Amerikanci poklanjaju Turcima vojnu bazu Bondstil

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Frankfurt news": Amerikanci poklanjaju Turcima vojnu bazu na Kosovu
Riječ je o najvećoj američkoj vojnoj bazi van granica SAD izgrađenoj nakon Vijetnamskog rata

Turska bi u okviru velikog povratka na Balkan mogla da uđe u američku vojnu bazu kod Uroševca "Bondstil", koju snage SAD uskoro napuštaju, saznaje "Frankfurt news", pozivajući se na diplomatske izvore.

Riječ je o najvećoj američkoj vojnoj bazi izgrađenoj van granica SAD nakon Vijetnamskog rata.

Odlazak iz baze u blizini Uroševca najavio je krajem marta američki ambasador u Prištini Kristofer Del zbog previsokoh finansijskih troškova što je izazvalo pravu pometnju među srbijanskim vojnim teoretičarima i analitičarima s obzirom na najavu da bi bazu mogli naslijediti upravo Turci.


http://www.dnevniavaz.ba/globus/reg...ima-vojnu-bazu-na-kosovu-srbija-u-panici.html
 
Evo opasnosti za Republiku Srpsku........
Znao sam da ce ovakav scenario biti.. ali nece biti samo opasnosti za RS vec i za jug Srbije, Turci grade veliku Albaniju...

ja ovde ne vidim nikakvu opasnost vec vidim da se rusi Americka imperija......srbija treba da sprema vojsku jer blizi se dan kad ce se oruzijem crtati nove granice na Balkanu
 
ja ovde ne vidim nikakvu opasnost vec vidim da se rusi Americka imperija......srbija treba da sprema vojsku jer blizi se dan kad ce se oruzijem crtati nove granice na Balkanu
Samo slep ne vidi kakvi su ciljevi Turske na balkanu.....:dash:

Uz pomoć tadića i domaćeg demokrtatskog ološa.
Nazalost....
Samo se nadam da ce sto pre otici...
 
Samo slep ne vidi kakvi su ciljevi Turske na balkanu.....:dash:


Nazalost....
Samo se nadam da ce sto pre otici...


Jedan umro nadajući se !

Bolje bi bilo da im svi zajedno zdušno pomognemo da se što pre otkotljaju niz ledinu.

Nekako ...... monogo će lepše to izgledati, bar će mo uraditi jedno korisno i plemenito delo i najzad njihovi naslednici imaće sliku kotrljanja uvek pred očima.
A to moraš i sam priznati nije mala stvar.
 
Jedan umro nadajući se !

Bolje bi bilo da im svi zajedno zdušno pomognemo da se što pre otkotljaju niz ledinu.

Nekako ...... monogo će lepše to izgledati, bar će mo uraditi jedno korisno i plemenito delo i najzad njihovi naslednici imaće sliku kotrljanja uvek pred očima.
A to moraš i sam priznati nije mala stvar.

Nema ko kod nas da pokrene tako nesto....
Ja se Grcima divim! Za svaku sitnicu se bore a mi cutimo godinama na ovakvo stanje...Revolucija bre! :D
 
Poslednja izmena:
Evo opasnosti za Republiku Srpsku........
Znao sam da ce ovakav scenario biti.. ali nece biti samo opasnosti za RS vec i za jug Srbije, Turci grade veliku Albaniju...

И не само то. Турци су почели много шта да граде по Балкану. Пре би се рекло да нас је неко препустио "новом" Османлијском царству.
Дегенерици се још увек залуђују са трулом ЕУ која не зна шта ће ни са оноликим Бугарима и Румунима што харају по њој. Неки тамо Срби и њихове Евроинтеграције су нешто последње што им тренутно пада на памет.
 
Samo slep ne vidi kakvi su ciljevi Turske na balkanu.....:dash:


Nazalost....
Samo se nadam da ce sto pre otici...

