Quantcast

Amerikanci su sve vreme znali da Milošević umire!

Waterfall

Buduća legenda
Poruka
31.072
Diplomatska depeša iz koje se vidi da je šef pritvorske jedinice u Sheveningenu Tim Mekfaden bio američki špijun, samo dokazuje koliko je pristrasan Haški tribunal, kažu za Press Miloševićevi prijatelji i saradnici, posle skandaloznog otkrića Vikiliksa.

- Iz ovoga vidimo da su u Hagu znali za Miloševićevo zdravstveno stanje, što potvrđuje činjenicu da su ga i ubili. Iako je odbrana dostavila zvanične statističke podatke o tome kako će se njegovo zdravlje pogoršavati iz dana u dan ukoliko ne bude operisan, nisu mu dozvolili intervenciju u moskovskom institutu „Bakuljev" i tako su ga likvidirali - tvrdi za Press Uroš Šuvaković, predsednik Udruženja „Sloboda".

Zdenko Tomanović, jedan od advokata iz tima branilaca Miloševića u Hagu, ističe da je obelodanjena depeša poražavajuća stvar i za UN i za međunarodne pravosudne institucije.

Svaka žena utiče na muža

- I pored brojnih neistina koje navodi upravnik zatvora u depeši SAD-u, jako je poražavajuće to što je neko ko je službenik UN, a ko nije ni psiholog, ni psihijatar, ni pravnik već zapravo potrčko SAD, na najgrublji način narušavao sva prava koja su garantovana optuženicima. Mekfaden ih je prisluškivao, bavio se psihoanalizama, prenosio njihove privatne razgovore i otkrivao strategije odbrane, što je nedopustivo - kaže Tomanović koji takođe smatra da tajna depeša predstavlja dokaz da su o lošem zdravstvenom stanju Miloševića u Hagu bili dobro obavešteni.

- Depešom se potvrđuje da je Hag još 2003. znao da je Miloševićevo zdravstveno stanje teško i da se ne može kontrolisati lekovima, a ne samo što ništa nisu preduzeli, već su i obmanjivali javnost tvrdnjama da Milošević sam pogoršava svoje zdravlje - naglašava Tomanović.

Prema njegovim rečima, Srbiju ovo mora da zabrine jer je „u taj isti zatvor poslala veliki broj ljudi".

Da se bivši predsednik svakoga dana čuo sa svojom suprugom Mirjanom Marković, kako stoji i u depeši, potvrdio nam je Šuvaković i dodao da je to potpuno normalno.

- Svaka žena utiče na muža pa je tako i Mira uticala na Slobodana - kaže Šuvaković.

Špijun bio stalno oko Slobe

On je još potvrdio da je SPS finansirala Miloševićevu odbranu u Hagu, bez obzira na to u kakvim je odnosima rukovodstvo stranke bilo sa njim.
Ne znam na koga je Mekfaden mislio kada kaže da je „srpski predsednik verovao da je okružen budalama" - ističe Šuvaković.

Nekadašnji visoki funkcioner SPS-a Milorad Vučelić ocenio je da bi najdragocenije bilo čuti snimljene razgovore između Miloševića i njegovih saradnika, supruge, prijatelja...

- Bio sam u Hagu svega pet puta, a dva puta tokom moje posete bio je prisutan i Mekfaden. Koliko sam zapazio bio je vrlo učtiv sa Miloševićem, čak je odlazeći na slobodan vikend „jer mu sin ima važnu utakmicu" pitao da li može nešto da uradi za njega pre nego što ode. Bilo bi zanimljivo za javnost objaviti one delove u kojima Milošević iznosi mišljenje o nekim akterima sadašnje vlasti. Neki bi se sigurno toga plašili, jer bi bili raskrinkani - kaže Vučelić, koji je baš kao i Markovićka, svaki dan razgovarao telefonom sa Miloševićem.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...i+su+sve+vreme+znali+da+Milošević+umire!.html

Poruka
19.161
Diplomatska depeša iz koje se vidi da je šef pritvorske jedinice u Sheveningenu Tim Mekfaden bio američki špijun, samo dokazuje koliko je pristrasan Haški tribunal, kažu za Press Miloševićevi prijatelji i saradnici, posle skandaloznog otkrića Vikiliksa.

