Американци имају право, ЗАШТО не бисмо имали

Кундаком.


1.gif
1.gif
 
Apsolutno treba izvršiti jak pritisak da se u Savetu Bezbednosti i UN-u donese rezolucija o ukidanju snaga bezbednosti Kosova.

Taj "snazan pritisak" u savetu bezbednosti i UN je samo pi.shanje uz vetar. Na kraju, pojeo vuk magarca. Oni dobishe i vojsku a mi k... da izbijemo ochi.

Treba se pobrinuti za ostvarivanje vojne saradnje sa Rusijom i zaboraviti na ulazak u NATO. Zar da nashi vojnici ginu po Afganistanu i Iraku i ko zna gde josh zarad americhkih interesa? Nas NATO ne zeli! ...a ni mi njih...prema tome, okrenimo se onom ko nas bar donekle gotivi. Treba dati Rusima da naprave vojne baze na teritoriji Srbije (tu se podrazumeva i KiM) pa da vidimo ko ce da se usprotivi. Mora neki balans da se napravi. Sad da i mi njima uvalimo patku. Rusi bi postavili svoje raketne sisteme kao kontra prc americhkim u Poljskoj pa onda da se pitamo za zdravlje.
 
Taj "snazan pritisak" u savetu bezbednosti i UN je samo pi.shanje uz vetar. Na kraju, pojeo vuk magarca. Oni dobishe i vojsku a mi k... da izbijemo ochi.

Treba se pobrinuti za ostvarivanje vojne saradnje sa Rusijom i zaboraviti na ulazak u NATO. Zar da nashi vojnici ginu po Afganistanu i Iraku i ko zna gde josh zarad americhkih interesa? Nas NATO ne zeli! ...a ni mi njih...prema tome, okrenimo se onom ko nas bar donekle gotivi. Treba dati Rusima da naprave vojne baze na teritoriji Srbije (tu se podrazumeva i KiM) pa da vidimo ko ce da se usprotivi. Mora neki balans da se napravi. Sad da i mi njima uvalimo patku. Rusi bi postavili svoje raketne sisteme kao kontra prc americhkim u Poljskoj pa onda da se pitamo za zdravlje.

Сасвим правилно размишљаш,
за ралику од неких буздована којима је НАТО попио мозак још од онда
кад су нас засипали бомбама!

.
 
А, шта каже наш млађани Јеремић,

- "Beograd će koristiti samo diplomatska sredstva u cilju rasformiranja te ilegalne formacije. Ona je pretnja i miru i stabilnosti zapadnog Balkana, većinom je čine pripadnici bivše OVK, koja je, prema Rezoluciji 1244, trebalo da bude demilitarizovana - podseća Jeremić...."


.................

А шта на то каже,


" Predsednik Odbora za bezbednost Dragan Todorović,

- On je bio glavni zagovornik dolaska Euleksa, tako da je njegova priča besmislena. Ta misija nije statusno neutralna, jer pomaže osnivanje oružanih snaga, čiju okosnicu čine teroristi OVK. Srbija preko SB UN i njegovih stalnih članica Rusije i Kine mora da stopira formiranje ovih snaga - predlaže Todorović...."


.
I gde je razlika između ove dve izjave?
 
Taj "snazan pritisak" u savetu bezbednosti i UN je samo pi.shanje uz vetar. Na kraju, pojeo vuk magarca. Oni dobishe i vojsku a mi k... da izbijemo ochi.

Treba se pobrinuti za ostvarivanje vojne saradnje sa Rusijom i zaboraviti na ulazak u NATO. Zar da nashi vojnici ginu po Afganistanu i Iraku i ko zna gde josh zarad americhkih interesa? Nas NATO ne zeli! ...a ni mi njih...prema tome, okrenimo se onom ko nas bar donekle gotivi. Treba dati Rusima da naprave vojne baze na teritoriji Srbije (tu se podrazumeva i KiM) pa da vidimo ko ce da se usprotivi. Mora neki balans da se napravi. Sad da i mi njima uvalimo patku. Rusi bi postavili svoje raketne sisteme kao kontra prc americhkim u Poljskoj pa onda da se pitamo za zdravlje.
Oni i jedni i drugi gotive samo svoje intrese , a mi da nekom uvalimo patku , čisto sumnjam...pre će biti da nama patka ne gine , ovako ili onako.
 
и ми?


