Quantcast

Амфлохију суде?

Poruka
24.633
"Све би било у реду да је Пера на време отишао у полицију"
Лепо сам говорио, БОЈКОТ - прошетају се нико их не констатује, У 92 каки о томе два дана и готово. Овако смо нахебали скроз - освета због неодржавања параде биће жестока - и ово је тек почетак!

Oni nisu svesni sta rade,cackaju stapom u osinjak,a kad osama dokurci i kad se budu osecale ugrozenim imaju da ih zestoko izujedaju! Eee zabranice navijacke grupe! Aj da vidim i to cudo,pa navijaci ce da popale pola Srbije! Svaki grad ima po 2 kluba i po jednu vecu grupu navijaca! Ovo mi sve lici na neku diktaturu pod plastom nekih sloboda! Evo na U92 vec 4 dana bruje o paradi kao da nekog briga za to,svaki dan kad ujutru ustanem da doruckujem na televiziji bruje o paradi...****** vas parada!

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Valjda to B92 od njih ocekuje:roll:
Volela bih ba da vidim, da preteraju toliko da onda njima narod definitivno presudi izlaskom na ulice.

Ne mogu da verujem sta nekoliko stotitina poremecenih umova, izazva u Srbiji, ali, evo jednog teksta koji ce bolje oslikati ono sto sam zelela da kazem i na svakoj temi o paradi "ponsa" ali su one nestajale u vidu lastinog repa, kako bi koja bila otvarana:
------------------------------

OLGA STOJANOVIĆ - KULTURNA DERATIZACIJA
A šta ti radiš, devojko?

Draga Marija, potpuno podržavam tvoje seksualno opredeljenje, kao i svako opredeljenje, izuzimajući sodomiju, pedofiliju i nekrofiliju, fašizam i sadizam. Podržavam čak i mazohizam, ko voli, do određenih granica pristojnosti i izdržljivosti. Ali ne priznajem DEKADENCIJU u vremenu krize i tzv. tranzicije!

Unapred ti se izvinjavam ako sam na medijima propustila da saznam nešto o tvojoj profesiji i socijalnom statutu, no čini mi se da nisam, a propustila nisam da saznam kako si ti lezbijka i da živiš u „iznajmljenom stanu”. Sediš u „lotos poziciji” i koristiš urbani žargon: „ono kao, kao ono, super, frka, iskapirala, provalila etc”... Ti si urbana devojka, to je OK. I Majda je (dugonoga) urbana devojka i to je OK. Igrate se sa nekim infantilno prirođenim „mečićima” i živim crnim mačkama (paz' da ti ne prepreči put) i pričate o „svom problemu” kao da je to svetski problem. E pa, nije!

U ukupnoj masi ljudskih problema - od egzistencije do esencije - od bolesti do gladi, od elementarnih do terorističkih nepogoda, od političkih do ostalih progona i pogroma, od nepriznavanja valjanih u korist promovisanja prosečnih, vaš je problem zapravo minoran! Iako ga smatram veoma važnim po ljudska prava, demokratiju i pravo na različitost! Celog sam života bila različita, različita i samo različita. A nisam bila tvoje seksualne orijentacije. Bila sam, prosto, seksualne orijentacije. Valjda se to zove „hetero”, sada se više i ne sećam, jer sam aseksualna i zamisli da mi „aseksualci” izađemo u velikom broju na „livadu”, a da nas pri tom lepo vreme izmami da se okupimo u parovima po jedan i da demonstriramo zato što nas više niko ne zove u goste (jer nismo u paru) i da nam na letovanju skuplje naplaćuju sobu jer smo „singl”?!

Pravo na različitost je primarno (mada ipak sekundarno) pravo, ali da nastavimo „razgovor”: ŠTA TI RADIŠ, DEVOJKO, osim što si lezbijka?! Pa, nije li to zanimanje, već opredeljenje! Ja sam, na primer, sakupljačica deteline sa četiri lista i pokušavam da „navatam” još nekolicinu pa da prošetamo centrom grada, jer orgazmiram isključivo na detelinu, ako je ne proždere ždrebe, na koje ne orgazmiram.

U medijima si rekla mnogo toga o svom „seksualnom opredeljenju”, ali ništa - O SEBI! Znaš li ti da magistri Fakulteta umetnosti (ako imaju sreće) rade kao nemoćni kuvari ili hostese na kojekakvim splavovima, da prodaju „suvenire” po putničkim vozovima, samo što se još uvek ne bave prostitucijom, jer ne mogu da operu ruke od boje i ugljena. A ruke su važne u seksu, barem ti to znaš!

