Amerikanci ne znaju gde se nalazi država protiv koje bi da ratuju

Mozda je glupo uciti glavne gradove i rudna bogatstva Afrike ali osnovne stvari je potrebno znati...
americka supremacija se ne ogleda u poznavanju nepotrebne materije

ali se ogleda u specijalizaciji kadrova, i oni koji su specijalizovali gde je koja vukojebina sveta, poznaju te vukojebine bolje od domorodaca
 
o da, vrlo kompleksno drustvo, kako da ne...ako mislis na to da ih ima sa svih mogucih i nemogucih kontinenata....to o cemu ti pricas je nebuloza, iliti pak uticaj neke droge....kakva kompleksnost, sve se svodi na stovanje jednog boga - kreditne kartice...to je pocetak, sredina i kraj americkog drustva....
sva sreca
a Srbi se ne prodaju za kreditnu karticu
nego za dve litre ulja i arijel
 
Svakako znaju bolje od Amera.Oni su u školama usmereni da nauče specijalizovane stvari, bitne za posao.Opšta kultura im nije važna.
imaju amerikanci opstu kulturu
al ona ne podrazumeva da trebas znati planinske masive u Kini i reke po abecednom spisku u Indiji

Srbi znaju mnogo o svacemu, a najcesce nista o svom poslu

zato svuda guraju nos, gde mu nije mesto. zato nam i lupaju po nosu poprilicno dugo
 
imaju amerikanci opstu kulturu
al ona ne podrazumeva da trebas znati planinske masive u Kini i reke po abecednom spisku u Indiji

Srbi znaju mnogo o svacemu, a najcesce nista o svom poslu

zato svuda guraju nos, gde mu nije mesto. zato nam i lupaju po nosu poprilicno dugo
Сви амери које сам упознао су на нивоу наших основаца што се тиче општих знања. Дебилна нација, буквално.
 
To je već rečeno u postu kojeg sam komentarisao ali tebi stalno ide pena na usta dok juriš svoj rep pljujući Srbe i Srbiju.

Da umeš da razmišljaš shvatio bi da kad god im pumpaju mozgiće sa nekom "pretnjom" pokazuju im i mape regiona ali su oni na tvojem nivou a ti si kao stvoren za Ajovu.

Na klipu koji je Keš postavio još gore od nepoznavanja geografije ne prepoznaju odgovor u samom pitanju o stvarima i pojmovima kojima su svakodnevno celog života bombardovani.

Tako i ti, dok na "Kula/Beograd" sa autošovinistima detinjasto ispoljavaš frustracije a na ostalim temama mržnju prema Srpstvu, pokazuješ samo koliko si ograničen i blatnjav.
да је Србин, био би прави другосрбијанерски лузер

verujem da Nemac koji je zapoceo GM itekako zna gde je Rusija
:roll:
није немац основао ГМ
 
Poslednja izmena:
a svi znate gde se nalazi Ajova i Nebraska

Али ми не желимо да нападнемо Ајову и Небраску. Психотични амеро-дебили ратују против Ирана деценијама. Очекивао би човек да знају где је... Али, нереално је то очекивати од психотичног дебила.
 
Али ми не желимо да нападнемо Ајову и Небраску. Психотични амеро-дебили ратују против Ирана деценијама. Очекивао би човек да знају где је... Али, нереално је то очекивати од психотичног дебила.

Sad nema ništa od rokanja, sad će pelcovanje, čipovanje i evidentiranje.
 
бил дурант

Nisam znao ko je to morao sam da izguglam

Kada sam replicirao coveku gore, obratices paznju da je koristio termin "gmo retardi", tj jedu genetski modifikovanu hranu (GMO)

Ja sam mislio na Nemca koji je zapoceo programe genetske modifikacije (GM) a ti mislis da govorimo o proizvodjacu automobila.
 
Nisam znao ko je to morao sam da izguglam

Kada sam replicirao coveku gore, obratices paznju da je koristio termin "gmo retardi", tj jedu genetski modifikovanu hranu (GMO)

Ja sam mislio na Nemca koji je zapoceo programe genetske modifikacije (GM) a ti mislis da govorimo o proizvodjacu automobila.
да, мислио сам на џенерал моторс, јер је писало гм

download.jpg
 

Back
Top