Тихи
Starosedelac
- Poruka
- 193.846
Upravo sam cuo da su jos prosle godine Amerikanci tj CIA zabranili kvislinskom rezimu Borisa Tadica da uzima bilo kakve kredite od Rusije.
Svi se secamo da je rusija jos pre 2 godine skoro odobrila Srbiji milijardu dolara kredita ali da taj kredit nije realizovan jer srpska strana jos nije dostavila projekat za koji bi se kredit realizovao.
Sad nismo mi toliko glupi da niko ne zna da napise taj projekat i dostavi ga vec, se on ne dostavlja jer je u medjuvremenu stigla naredba Tadicu iz CIA da ne sme da uzme bilo kakav kredit od Rusije.
Putin je sada doneo ponudu od 10 milijardi dolara za Srbiju ali nista od tog nece bit realizovano jer Tadic jednostavno kao americka sluga i kvisling jednostavno NE SME bilo sta od toga da prihvati.
Zato su svi sluzbenici rezima u susretu sa Putinom kao papagaji ponavljali "Nas cilj je ulazak EU nas cilj je ulazak EU" . Tako stiglo naredjenje iz CIA
Sustina je u sledecem - dok god je ovaj proamericki kvislinski rezim na vlasti srpski narod nece imati bolji zivot, zivece u bedi sve gore i gore, sa sve vecim cenama i sve nizim platama. Jer to tako odgovara Americi da srbi budu najbedniji narod Evrope.
Stvari mogu da se promene iskljucivo skidanjem sa vlasti proamerickih kvislinskih stranaka i skretanjem kursa ka rusiji i dovodjenjem proruske vlasti koja ce odustati od EU/NATO i krenuti ka integracijama sa Rusijom.
Svi se secamo da je rusija jos pre 2 godine skoro odobrila Srbiji milijardu dolara kredita ali da taj kredit nije realizovan jer srpska strana jos nije dostavila projekat za koji bi se kredit realizovao.
Sad nismo mi toliko glupi da niko ne zna da napise taj projekat i dostavi ga vec, se on ne dostavlja jer je u medjuvremenu stigla naredba Tadicu iz CIA da ne sme da uzme bilo kakav kredit od Rusije.
Putin je sada doneo ponudu od 10 milijardi dolara za Srbiju ali nista od tog nece bit realizovano jer Tadic jednostavno kao americka sluga i kvisling jednostavno NE SME bilo sta od toga da prihvati.
Zato su svi sluzbenici rezima u susretu sa Putinom kao papagaji ponavljali "Nas cilj je ulazak EU nas cilj je ulazak EU" . Tako stiglo naredjenje iz CIA
Sustina je u sledecem - dok god je ovaj proamericki kvislinski rezim na vlasti srpski narod nece imati bolji zivot, zivece u bedi sve gore i gore, sa sve vecim cenama i sve nizim platama. Jer to tako odgovara Americi da srbi budu najbedniji narod Evrope.
Stvari mogu da se promene iskljucivo skidanjem sa vlasti proamerickih kvislinskih stranaka i skretanjem kursa ka rusiji i dovodjenjem proruske vlasti koja ce odustati od EU/NATO i krenuti ka integracijama sa Rusijom.


kakva tema..........
)