Aj mi nađite neke iz ruralnog okruženja da nastupe sa vama na Povorci ponosa! E pa, nema, ne zato što ih nema, nego zato što nemaju vremena i imaju pametnija posla. Recimo da žanju. A šta ti žanješ, devojko? Žanješ žargon, već naveden: „kao ono” i „ono kao”. S oproštenjem, izražavaš se kao narkoman, mada znam da to nisi.

Velika je slobodoumna pogrda upućena gradu i državi zato što ste, u konceptu, bili smešteni na „livadu”. Priznajem, ne bih ni ja na livadu. Em ne pasem, em neću da plaćam taksi. Em su neki na...ali na toj istoj livadi, što se kasnije pretočilo u „istoriju demokratije u Srba” i ostale „kontramitinge”.

Ali, mi još uvek nismo Francuska. Pričala mi je prijateljica, spisateljica, o Paradi ponosa u Parizu. Roditelji gej dece koji su išli sa transparentima: „Ponosan sam što mi je dete *****!” verovatno su bili galantno nagrađeni.
A znaš li, Marija, šta je jednom davno, pre tvog rođenja, izjavio u tada kultnom časopisu NIN bard srpskog pozorišta, doajen, Jovan Ćirilov, parafraziram: „Jesam homoseksualac, ali ne bih želeo da mi to bude sin!” Međutim, poštovani Jovan nema decu.

Kad budeš sagledala stvarnost oko sebe, oprez policije i države, dva vezana napada na strane navijače s ozbiljnim posledicama po međunarodnu politiku, shvatićeš da je lezbijstvo zapravo - pičkin dim!
-------------
Kolumnu objavio "Kurur"

Poslednja izmena:
Poruka
24.633
U borbi se ljudi ubijaju a to je protiv svih Hrišćanskih pravila .:roll:

A ti bi pustio da ti neko okupira zemlju i da ti ubija narod? Nisi ti Srbin,ti si najobicnija kukavica koja nije dostojna svojih predaka koji su bili ljudine pred kojima su uzmicali lavovi,koji su se borili protiv sila,koji su se iz pepela se izdizali i pobedjivali dosta jece neprijatelje! Izrael je nastao u krvi i Bog im je pomogao,znaci da bog to opravdava ako je branjenje svoje kolevke i borba protiv zla!

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.367
Нема од тога ништа иако би тај мајмун жарко желео да се тако нешто деси

Све је то део специјалног рата, који нема везе са било чијим суштинским правима, а и боли их што и они подвесно знају да су "Содома и Гомора"

al bundy

Legenda
Poruka
62.556
Види Банди твој став би било лепо поткрепити неким доказом ,неке његове лицемерне и љигаве изјаве или дела ако може?

pa ima gomile dokaza 97. i 98. se lizao sa Milom i Djindjicem i kleo na sva zvona tvog predsednika ,pa se onda promenio za 180 i poceo da pljuje ovu prvu dvojicu a sa leshjinom iz Pozarevca je ostario duhovno -seksualnu vezu u Hagu , pa je onda bio zaljubljen u Slobu
drzao je osudjujuce govore i bacao anatemu na fuckin deda Mraza i Rolingstonse :eek:, a primao je na Cetinju i ljubio dupe notornom ubici i krimosu Arkanu i ima jos gomila primera

Sergian

Poznat
Poruka
9.430
Ако, ако и треба тако!...
Није ово мој неки злобан коментар али ме нервирао став СПЦ о ЕУ и о демократији! (а да не говорим о екуменској јереси)...
Никада нису јасно осудили демократију као једну настрану и ретроградну идеју као што Црква треба да има такав став, нити су јасно рекли Србима да је ЕУ јудео-масонски пројекат који не треба прихватати!...
Нити су јасно и одлучно осудили педерску параду и позвали власти да то откаже (не заборавите: Иринеј Буловић се у име Синода оградио од става Амфилохија)...И тако даље.
Ћутали су јер су добијали огромне паре преко Министарства вера.
Али зато је Синоду СПЦ сметао владика Артемије што није хтео да прими Бајдена у Дечане.
А сада, ђаво је дошао по своје.
Ко са ђаволом тикве сади-о главу му се лупају!

А драго ми је што је овај режим показао своје потпуно ДЕМОНСКО лице.:rtfm:

gost 186421

Elita
Poruka
16.845
Нема од тога ништа иако би тај мајмун жарко желео да се тако нешто деси

Све је то део специјалног рата, који нема везе са било чијим суштинским правима, а и боли их што и они подвесно знају да су "Содома и Гомора"

ТО БИ БИЛО ТАКО ДОБРО, АЛИ ТАКАВ АУТОГОЛ..... за тако нешто мораш бити много глуп, а БОТА и компанија то сигурно нису!

