Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Amerikanci prepuštaju Balkan Nemcima

al bundy

Legenda
Poruka
63.251
Шта је било??? ИЗНЕНАДА ВАМ НЕ СМЕТА ШВАПСКА НАЦИСТИЧКА ЧИЗМА... е тешко нама... ДОБРОВОЉНИ РОБОВИ А НЕ ЉУДИ...

nemacka-vojska-1.jpg

Smeta ti švabska čizma ,ali su ti Nedić i Mita koji su ih hvalili na sva zvona baš dragi . :think:

ernauton de carmainge

Domaćin
Banovan
Poruka
4.363
Не једи гов*а и немој ме вређати... нормално да сам као припадник Равногорског покрета АНТИФАШИСТА... свашта...

Dakle da vidimo:

Ti si, Mito, pripadnik ravnogorskog pokreta, dakle monarhista, ali se ne slazes sa odlukom prestolonaslednika i zagovornik si parole `bolje grob nego rob`.

Sizofreno zvuci, a? :think:

walter45

Domaćin
Banovan
Poruka
3.883
Свашта је могуће - Ђинђић је био ШВАПСКИ ЕКСПОНЕНТ, Тадић је добио главну подршку ОД ШВАБЕ НА ЗАВРШНОЈ КОНВЕНЦИЈИ... а ево сада се боре и ногама и рукама ДА ОТМУ ТЕЛЕКОМ... ОСТВАРУЈЕ СЕ ЛАГАНО ХИТЛЕРОВ ПЛАН АЛИ ОВОГ ПУТА МИРНИМ-ЕКОНОМСКИМ ПУТЕМ...туга једна... и то што Швабе желе овде да газдују то разумем - АЛИ ОВУ СТОКУ КОЈА СЕ ОВДЕ ТИМ ПОВОДОМ ОГЛАШАВА СТВАРНО НЕ РАЗУМЕМ.

Иначе, треба подсетити да у САД живи 50,000 000 Шваба - И ТО АМЕРИЧКО АНГАЖОВАЊЕ ОВДЕ ЈЕ САМО У ЦИЉУ СПРОВОЂЕЊА И ОЖИВЉАВАЊА АМБИЦИЈА ИЗ 2.СВЕТСКОГ РАТА КОЈИ СУ ИСТЕ СМРДЉИВЕ ШВАБЕ ИЗГУБИЛЕ... како су их Руси лепо прочитали...

fala isusu hristu da ih ima barem 100miliona u camerici.sve sto jos tamo i funkcionionishe drze raznorazni mileri i ginteri.80% kljukluksklana su etnicki njemci.to obecava.dojcland iber alles in der welt. 88...

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005
Свашта је могуће - Ђинђић је био ШВАПСКИ ЕКСПОНЕНТ, Тадић је добио главну подршку ОД ШВАБЕ НА ЗАВРШНОЈ КОНВЕНЦИЈИ... а ево сада се боре и ногама и рукама ДА ОТМУ ТЕЛЕКОМ... ОСТВАРУЈЕ СЕ ЛАГАНО ХИТЛЕРОВ ПЛАН АЛИ ОВОГ ПУТА МИРНИМ-ЕКОНОМСКИМ ПУТЕМ...туга једна... и то што Швабе желе овде да газдују то разумем - АЛИ ОВУ СТОКУ КОЈА СЕ ОВДЕ ТИМ ПОВОДОМ ОГЛАШАВА СТВАРНО НЕ РАЗУМЕМ.

Иначе, треба подсетити да у САД живи 50,000 000 Шваба - И ТО АМЕРИЧКО АНГАЖОВАЊЕ ОВДЕ ЈЕ САМО У ЦИЉУ СПРОВОЂЕЊА И ОЖИВЉАВАЊА АМБИЦИЈА ИЗ 2.СВЕТСКОГ РАТА КОЈИ СУ ИСТЕ СМРДЉИВЕ ШВАБЕ ИЗГУБИЛЕ... како су их Руси лепо прочитали...

Odakle ti ovaj podatak?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
Odakle ti ovaj podatak?

Па са интернета - гуглај и потражи попис становништва САД из 2005.године

Procentualni pokazatelji i struktura stanovništva SAD...