Шта бре, ко да оде? Турци?
Док је оваква гарнитура код нас на власти, могу само још више да пусте корење.
Јел си заборавио на ове наслове или их једноставно ниси регистровао?
-Турци купују ЈАТ
-Турска отвара велику текстилну фабрику у Лесковцу
-Турцима продат војни аеродром Лађевци
-Турци преговарају о куповини ФАП-а, ИМТ-а и Фабрике стакла у Параћину
-Турске банке улажу 36,5 милиона евра у изградњу путева Нови Пазар-Тутин и Нови Пазар-Сјеница
Од толиких нација које учествују у окупацији Косова и Метохије, они се не сетише да поклоне Бондстил ни Енглезима, ни Немцима, ни Италијанима, НЕГО БАШ ТУРЦИМА! ШТА МИСЛИШ ШТА СЕ ТО ИЗА БРЕГА ВАЉА, АКО НИЈЕ ПОНОВНИ ПОВРАТАК ТУРАКА НА БАЛКАН?
 
Шта бре, ко да оде? Турци?
Док је оваква гарнитура код нас на власти, могу само још више да пусте корење.
Јел си заборавио на ове наслове или их једноставно ниси регистровао?
-Турци купују ЈАТ
-Турска отвара велику текстилну фабрику у Лесковцу
-Турцима продат војни аеродром Лађевци
-Турци преговарају о куповини ФАП-а, ИМТ-а и Фабрике стакла у Параћину
-Турске банке улажу 36,5 милиона евра у изградњу путева Нови Пазар-Тутин и Нови Пазар-Сјеница
Од толиких нација које учествују у окупацији Косова и Метохије, они се не сетише да поклоне Бондстил ни Енглезима, ни Немцима, ни Италијанима, НЕГО БАШ ТУРЦИМА! ШТА МИСЛИШ ШТА СЕ ТО ИЗА БРЕГА ВАЉА, АКО НИЈЕ ПОНОВНИ ПОВРАТАК ТУРАКА НА БАЛКАН?


Pre ravno 100 godina Turska je dobila šut kartu sa Balkana a danas kada bi trebalo da slavimo stogodišnjicu velike pobede "demokratsko" smeće na mala vrata ih povo uvlači u Srbiju.

Ako padne jos samo jedna srpska glava zbog Turske trebalo bi sve idiote od tadića pa zaključno do zadnje čistačice u DS brlogu za sva vremena počistiti kao najgore zlo.
 
Poslednja izmena:
Pre ravno 100 godina Turska je dobila šut kartu sa Balkana a danas kada bi trebalo da slavimo stogodišnjicu velike pobede "demokratsko" smeće na mala vrata uh povo uvlači u Srbiju.

Ako padne jos samo jedna srpska glava zbog Turske trebalo bi sve idiote od tadića pa zaključno do zadnje čistačice u DS brlogu za sva vremena počistiti kao najgore zlo.

И ТО ЗА ПРИМЕР БУДУЋИМ ГЕНЕРАЦИЈАМА И ПОТЕНЦИЈАЛНИМ НАСЛЕДНИЦИМА ИЗДАЈНИКА И ПРОФИТЕРА
 
Е,турска се и дефинитво враћа...нажалост!
И ја мислим да ће бити нови рат на Балкану,тако ће се границе дефинисати...
А изгледа да ћемо браћо,ту ми највише најебати,са оваквом влашћу...
Србија треба да се наоружава,да улаже у војну машинерију,али неееее,господа демократе још плус увлаче турке у Србију...
Стока продана...
Ако се ова говна не скину са власти,ми смо браћо најебали,потписујем...
 
И ТО ЗА ПРИМЕР БУДУЋИМ ГЕНЕРАЦИЈАМА И ПОТЕНЦИЈАЛНИМ НАСЛЕДНИЦИМА ИЗДАЈНИКА И ПРОФИТЕРА

Ma hteli mi to ili ne njima se po svoj prilici ništa dobre ne piše.

Uostalom za ovih 12 godina pokazali su i dokazali sasvim lepo svima nama kolika je humanost, ljudskost i dostojanstvo ništavno, malo i tragično kod određenog kruga "homo sapiensa".
 
Е,турска се и дефинитво враћа...нажалост!
И ја мислим да ће бити нови рат на Балкану,тако ће се границе дефинисати...
А изгледа да ћемо браћо,ту ми највише најебати,са оваквом влашћу...
Србија треба да се наоружава,да улаже у војну машинерију,али неееее,господа демократе још плус увлаче турке у Србију...
Стока продана...
Ако се ова говна не скину са власти,ми смо браћо најебали,потписујем...

