"Amfilohije preti kao Bin Laden"

Поредити српског митрополита са терористом који се налази на црвеној потерници је вређање верских осећања и има за циљ само једно, ширење верске мржње и нетрпељивости.

Слабо ти познајеш хришћанску културу.

kao što sam rekao u prvom postu

nisam za rušenje ni crkava ni manastira ni džamija a pogotovo ne onih kojih su sagrađene pre vekova

al sam za rušenje nasilu sagrađenih nakaradnih građevina i nabrzinu bez ikakvih dozvola i razrađenih projekata, koje nagrđuju, provociraju il nešto treće a ne u svrhu religije (dakle mira, ljubavi i vere) već zato jer se nekome "digo" pa je imao potrebu da npravi limenu kutiju i nazove ju crkvom :roll:

:dash:

kao što sam rekao u prvom postu

nisam za rušenje ni crkava ni manastira ni džamija a pogotovo ne onih kojih su sagrađene pre vekova

al sam za rušenje nasilu sagrađenih nakaradnih građevina i nabrzinu bez ikakvih dozvola i razrađenih projekata, koje nagrđuju, provociraju il nešto treće a ne u svrhu religije (dakle mira, ljubavi i vere) već zato jer se nekome "digo" pa je imao potrebu da npravi limenu kutiju i nazove ju crkvom :roll:

:dash:

Распитај се мало код римокатоличког клера, пре него ли овако нешто напишеш.

taliban tako dugo provocira dok ga neki visoki crnogorac ne izlema po tintari pa će ereMita i njegova bratija da iJopet jadikuju kako se Srbe opet teroriše po balkanu :roll:
Срби нису талибани, али усраше јесу, исти варварски манијаци. Католици су исти као муслимани, педофилија и фанатична љубав према манијаку педофилском папи којег сматрају за десну руку Бога.

Taj vec imamo .:
fkvzvezdabr15.jpg
:mrgreen:

Dobrooo moze i FK Acif Efendija...po stadionu...:mrgreen:

cuj koju pretnju !!!!!!!!! ako se ne secas procitaj vest od pre par dana

Ne znam da li misliš na ovo:
"До нас допиру озбиљне претње из Бара, да уколико дође до рушења цркве на Румији то може изазвати рушење неке од џамија, да не кажемо крвопролиће на верској основи", навео је митрополит.
?

Jer ovo nije prijetnja.

cuj koju pretnju !!!!!!!!! ako se ne secas procitaj vest od pre par dana
Ма требао је по вама комуњарским "демократама" да се улизује зверским дукљанцима као што је ваш бота урадио и попљувао Србе у Српској Црној Гори која је сада под дукљанском окупацијом.

Back