Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Amerikanci ne znaju gde se nalazi država protiv koje bi da ratuju

Mr.Infinity

Poznat
Poruka
8.041

Britanski Independent sproveo je anketu u kojoj je tražio od građana Sjedinjenih Američkih Država da označe Iran na nemoj karti.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 9.01.2020. | 14:46

Rezultati ankete pokazuju da većina anketiranih nije uspela da pronađe Iran na mapi, iako je nekoliko njih bilo blizu.

Neki nisu ni znali da na području Bliskog istoka traje konflikt, dok se drugi, uprkos činjenici da nisu uspeli tačno da obeleže položaj te države, zalažu za rat sa Iranom.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=09&nav_category=78&nav_id=1639786

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Poruka
6.216
Neki nisu ni znali da na području Bliskog istoka traje konflikt, dok se drugi, uprkos činjenici da nisu uspeli tačno da obeleže položaj te države, zalažu za rat sa Iranom.
ти гмо ретарди не би знали ни где је Русија, али лако би је нашли где год да пободу прстом у азији :per:

krinka5

Veoma poznat
Poruka
13.848

Britanski Independent sproveo je anketu u kojoj je tražio od građana Sjedinjenih Američkih Država da označe Iran na nemoj karti.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 9.01.2020. | 14:46

Rezultati ankete pokazuju da većina anketiranih nije uspela da pronađe Iran na mapi, iako je nekoliko njih bilo blizu.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=09&nav_category=78&nav_id=1639786

A ne znam zašto se onda bunite što tamo ne vlada demokratija već različite interesne grupe.

kiriku1

Domaćin
Poruka
3.359
Mislim da mi ne umemo da razumemo ni USA ni naprednu civilizaciju koju cini jos mnogo zemalja... To ismevanje gradjana USA je po meni odraz primitivizma...USA i savremena drustva su na nekom drugom nivou i svakako da tu postoji mnogo toga sto bi iz naseg ugla izgledalo smesno... Kao recimo kada bi sada ustao da zivi neko ko je ziveo pocetkom dvadesetog veka kod nas i pogledao nas danas... Mogao bi se naravno podsmevati nasem ponasanju, zivotu, navikama pa i neznanju u nekom primenjenom smislu itd... Dakle, USA je jedno jako kompleksno drustvo koje funkcionise, da ne kazem da je tesko shatljivo za nas, ali makar recimo da je smesno da im se mi smejemo...

kentaur Nesh

Iskusan
Poruka
6.505
Mislim da mi ne umemo da razumemo ni USA ni naprednu civilizaciju koju cini jos mnogo zemalja... To ismevanje gradjana USA je po meni odraz primitivizma...USA i savremena drustva su na nekom drugom nivou i svakako da tu postoji mnogo toga sto bi iz naseg ugla izgledalo smesno... Kao recimo kada bi sada ustao da zivi neko ko je ziveo pocetkom dvadesetog veka kod nas i pogledao nas danas... Mogao bi se naravno podsmevati nasem ponasanju, zivotu, navikama pa i neznanju u nekom primenjenom smislu itd... Dakle, USA je jedno jako kompleksno drustvo koje funkcionise, da ne kazem da je tesko shatljivo za nas, ali makar recimo da je smesno da im se mi smejemo...
o da, vrlo kompleksno drustvo, kako da ne...ako mislis na to da ih ima sa svih mogucih i nemogucih kontinenata....to o cemu ti pricas je nebuloza, iliti pak uticaj neke droge....kakva kompleksnost, sve se svodi na stovanje jednog boga - kreditne kartice...to je pocetak, sredina i kraj americkog drustva....

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.115
Ne KAKI! Pitanje je kako bi danas funkcionisalo to USA društvo da su recimo Draža i Pavelić 1943-e dogovorili da Staljin okupira tu njihovu vukohebinu! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.