Amfilohije: Krivokapić je „krivomozgić"!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Predsednik Skupštine Crne Gore uporedio je mitropolita Amfilohija sa Bin Ladenom, dok mu je mitropolit odgovorio da on nije Krivokapić već „krivomozgić"!

Sude na pravdi Boga... Amfilohije

Krivokapić je rekao da SPC ne poštuje Ustav Crne Gore, negira njene zakone, državu i crnogorsku naciju i podsetio da je mitropolit Amfilohije na Božić prokleo sve odgovorne za moguće rušenje crkve na Rumiji i da će se, ako to bude urađeno, naći neko ko će srušiti džamiju!

- To je isto kao kada Bin Laden zapreti nekoj zemlji da će biti terorističkih napada ukoliko ne povuče svoje snage iz Avganistana - rekao je Krivokapić.

Na optužbe da krši Ustav Crne Gore mitropolit je upitao „zar je tako slabašan taj ustav i bespomoćna ta Crna Gora da može crkvica koja je zlatni krst na kruni Crne Gore da je ugrozi".

- Čudna priča od crnog predsednika Skupštine Crne Gore koga ja, možda se zato ljuti, nazivam krivomozgićem. Ali, to što priča je potvrda da je on zaista krivomozgić. Neka mu Bog da razuma da mu se pamet vrati na svoje mesto - poručio je Amfilohije.

On je naveo da stoji pri svojim rečima upućenim onima koji bi da ruše crkvu na Rumiji.

- Rekao sam i ponavljam to, ne kao mržnju, nego kao najdublju ljubav prema onima koji bi to zlo napravili i brigu o njima i njihovom spasenju: Dabogda ko srušio crkvu Svete trojice na Rumiji, Bog njega srušio i sila Časnog krsta ga porazila, krsta Svetog Jovana Vladimira. To su reči Svetog Petra Cetinskog - rekao je mitropolit, i dodao da crkva na Rumiji smeta, pre svega, predsedniku Demokratskog saveza Albanaca Mehmetu Bardhiju i njegovim idejama o velikoj Albaniji. Povodom najavljenog prekršajnog postupka zbog „govora mržnje", Amfilohije je rekao da neće biti ni prvi ni poslednji kome se u Crnoj Gori sudi na pravdi boga.
 
Siguran sam da se Krivomozgic nece ni uvredit...nece ni shvatiti sta mu je mitropolit rekao.

:lol: :lol: :lol: Kakvo prženje, yebote... :hahaha: Reči Amfiteatra vazda bejahu premudre za obične ljude... :lol:

Ау,... Ево га Кривомозгић 2....

Хахахахахахахахаххахахахахааха....

A vidi ovu ovčicu što ne da na pastira svog.
ovca_270307.jpg

:mrgreen:
 
Predsednik Skupštine Crne Gore uporedio je mitropolita Amfilohija sa Bin Ladenom, dok mu je mitropolit odgovorio da on nije Krivokapić već „krivomozgić"!

Sude na pravdi Boga... Amfilohije

Krivokapić je rekao da SPC ne poštuje Ustav Crne Gore, negira njene zakone, državu i crnogorsku naciju i podsetio da je mitropolit Amfilohije na Božić prokleo sve odgovorne za moguće rušenje crkve na Rumiji i da će se, ako to bude urađeno, naći neko ko će srušiti džamiju!

- To je isto kao kada Bin Laden zapreti nekoj zemlji da će biti terorističkih napada ukoliko ne povuče svoje snage iz Avganistana - rekao je Krivokapić.

Na optužbe da krši Ustav Crne Gore mitropolit je upitao „zar je tako slabašan taj ustav i bespomoćna ta Crna Gora da može crkvica koja je zlatni krst na kruni Crne Gore da je ugrozi".

- Čudna priča od crnog predsednika Skupštine Crne Gore koga ja, možda se zato ljuti, nazivam krivomozgićem. Ali, to što priča je potvrda da je on zaista krivomozgić. Neka mu Bog da razuma da mu se pamet vrati na svoje mesto - poručio je Amfilohije.

On je naveo da stoji pri svojim rečima upućenim onima koji bi da ruše crkvu na Rumiji.

- Rekao sam i ponavljam to, ne kao mržnju, nego kao najdublju ljubav prema onima koji bi to zlo napravili i brigu o njima i njihovom spasenju: Dabogda ko srušio crkvu Svete trojice na Rumiji, Bog njega srušio i sila Časnog krsta ga porazila, krsta Svetog Jovana Vladimira. To su reči Svetog Petra Cetinskog - rekao je mitropolit, i dodao da crkva na Rumiji smeta, pre svega, predsedniku Demokratskog saveza Albanaca Mehmetu Bardhiju i njegovim idejama o velikoj Albaniji. Povodom najavljenog prekršajnog postupka zbog „govora mržnje", Amfilohije je rekao da neće biti ni prvi ni poslednji kome se u Crnoj Gori sudi na pravdi boga.

Е, Црногорцииииии на шта сте спали... да се увлачите неком Мехмету.....ејјјјјјј... бруко и срамото...