Amerikanci po etničkom i rasnom poreklu (popis 2005)

Belci – 74%

Nemci - 17% (49 miliona)

Irci 12% - (35 miliona)
Englezi 10% - (28 miliona)
Škoti - 6%
Italijani - 5.6%
Francuzi - 4%
Poljaci - 3,5%
Holanđani - 1,7%
Šveđani - 1.6%
Norvežani - 1.6%
Rusi - 1%
Španci - 1%

Hispanosi (melezi, mestizosi) - 14,5%
Crnci - 12%
Azijati - 4,5%
starosedeoci - 1%

Totalna populacija 288.380.000

Crnačka populacija u SAD (40 miliona)

Detroit - 82%
New Orleans - 67%
Baltimor - 64%
Atlanta - 61%
Memfis - 61%
Washington D.C. - 60%

Koncentracija crnačkog stanovništva-

Poruka
22.425
Баш тако - арбајт махт фрај.

Немачку води Ватикан. Можемо очекивати у будућности још веће нападе и притиске.
???
Какав бре Ватикан...
Немци су Хришћани колико и Тунижани..
Немачка има јаку индустрију и радан је народ..
Русија и Србија су имали увек јаке везе са Немцима...мада политика нам је често била у супротна...
У 2 св.рату смо добили најбољи споразум са рајхом...а Руси монархисти су дочекивали немце као ослободиоце колико су их комунисти убијали..
Па сада види...

HELIX 14

Aktivan član
Poruka
1.512
Odakle ti ovaj podatak?

Opće poznata stvar.
Nijemaca izvan Njemačke :

1. SAD 51 milijun ( 2007 )
2. BRAZIL 13 milijuna
3. KANADA 5 milijuna
4. ARGENTINA 3 miljuna
5. FRANCUSKA 2 miljuna
6. RUSIJA I KAZAHSTAN 1 miljun
7. ČILE 1 miljun
8. AUSTRALIJA 1 miljun
9. PARAGVAJ oko 500 000 ili 3 %
10. NIZOZEMSKA 400 000
11. ITALIJA 300 000
12. VELIKA BRITANIJA 300 000 uključujući kraljevsku obitelj
13. ŠPANJOLSKA 250 000

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
Па са интернета - гуглај и потражи попис становништва САД из 2005.године

Procentualni pokazatelji i struktura stanovništva SAD...

Amerikanci po etničkom i rasnom poreklu (popis 2005)

Belci – 74%

Nemci - 17% (49 miliona)

Irci 12% - (35 miliona)
Englezi 10% - (28 miliona)
Škoti - 6%
Italijani - 5.6%
Francuzi - 4%
Poljaci - 3,5%
Holanđani - 1,7%
Šveđani - 1.6%
Norvežani - 1.6%
Rusi - 1%
Španci - 1%

Hispanosi (melezi, mestizosi) - 14,5%
Crnci - 12%
Azijati - 4,5%
starosedeoci - 1%

Totalna populacija 288.380.000

Crnačka populacija u SAD (40 miliona)

Detroit - 82%
New Orleans - 67%
Baltimor - 64%
Atlanta - 61%
Memfis - 61%
Washington D.C. - 60%

Koncentracija crnačkog stanovništva-

nekad i negde sam procitao davno ali i zapamtio da je bilo velike polemike kad se odredjivalo koji jezik u americi da bude sluzbeni---dilema je bila da li nemacki ili engleski...

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202

АЛ ЏАБА СВЕ..РУСИЈА УСТАЛА

Из твојих уста у Божије уши... немам ништа против да се са Швабама тргује, сарађује - АЛИ ДА МИ СЕ ОВДЕ УГЊЕЗДЕ ... тотално бих полудео... па ја ни филмове њихове не могу да слушам, искључим тон... њихов језик ми је ужасан... са друге стране увек бих пре купио неки швапски производ него неки други... али данас је и то постало релативно јер је све постало потрошачка ујдурма...

п.с. У односу на то колико их милиона има - испада да су 100 х мање талентовани од нас Срба и у уметности и у науци...и у спорту...

Poruka
22.425
Из твојих уста у Божије уши... немам ништа против да се са Швабама тргује, сарађује - АЛИ ДА МИ СЕ ОВДЕ УГЊЕЗДЕ ... тотално бих полудео... па ја ни филмове њихове не могу да слушам, искључим тон... њихов језик ми је ужасан... са друге стране увек бих пре купио неки швапски производ него неки други... али данас је и то постало релативно јер је све постало потрошачка ујдурма...

п.с. У односу на то колико их милиона има - испада да су 100 х мање талентовани од нас Срба и у уметности и у науци...и у спорту...

Русија је Брате сада битан политички и војни фактор..и ништа неће ићи док не аминују..
Али ипак око трговине германи рулл...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.