Са овим педерским сра.њима направили су од мене особу која се слаже са ставовима особа које не да нисам ценио - него сам их презирао! Ово је нешто као кад је Слоба успео да уједини све против себе!

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.367
pa ima gomile dokaza 97. i 98. se lizao sa Milom i Djindjicem i kleo na sva zvona tvog predsednika ,pa se onda promenio za 180 i poceo da pljuje ovu prvu dvojicu a sa leshjinom iz Pozarevca je ostario duhovno -seksualnu vezu u Hagu , pa je onda bio zaljubljen u Slobu
drzao je osudjujuce govore i bacao anatemu na fuckin deda Mraza i Rolingstonse :eek:, a primao je na Cetinju i ljubio dupe notornom ubici i krimosu Arkanu i ima jos gomila primera

критика има смисла кад критикује ко има јачи морални интегритет ,а не неко ко је изрекао стотине гадости о свом народу као ти што си ,иако си имао и светле тренутке који јако кратко трају

Са овим педерским сра.њима направили су од мене особу која се слаже са ставовима особа које не да нисам ценио - него сам их презирао!

То је и смисао њиховог постојања да изазивају мржњу и стварају ексцесе, да пошто су економски разорили Србију и послали генерале у Хаг, ослободили шиптаре, укину и оно мало моралалног осећаја код становништва

за то служе gay наказе а не да се боре за нека "права", то је већ очигледно

Poslednja izmena:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.722
Bas mi oni bradati cetnici koje blagosiljaju na video snimcima deluju kao neko kome preti drugi Jasenovac... Vise mi deluju kao neko ko ne zna Azbuku i tablicu mnozenja...

Da li su bratati,chetnici,ili znaju i ne znaju nesto to nema veze sa vezom.

Nije pretio njima,nemoj da si plitak pretio je onima zbog kojih su oni isli u rat.

A ako neko ne zna tablicu mnozenja,njemu po tvom ne moze da preti nikakva opasnost?

Ili si ove stvari naucio napamet pa sada rafalises na slepo cisto da bi ocrnio nekog.

Ne znam da li je lose ili dobro to sto ih je blagosiljao,ali da mene sada hvata bes zbog toga,e to je debilno.

Aitchison

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.991
Pukovnik nije za zatvor......niti ce ga ko hapsiti, niti bi to bilo u redu.....slazem se da bi trebala da izbije revolucija kada bi se iko usudio da ga uhapsi zbog onoga sto lupeta godinama..........

ali, moglo bi da se razmisli o nekoj ustanovi, gde bi mogao da malo slusa gugutke, u miru i tisini.......okruzen cikama u belom i sa dobrom dozom sedativa......:think:

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.444
Valjda to B92 od njih ocekuje:roll:
Volela bih ba da vidim, da preteraju toliko da onda njima narod definitivno presudi izlaskom na ulice.

Ne mogu da verujem sta nekoliko stotitina poremecenih umova, izazva u Srbiji, ali, evo jednog teksta koji ce bolje oslikati ono sto sam zelela da kazem i na svakoj temi o paradi "ponsa" ali su one nestajale u vidu lastinog repa, kako bi koja bila otvarana:
------------------------------

OLGA STOJANOVIĆ - KULTURNA DERATIZACIJA
A šta ti radiš, devojko?

Draga Marija, potpuno podržavam tvoje seksualno opredeljenje, kao i svako opredeljenje, izuzimajući sodomiju, pedofiliju i nekrofiliju, fašizam i sadizam. Podržavam čak i mazohizam, ko voli, do određenih granica pristojnosti i izdržljivosti. Ali ne priznajem DEKADENCIJU u vremenu krize i tzv. tranzicije!

Unapred ti se izvinjavam ako sam na medijima propustila da saznam nešto o tvojoj profesiji i socijalnom statutu, no čini mi se da nisam, a propustila nisam da saznam kako si ti lezbijka i da živiš u „iznajmljenom stanu”. Sediš u „lotos poziciji” i koristiš urbani žargon: „ono kao, kao ono, super, frka, iskapirala, provalila etc”... Ti si urbana devojka, to je OK. I Majda je (dugonoga) urbana devojka i to je OK. Igrate se sa nekim infantilno prirođenim „mečićima” i živim crnim mačkama (paz' da ti ne prepreči put) i pričate o „svom problemu” kao da je to svetski problem. E pa, nije!