Митрополит Амфилохије има бритку реч - али нека га неко проба демантовати...:lol:
 
Мандић: Кривокапић као Гебелс
Лидер Нове српске демократије Aндрија Мандић оцијенио је да питање цркве на Румији и ријечи митрополита Aмфилохија изговорене тим поводом не заслужују преоштру реторику предсједника Скупштине. Мандић је Кривокапићеве ријечи упоредио са онима које су могле чути у Трећем Рајху.
,,Ова изјава невјероватно подсјећа на изјаве које су тридесетих година биле емитоване од једног познатог мајстора пропаганде-Гебелса, који је, слично Кривокапићу, прво морао да доведе Јевреје у позицију да су они велика опасност за нацистичку Њемачку и да представљају опасност за закон и устав Њемачке и припремио је терен за све оно што се дешавало у периоду 1940-1945. године на простору тадашњег Њемачког рајха. Мислим да питање једне мале цркве, која је подигнута на Румији и изјава митрополита Aмфилохија да нико не смије да руши вјерске објекте не заслужује такве тешке квалификације какве је саопштио предсједник црногорског парламента''.






(Антена М, 25. 01. 2011.)
 
Ako ovaj Krivokapic dodje na celo sledece Vlade, mi cemo Mila praviti od blata...bukvalno...nema vecih srbomrzaca u CG od SDP, upamtite to...DPS je zlato u poredjenju sa njima !


U principu bas me zabole qrqtzz i za Mila,Krivokletnika,DPS,SDP,CG...ne zanimaju me uopste i necu ni od g.ovana da ih pravim.Samo nek se nose u svoju vukojebinu i sto dalje od nas.
 
U principu bas me zabole qrqtzz i za Mila,Krivokletnika,DPS,SDP,CG...ne zanimaju me uopste i necu ni od g.ovana da ih pravim.Samo nek se nose u svoju vukojebinu i sto dalje od nas.

ОК, него само као неко ко је родом из Црне Горе и који солидан дио времена проводим тамо, дајем своја запажања.
 
ranko%20krivokapic-optuzio.jpg

козојебац кривомозгић
************************************************** **********************************
А оно што ме је данас оборило са штолице то је овај Миништар културе, Богу ти, Бранислав Мићуновић - а случајно знам битангу над битангама која се за џ... школовала оЂе у БеЈограду... ахахаха... погледајте овај шнимак... :lol::lol::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:



 
ОК, него само као неко ко је родом из Црне Горе и који солидан дио времена проводим тамо, дајем своја запажања.

CG je jedna beznacajna buva na Balkanu,o Evropi i svetu da ne govorim,koga je uopste briga sta oni misle,kakvog uticaja imaju bilo gde? To sto oni misle da su nekakav faktor je njihova stvar,cinjenica je da nikoga ne zanimaju niti interesuju.Zasto bi zanimali nas u Srbiji?!
Ali,njihovi kriminalci i nasi odlicno saradjuju,uspeli su da izboksuju prugu i autoput,to su enoemno velike pare i ima da kradu decenijama.Ovamo posvadjaju politicare,narod se zaludjuje,a oni solidarno i slozno kradu pare i uzivaju.Kod glupog naroda to pali,a mi smo u principu glup narod.
 
Predsednik Skupštine Crne Gore uporedio je mitropolita Amfilohija sa Bin Ladenom, dok mu je mitropolit odgovorio da on nije Krivokapić već „krivomozgić"!

Sude na pravdi Boga... Amfilohije

Krivokapić je rekao da SPC ne poštuje Ustav Crne Gore, negira njene zakone, državu i crnogorsku naciju i podsetio da je mitropolit Amfilohije na Božić prokleo sve odgovorne za moguće rušenje crkve na Rumiji i da će se, ako to bude urađeno, naći neko ko će srušiti džamiju!

- To je isto kao kada Bin Laden zapreti nekoj zemlji da će biti terorističkih napada ukoliko ne povuče svoje snage iz Avganistana - rekao je Krivokapić.

Na optužbe da krši Ustav Crne Gore mitropolit je upitao „zar je tako slabašan taj ustav i bespomoćna ta Crna Gora da može crkvica koja je zlatni krst na kruni Crne Gore da je ugrozi".

- Čudna priča od crnog predsednika Skupštine Crne Gore koga ja, možda se zato ljuti, nazivam krivomozgićem. Ali, to što priča je potvrda da je on zaista krivomozgić. Neka mu Bog da razuma da mu se pamet vrati na svoje mesto - poručio je Amfilohije.

On je naveo da stoji pri svojim rečima upućenim onima koji bi da ruše crkvu na Rumiji.

- Rekao sam i ponavljam to, ne kao mržnju, nego kao najdublju ljubav prema onima koji bi to zlo napravili i brigu o njima i njihovom spasenju: Dabogda ko srušio crkvu Svete trojice na Rumiji, Bog njega srušio i sila Časnog krsta ga porazila, krsta Svetog Jovana Vladimira. To su reči Svetog Petra Cetinskog - rekao je mitropolit, i dodao da crkva na Rumiji smeta, pre svega, predsedniku Demokratskog saveza Albanaca Mehmetu Bardhiju i njegovim idejama o velikoj Albaniji. Povodom najavljenog prekršajnog postupka zbog „govora mržnje", Amfilohije je rekao da neće biti ni prvi ni poslednji kome se u Crnoj Gori sudi na pravdi boga.

Znaci Krivokapic priznaje da su oni montenegrini u Crnoj gori isto sto i ameri u Afganistanu?

Totalno je u pravu,agresoriz:D
 

Back
Top