Ne gledaj to tako tragično.
U svemu ovome najbolje je to što se ta "ljudska" fela sa felerom u proizvodnji lepo odvojila i skockala u jedan krug da neće uopšte biti potrebe da se traži sa "lučem i konopcem".

Odlično se zna ko su i šta su i samo udri.....
 
Poslednja izmena:
Ne gledaj to tako tragično.
U svemu ovome najbolje je to što se ta ljudska fela sa felerom u proizvodnji lepo odvojila i skockala u jedan krug da neće uopšte biti potrebe da se traži sa "lučem i konopcem".

Odlično se zna ko su i šta su i samo udri.....

Само још да почне да се удара по њима...да нам касно не дође из дупета у главу!
 
Шта бре, ко да оде? Турци?
Док је оваква гарнитура код нас на власти, могу само још више да пусте корење.
Јел си заборавио на ове наслове или их једноставно ниси регистровао?
-Турци купују ЈАТ
-Турска отвара велику текстилну фабрику у Лесковцу
-Турцима продат војни аеродром Лађевци
-Турци преговарају о куповини ФАП-а, ИМТ-а и Фабрике стакла у Параћину
-Турске банке улажу 36,5 милиона евра у изградњу путева Нови Пазар-Тутин и Нови Пазар-Сјеница
Од толиких нација које учествују у окупацији Косова и Метохије, они се не сетише да поклоне Бондстил ни Енглезима, ни Немцима, ни Италијанима, НЕГО БАШ ТУРЦИМА! ШТА МИСЛИШ ШТА СЕ ТО ИЗА БРЕГА ВАЉА, АКО НИЈЕ ПОНОВНИ ПОВРАТАК ТУРАКА НА БАЛКАН?
Pa bas to! Cilj je povratak Turske na balkan i jos nezavisan "Sandzak" ,unistenje Republike Srpske i stvaranje velike Albanije....
 
Pa bas to! Cilj je povratak Turske na balkan i jos nezavisan "Sandzak" ,unistenje Republike Srpske i stvaranje velike Albanije....

Si normalan bre ? :D
Ne mogu da te prozivam jer si Grobar, al ne pije ovo vodu malo :D

Cilj povratka Turske na Balkan jesu pare, puca im racku i za nezavistan Sandzak, i za veliku Albaniju, i ko jos uopste i pominje nezavisnost Sandzaka osim internet patriota iz dijaspore :D
 
Si normalan bre ? :D
Ne mogu da te prozivam jer si Grobar, al ne pije ovo vodu malo :D

Cilj povratka Turske na Balkan jesu pare, puca im racku i za nezavistan Sandzak, i za veliku Albaniju, i ko jos uopste i pominje nezavisnost Sandzaka osim internet patriota iz dijaspore :D
Траву што добијете од шиптара изгледа даје фантастичне халуцинације. Знаш и ти одлично да је турска од свог настанка спроводила геноцид и има за циљ поробљавање што више људи и територија. потурички и шиптарски дочек турцима говори све, такођер турско инсистирање да се скине Српска застава у Републици Српској кад су посетили Бања Луку.
 
Траву што добијете од шиптара изгледа даје фантастичне халуцинације. Знаш и ти одлично да је турска од свог настанка спроводила геноцид и има за циљ поробљавање што више људи и територија. потурички и шиптарски дочек турцима говори све, такођер турско инсистирање да се скине Српска застава у Републици Српској кад су посетили Бања Луку.

Haj ova trava od koje mi haluciniramo, ali vi ste na nekim jacim drogama ako mislite da turci samo razmisljaju kako da zaebu vas, ko da ste im jedina briga :D
 
Si normalan bre ? :D
Ne mogu da te prozivam jer si Grobar, al ne pije ovo vodu malo :D

Cilj povratka Turske na Balkan jesu pare, puca im racku i za nezavistan Sandzak, i za veliku Albaniju, i ko jos uopste i pominje nezavisnost Sandzaka osim internet patriota iz dijaspore :D

Pa tu su i pare brale :D .....
Muzace ceo Balkan ... xD naravno da su im pare bitne ali mislim da im je mnogo znacajniji polozaj koji ima Balkan, mislim da ih to vise interesuje ;) ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top