U ukupnoj masi ljudskih problema - od egzistencije do esencije - od bolesti do gladi, od elementarnih do terorističkih nepogoda, od političkih do ostalih progona i pogroma, od nepriznavanja valjanih u korist promovisanja prosečnih, vaš je problem zapravo minoran! Iako ga smatram veoma važnim po ljudska prava, demokratiju i pravo na različitost! Celog sam života bila različita, različita i samo različita. A nisam bila tvoje seksualne orijentacije. Bila sam, prosto, seksualne orijentacije. Valjda se to zove „hetero”, sada se više i ne sećam, jer sam aseksualna i zamisli da mi „aseksualci” izađemo u velikom broju na „livadu”, a da nas pri tom lepo vreme izmami da se okupimo u parovima po jedan i da demonstriramo zato što nas više niko ne zove u goste (jer nismo u paru) i da nam na letovanju skuplje naplaćuju sobu jer smo „singl”?!

Pravo na različitost je primarno (mada ipak sekundarno) pravo, ali da nastavimo „razgovor”: ŠTA TI RADIŠ, DEVOJKO, osim što si lezbijka?! Pa, nije li to zanimanje, već opredeljenje! Ja sam, na primer, sakupljačica deteline sa četiri lista i pokušavam da „navatam” još nekolicinu pa da prošetamo centrom grada, jer orgazmiram isključivo na detelinu, ako je ne proždere ždrebe, na koje ne orgazmiram.

U medijima si rekla mnogo toga o svom „seksualnom opredeljenju”, ali ništa - O SEBI! Znaš li ti da magistri Fakulteta umetnosti (ako imaju sreće) rade kao nemoćni kuvari ili hostese na kojekakvim splavovima, da prodaju „suvenire” po putničkim vozovima, samo što se još uvek ne bave prostitucijom, jer ne mogu da operu ruke od boje i ugljena. A ruke su važne u seksu, barem ti to znaš!

Aj mi nađite neke iz ruralnog okruženja da nastupe sa vama na Povorci ponosa! E pa, nema, ne zato što ih nema, nego zato što nemaju vremena i imaju pametnija posla. Recimo da žanju. A šta ti žanješ, devojko? Žanješ žargon, već naveden: „kao ono” i „ono kao”. S oproštenjem, izražavaš se kao narkoman, mada znam da to nisi.

Velika je slobodoumna pogrda upućena gradu i državi zato što ste, u konceptu, bili smešteni na „livadu”. Priznajem, ne bih ni ja na livadu. Em ne pasem, em neću da plaćam taksi. Em su neki na...ali na toj istoj livadi, što se kasnije pretočilo u „istoriju demokratije u Srba” i ostale „kontramitinge”.

Ali, mi još uvek nismo Francuska. Pričala mi je prijateljica, spisateljica, o Paradi ponosa u Parizu. Roditelji gej dece koji su išli sa transparentima: „Ponosan sam što mi je dete *****!” verovatno su bili galantno nagrađeni.
A znaš li, Marija, šta je jednom davno, pre tvog rođenja, izjavio u tada kultnom časopisu NIN bard srpskog pozorišta, doajen, Jovan Ćirilov, parafraziram: „Jesam homoseksualac, ali ne bih želeo da mi to bude sin!” Međutim, poštovani Jovan nema decu.

Kad budeš sagledala stvarnost oko sebe, oprez policije i države, dva vezana napada na strane navijače s ozbiljnim posledicama po međunarodnu politiku, shvatićeš da je lezbijstvo zapravo - pičkin dim!
-------------
Kolumnu objavio "Kurur"

Citao sam ovo u Kuriru danas,cak i ja kupujem Kurir :) :) Olga je ponovo promasila temu,kao i uvek. a i uzasno pokazuje malogradjanske osobine tipa-za identitet nekog joj je najbitnije sta radi,i koju skolu je zavrsio... E pa potpuno promasuje sustinu,prvo zbog toga sto te gejeve i niko ne pita ko su i sta su,zasto bi uopste bilo koga zanimalo sta su oni privatno? A drugo,to sto neki gej radi i kakvu skolu ima,ponovo nije najbitnija stvar koja odredjuje njegov identitet. Jedino sto je pogodila je to da nije seksualno opredeljenje odlucujuce u odredjivanju ko je kakva osoba...

stawwross

Domaćin
Poruka
4.772
!
[/LIST]
Мислим да неке претеран уводне коментаре не треба да дајем јер ово ће ипак изазвати велику реакцију, Да ли је ово ок ,или као и ја сматрате да је ово дестабилизација државе у увред Срба

sto se mene tice nek ih sve pohapse i ovako su lopovi manijaci i pedofili,pazi molim te on osudjuje pedere a pahomije se igrao sa malim decacima

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.