaranje po Crkvi?

Pa kako ONI ocekuju da ih postujem kada oni ne postuju nikog, i pocinju da gaze sve da bi ostvarili njihove hirove.
E sada je stvarno dosta!

Ako oni ne postuju Crkvu (institucija koja predstavlja stub morala i nekog identiteta u svakoj drzavi), zbog cega bih ja postovao njih.

Pa tek su ga sada ugasili.

Ma koji pokret 1389? Sada ce da ih izgazi neko mnogo jaci,ozbiljniji i opasniji, izgazice ih narod.

Oni prerastaju u jednu veoma opasnu organizaciju koja umesto da propagira toleranciju u stvari propagira mrznju i netrepeljivost prema svakome ko je protiv njihovih stavova.

Bice velikog belaja ako nastave ovako. :rtfm:
 
Homoseksualizam je siguran pokazatelj kraja jedne drzave, milion je takvih primera u istoriji, jer homoseksualnost donosi sa sobom i pedofiliju, orgije, izopacenost svake vrste, zoofiliju,bogoborstvo i satanizam, znajuci to, amerikanci i njihovi kerovi iz EU na svaki nacin pokusavaju da uniste Srbe i pretvore ih u roblje po kojem uriniraju sa U92..... pitanje je imaju li Srbi snage da se odupru opstem zaglupljivanju i onaniji nad zdravim razumom......
 
Ja kupujem Kurir,barem 3 puta nedeljno,sve je pomesano u ovoj zemlji kada ga ja kupujem,a ti ne :)

Po meni je promasila,a rekao sam i zasto mislim da je promasila,jedino sto oni kazu je to da su homoseksualci. I zbog te jedne stvari koje kazu,hiljade raznih spodoba je organizovalo njihovo prebijanje,a na hiljade intelektualaca je krenulo da brani takve spodobe. I sada su svi strani placenici jer hoce da kazne ponasanje tih spodoba i tih intelektualaca,jer hoce da kazne jedno ponasanje koje je nepristojno... Ma dajjj...

Ништа није помешано. Ја купујем Блиц, а гледао сам и У 92, али од кад је кренуло ово силовање народа и гурање прста у око окренули су ме потпуно против себе!
 
Oni prerastaju u jednu veoma opasnu organizaciju koja umesto da propagira toleranciju u stvari propagira mrznju i netrepeljivost prema svakome ko je protiv njihovih stavova.

Наметање педеризма је у ствари средство контроле свести у неолибарализму, то је у ствари једна од метода терора најцрњег тоталитаризма који је "лансиран" после пада источног блока
 
На моју велику жалост неће ни покушати! Мудрице су то! Хебуцкају нас ал само до одређене границе!

I na moju veliku zalost, a bas bih volea da pokusaju:zper:
Daleko su oni od mudrica, ali indirektno su odgovorni (ako ne i direktno) modrice koje zbog lezbacha i homica dobijaju srpske patriote!

Polako, samo polako, ne znaju oni jos na sta je sve spremna osramocena, ponizena i gladna Srbija, kojoj se pride umesto normalnosti namecu nenormalnosti po cenu hapsenja i najvisih crkvenih velikodostojnika!
 

Back
Top