- Iz ovoga vidimo da su u Hagu znali za Miloševićevo zdravstveno stanje, što potvrđuje činjenicu da su ga i ubili. Iako je odbrana dostavila zvanične statističke podatke o tome kako će se njegovo zdravlje pogoršavati iz dana u dan ukoliko ne bude operisan, nisu mu dozvolili intervenciju u moskovskom institutu „Bakuljev" i tako su ga likvidirali - tvrdi za Press Uroš Šuvaković, predsednik Udruženja „Sloboda".

Zdenko Tomanović, jedan od advokata iz tima branilaca Miloševića u Hagu, ističe da je obelodanjena depeša poražavajuća stvar i za UN i za međunarodne pravosudne institucije.

Svaka žena utiče na muža

- I pored brojnih neistina koje navodi upravnik zatvora u depeši SAD-u, jako je poražavajuće to što je neko ko je službenik UN, a ko nije ni psiholog, ni psihijatar, ni pravnik već zapravo potrčko SAD, na najgrublji način narušavao sva prava koja su garantovana optuženicima. Mekfaden ih je prisluškivao, bavio se psihoanalizama, prenosio njihove privatne razgovore i otkrivao strategije odbrane, što je nedopustivo - kaže Tomanović koji takođe smatra da tajna depeša predstavlja dokaz da su o lošem zdravstvenom stanju Miloševića u Hagu bili dobro obavešteni.

- Depešom se potvrđuje da je Hag još 2003. znao da je Miloševićevo zdravstveno stanje teško i da se ne može kontrolisati lekovima, a ne samo što ništa nisu preduzeli, već su i obmanjivali javnost tvrdnjama da Milošević sam pogoršava svoje zdravlje - naglašava Tomanović.

Prema njegovim rečima, Srbiju ovo mora da zabrine jer je „u taj isti zatvor poslala veliki broj ljudi".

Da se bivši predsednik svakoga dana čuo sa svojom suprugom Mirjanom Marković, kako stoji i u depeši, potvrdio nam je Šuvaković i dodao da je to potpuno normalno.

- Svaka žena utiče na muža pa je tako i Mira uticala na Slobodana - kaže Šuvaković.

On je još potvrdio da je SPS finansirala Miloševićevu odbranu u Hagu, bez obzira na to u kakvim je odnosima rukovodstvo stranke bilo sa njim.
Ne znam na koga je Mekfaden mislio kada kaže da je „srpski predsednik verovao da je okružen budalama" - ističe Šuvaković.

Nekadašnji visoki funkcioner SPS-a Milorad Vučelić ocenio je da bi najdragocenije bilo čuti snimljene razgovore između Miloševića i njegovih saradnika, supruge, prijatelja...

- Bio sam u Hagu svega pet puta, a dva puta tokom moje posete bio je prisutan i Mekfaden. Koliko sam zapazio bio je vrlo učtiv sa Miloševićem, čak je odlazeći na slobodan vikend „jer mu sin ima važnu utakmicu" pitao da li može nešto da uradi za njega pre nego što ode. Bilo bi zanimljivo za javnost objaviti one delove u kojima Milošević iznosi mišljenje o nekim akterima sadašnje vlasti. Neki bi se sigurno toga plašili, jer bi bili raskrinkani - kaže Vučelić, koji je baš kao i Markovićka, svaki dan razgovarao telefonom sa Miloševićem.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...i+su+sve+vreme+znali+da+Milošević+umire!.html

ОРТОДОКСНА ЛАЖ!!! (то што изјављује У.Шуваковић)

СПС није уопште финансирала Слобину одбрану, једино је
деличмично плаћала само једног адвоката, Зденка Томановића,.
(а Слоба је имао више адвоката).

