Amfilohije: Gej parada je nasilje

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s205247/Info/ex-YU/Amfilohije-_Gej_parada_je_nasilje.html
Amfilohije: Gej parada je nasilje
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je sinoć da je protiv organizacije gej parade u Podgorici i ocenio da su takva okupljanja "nasilje nad savešću ogromne većine ljudi".

v205247p0.jpg

U intervjuu podgoričkoj televiziji "Vijesti" on je pozvao organizatore da "dobro razmisle" o posledicama takvog skupa u Crnoj Gori u "kojoj je taj problem i dublji i kompleksniji".

"I drugi žive svoj seksualni život, ali ga ne iznose na ulicu i ne propagiraju", kazao je mitropolit Srpske pravoslavne crkve, koji je paradu nazvao "nasiljem nad savešću ogromne većine ljudi" i "nasilnim nametanjem svojih moralnih shvatanja i shvatanja o čoveku".

"Svak ima pravo da živi kako on to zamišlja, ali pri tom ne ugrožavajući svojim načinom drugoga. Svak ima pravo na slobodu, ali ne ugrožavajući slobodu drugoga", rekao je mitropolit Amfilohije.

On je ocenio da Beograd "nikada nije bio sramniji" nego tokom proslogodišnje Parade ponosa "kada je na ulice izašlo 6.000 policajaca da vrši nasilje i pozatvara neku decu koja su tamo ustala".

"Ja se bojim, a to ne želim, da je u Crnoj Gori taj problem mnogo kompleksniji i dublji", rekao je mitropolit Amfilohije i pozvao organizatore da "dobro razmisle" o organizaciji parade najavljene za 31. maj u glavnom gradu Crne Gore.
 
У ЦГ су и даље на власти најокорелији комунисти, пљачкаши и разбојници - а позната је ствар ДА КОМУНИСТИ ОДАВНО ПОДРЖАВАЈУ И ПРОТЕЖИРАЈУ ПЕДЕРЕ, ЛЕЗБЕЈКЕ И ОСТАЛЕ НАКАЗЕ И ЗАЛАЖУ СЕ ЗА УНИШТЕЊЕ ПОРОДИЦЕ...:cool:
 
Prije cu stati na stranu homoseksualaca u njihovoj zelji da javno privlace paznju na sebe i provociraju priglupu masu da bi lijeciji svoje komplekse, nego covjeka koji sebe naziva se ucenikom Sv. Petra Cetinjskog a zapravo ne vjeruje u Boga i koji zaliva "svetom vodom" ubice neduznih ljudi.
 
Prije cu stati na stranu homoseksualaca u njihovoj zelji da javno privlace paznju na sebe i provociraju priglupu masu da bi lijeciji svoje komplekse, nego covjeka koji sebe naziva se ucenikom Sv. Petra Cetinjskog a zapravo ne vjeruje u Boga i koji zaliva "svetom vodom" ubice neduznih ljudi.

Пази само да ти ко не стане иза прдаре несоју.

Полако али сигурно тонете дукљаносери...нестаћете у смраду педерских чмаруља, само да би били против Срба. Па радите нам одличан посао...што више пркосите вама горе.Рат против Бога још нико добио није, неђећете морати платити ово што чините а вјерујем да ћемо вам ми Срби испоставити рачуне за то.

Губите снагу у Црној Гори...осврни се мало око себе, погледај што се дешава сем митинга ових ваших дупедаваца...губите дукљани, губите...

Амфилохије јесте одличан ученик св.Петра...благослиља оне који вас убијају, ка што је и сам св.Патер чинио за све вирјеме свог живота, зато се и посветио.Ено глава Махмут паше у цетињски манаситр и дан данас..мош је виђет кад оћеш.

Знаш ли несоју да је св.Патар у бици на Крусе и Мартиниће носио сабљу и касапио са њом Турке...а био је пун љубави ма не за несоје смрдељаве кави сте ви.

Шта ћеш турчине црногорски...Бог посвећује оне који вама зло чине...било и биће..

Највише ме чуди како сте ви дукљаносери обрезани пристали да се подигне споменик главосјечи турскоме у сред Подгорице, а побио је више турака од војводе Павла Ђуришића.
:hahaha::hahaha::hahaha:

Аферим турчине..аферим за то...:mrgreen:[/B]
 
Poslednja izmena:
Ристо је мало досадан са причом и деци и смраду у Бг, понавља се.
Нека се концентрише на своју митрополију, а та парада доЉе ће проћи без већих проблема.

Амфилохије је МИТРОПОЛИТ СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ... и немој ти њега одвајати на "доЉе и горе".......
 
Амфилохије је МИТРОПОЛИТ СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ... и немој ти њега одвајати на "доЉе и горе".......

Хоћу, докле год Мирашеве студенте поставља на службу у ул. Кнеза Симе Марковића, уместо на Цетиње, или на Косово, на пример.
Има он доста посла доЉе.
 
Пази само да ти ко не стане иза прдаре несоју.