Друга је прича да је партија скупљала од чланова и симпатизера
новац.....а где је тај новац завршавао....то би требали
да се запитају они који су га годинама давали,...а КОМЕ
су давали,.:think:...овим лоповима који сада седе по министарским
и директорским местима!!!
Надам се да ће једног дана и то питање доћи на ред,
ИСТИНА не може да нестане или да умре,.....

А то што покушава овај дебил Шуваковић да демантује,
нема шансе, када многи знају да су Слобу заиста окружиле
будале,
овакве попут њега....Вероватно се препознао па је одмах реаговао,...

Ја не бих рекла, да је Милошевић баш тако рекао,
да је окружен "будалама", него ЛОШИМ ЉУДИМА,
(подгузне муве за сва времена),
а Дачића је лично Милошевић из Хага назвао
"надувани ратлук"....( и није погрешио)

О, како је овај дебил, Шуваковић, потрчао да одбрани СПС и наравно,
његово руководство!!!:dash::dash::dash:

.

Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Poruka
19.161

Svaka žena utiče na muža

Тооооооо!!!:ok:

Тада би се сви уверили, (они који су обманути) да међу тим
"сарадницима" није уопште било ових садашњих функционера СПС,
нити да су они финансирали његову одбрану,...а скупљали су
новац годинама од народа за ту сврху...

ГДЕ је новац завршавао:?:

Тада су лагали чланство, лагали су и Милошевића,..али је он
на жалост касно то открио,...а овај Шуваковић га је све време
обмањивао и играо двоструку игру...

За оне неупућене,
одбрана и тим Милошевићеве одбране није
уопште био у истој згради у којој је седиште СПС
,..нити је неко од тадашњих и ових садашњих функционера
(који су једни те исти) био укључен у Слобину одбрану!!!

.

.

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453

Izrezirali su 5 oktobar to se lepo moze videti iz knjige Milene Arezine "Noc prevare dan izdaje" i na kraju su ga ubili.
Šta mene briga za Miloševića i njegovo samoubistvo,
meni je važno da li JA podržavam promenu njegove vlasti, a ne neko dupe iz Stejt dipartmenta.

Ako Amerikanci hoće da daju "prilog za džamiju" u obliku 1 milion dolara da se crveno-crni obore, novac naivčina je uvek dobrodošao.

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
- I pored brojnih neistina koje navodi upravnik zatvora u depeši SAD-u, jako je poražavajuće to što je neko ko je službenik UN, a ko nije ni psiholog, ni psihijatar, ni pravnik već zapravo potrčko SAD, na najgrublji način narušavao sva prava koja su garantovana optuženicima. Mekfaden ih je prisluškivao, bavio se psihoanalizama, prenosio njihove privatne razgovore i otkrivao strategije odbrane, što je nedopustivo - kaže Tomanović koji takođe smatra da tajna depeša predstavlja dokaz da su o lošem zdravstvenom stanju Miloševića u Hagu bili dobro obavešteni

Aha, znači ovakve stvari su NEPRIHVATLJIVE. Već sam mislila da ja ponovo nešto lupam bez osnova.

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.651

A sto je tu tocno skandalozno? Milosevic se dugo zalio na svoje zdravstveno stanje.

Zeljni ste senzacija pa daj sto das, ili?

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Da se mozda ne svete zokija u ime svetle demokratije,a?z:D
Ma ne svete se oni za Zorana, nemaju zašto. Ali znaš oni vole da neke stvari odrade kako treba. Njihovim lekarima je to odlična praksa, posmatranje slobe, posmatranje šešelja, možda naprave i neki naučni rad na temu riknjavanje masovnih ubica i ostalih govana.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.