Полако али сигурно тонете дукљаносери...нестаћете у смраду педерских чмаруља, само да би били против Срба. Па радите нам одличан посао...што више пркосите вама горе.Рат против Бога још нико добио није, неђећете морати платити ово што чините а вјерујем да ћемо вам ми Срби испоставити рачуне за то.

Губите снагу у Црној Гори...осврни се мало око себе, погледај што се дешава сем митинга ових ваших дупедаваца...губите дукљани, губите...

Амфилохије јесте одличан ученик св.Петра...благослиља оне који вас убијају, ка што је и сам св.Патер чинио за све вирјеме свог живота, зато се и посветио.Ено глава Махмут паше у цетињски манаситр и дан данас..мош је виђет кад оћеш.

Знаш ли несоју да је св.Патар у бици на Крусе и Мартиниће носио сабљу и касапио са њом Турке...а био је пун љубави ма не за несоје смрдељаве кави сте ви.

Шта ћеш турчине црногорски...Бог посвећује оне који вама зло чине...било и биће..

Највише ме чуди како сте ви дукљаносери обрезани пристали да се подигне споменик главосјечи турскоме у сред Подгорице, а побио је више турака од војводе Павла Ђуришића.[/B]:hahaha::hahaha::hahaha:

Аферим турчине..аферим за то...:mrgreen:

I evo ga ovaj :lol:

No istu tu pricu 10 godina slusam, a nikako na djelo da je vidim. A i cini mi se je tvoj nastup na forumu cisto trolovanje tako da inace, u ovom slucaju posebno, nijesi ni za kakvu ozbiljnu diskusiju.
 
http://www.mondo.rs/s205247/Info/ex-YU/Amfilohije-_Gej_parada_je_nasilje.html
Amfilohije: Gej parada je nasilje
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je sinoć da je protiv organizacije gej parade u Podgorici i ocenio da su takva okupljanja "nasilje nad savešću ogromne većine ljudi".

v205247p0.jpg

U intervjuu podgoričkoj televiziji "Vijesti" on je pozvao organizatore da "dobro razmisle" o posledicama takvog skupa u Crnoj Gori u "kojoj je taj problem i dublji i kompleksniji".

"I drugi žive svoj seksualni život, ali ga ne iznose na ulicu i ne propagiraju", kazao je mitropolit Srpske pravoslavne crkve, koji je paradu nazvao "nasiljem nad savešću ogromne većine ljudi" i "nasilnim nametanjem svojih moralnih shvatanja i shvatanja o čoveku".

"Svak ima pravo da živi kako on to zamišlja, ali pri tom ne ugrožavajući svojim načinom drugoga. Svak ima pravo na slobodu, ali ne ugrožavajući slobodu drugoga", rekao je mitropolit Amfilohije.

On je ocenio da Beograd "nikada nije bio sramniji" nego tokom proslogodišnje Parade ponosa "kada je na ulice izašlo 6.000 policajaca da vrši nasilje i pozatvara neku decu koja su tamo ustala".

"Ja se bojim, a to ne želim, da je u Crnoj Gori taj problem mnogo kompleksniji i dublji", rekao je mitropolit Amfilohije i pozvao organizatore da "dobro razmisle" o organizaciji parade najavljene za 31. maj u glavnom gradu Crne Gore.
U prabu je Risto , tamo yebu ili oca ili domaće životinje , pa je nezgodno da sa tim navikama izadju pred svet . :mrgreen:
 
Питам се колико ће црногорских педера смети да поносно продефилује улицама Титограда?

Не зато што ће их тући изгредници, него зато што ће их исте вечери убити отац, стриц или ујак.

Истрага погузица се спрема ако власт не преудузме најоштрије мјере опреза.
 
Пази само да ти ко не стане иза прдаре несоју.

Полако али сигурно тонете дукљаносери...нестаћете у смраду педерских чмаруља, само да би били против Срба. Па радите нам одличан посао...што више пркосите вама горе.Рат против Бога још нико добио није, неђећете морати платити ово што чините а вјерујем да ћемо вам ми Срби испоставити рачуне за то.

Губите снагу у Црној Гори...осврни се мало око себе, погледај што се дешава сем митинга ових ваших дупедаваца...губите дукљани, губите...

Амфилохије јесте одличан ученик св.Петра...благослиља оне који вас убијају, ка што је и сам св.Патер чинио за све вирјеме свог живота, зато се и посветио.Ено глава Махмут паше у цетињски манаситр и дан данас..мош је виђет кад оћеш.

Знаш ли несоју да је св.Патар у бици на Крусе и Мартиниће носио сабљу и касапио са њом Турке...а био је пун љубави ма не за несоје смрдељаве кави сте ви.

Шта ћеш турчине црногорски...Бог посвећује оне који вама зло чине...било и биће..

Највише ме чуди како сте ви дукљаносери обрезани пристали да се подигне споменик главосјечи турскоме у сред Подгорице, а побио је више турака од војводе Павла Ђуришића.
:hahaha::hahaha::hahaha:

Аферим турчине..аферим за то...:mrgreen:[/B]
Vidi ovog delije , čime li vas ludi Risto zaliva da mi je znati tako specijalne . :mrgreen:
 
Back
Top