Они сеју бомбе по целом свету, када кажу да је угрожено њихово право!??
Имамо ли и ми право да реагујемо, али за разлику од американаца,
на својој територији, па и
када се на територији Србије ствара паравојска,
Thumb_MS-12728031.jpg



......
"Srpski poslanici, članovi Odbora za odbranu i bezbednost, slažu se u oceni da Srbija nije Amerika, ali da agresivnijom diplomatskom politikom mora da upozori na kršenje Rezolucije 1244 i traži rasformiranje tek osnovanih Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS).

*******************************************************************************************************


Мислим да би се ово могло постићи само да се стално инсистира...,
и тражи у свим међународним институцијама!

Bonbonica zaboravila si jednu vaznu stvar "boj ne bije svijetlo oruzije ,vec boj bije srce u junaka"Srbija definitivno nije u stanju da bilo kom ,preti ali bi trebala da zauzme ostriji stav ,a ne da izgleda ko da nam sve jedno.
 
I gde je razlika između ove dve izjave?

Ти ме то озбиљно питаш?


Па, је ли млађани Јеремић прихватио Еулекс,...
који као нема никакве везе са формирањем снага КБС?

Ова његова изјава је само бацање прашине која треба да покрије то што је прихватио!!!


.


.
 
Bonbonica zaboravila si jednu vaznu stvar "boj ne bije svijetlo oruzije ,vec boj bije srce u junaka"Srbija definitivno nije u stanju da bilo kom ,preti ali bi trebala da zauzme ostriji stav ,a ne da izgleda ko da nam sve jedno.

...Наравно, али да то ради 24 часа и на све стране Света света,
па за шта ће нам онолико министарство спољњих послова?
Нека уведу ванредно стање, док год се то не реши,...а не
сад ћу да уложим протестну ноту,........................а сутра идем на скијање,
е па не може тако!
 
Taj "snazan pritisak" u savetu bezbednosti i UN je samo pi.shanje uz vetar. Na kraju, pojeo vuk magarca. Oni dobishe i vojsku a mi k... da izbijemo ochi.

Treba se pobrinuti za ostvarivanje vojne saradnje sa Rusijom i zaboraviti na ulazak u NATO. Zar da nashi vojnici ginu po Afganistanu i Iraku i ko zna gde josh zarad americhkih interesa? Nas NATO ne zeli! ...a ni mi njih...prema tome, okrenimo se onom ko nas bar donekle gotivi. Treba dati Rusima da naprave vojne baze na teritoriji Srbije (tu se podrazumeva i KiM) pa da vidimo ko ce da se usprotivi. Mora neki balans da se napravi. Sad da i mi njima uvalimo patku. Rusi bi postavili svoje raketne sisteme kao kontra prc americhkim u Poljskoj pa onda da se pitamo za zdravlje.
To i jeste jedino moguce i realno resenje
 
Oni i jedni i drugi gotive samo svoje intrese , a mi da nekom uvalimo patku , čisto sumnjam...pre će biti da nama patka ne gine , ovako ili onako.
Pa time sto bi postavili svoje baze i rakete na Kosovu,i te kako bi ostvarili svoj politicki interes,a oni vise ni ne traze,s tim sto mi nista s tim ne gubimo,nego naprotiv profitiramo
 
Treba se pobrinuti za ostvarivanje vojne saradnje sa Rusijom i zaboraviti na ulazak u NATO.

...

.prema tome, okrenimo se onom ko nas bar donekle gotivi. Treba dati Rusima da naprave vojne baze na teritoriji Srbije (tu se podrazumeva i KiM) pa da vidimo ko ce da se usprotivi.
Pa možda treba, ali, da se o tom ipak prvo ne pitaju - Rusi? :think:

Mora neki balans da se napravi. Sad da i mi njima uvalimo patku.

Rusi bi postavili svoje raketne sisteme kao kontra prc americhkim u Poljskoj pa onda da se pitamo za zdravlje.
Ma, samo im ti trebaš kao savetnik, šta bi Rusi bez tebe. z:dm3:
 
и ми?


Они сеју бомбе по целом свету, када кажу да је угрожено њихово право!??
Имамо ли и ми право да реагујемо, али за разлику од американаца,
на својој територији, па и
када се на територији Србије ствара паравојска,
Thumb_MS-12728031.jpg



......
"Srpski poslanici, članovi Odbora za odbranu i bezbednost, slažu se u oceni da Srbija nije Amerika, ali da agresivnijom diplomatskom politikom mora da upozori na kršenje Rezolucije 1244 i traži rasformiranje tek osnovanih Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS).

*******************************************************************************************************


Мислим да би се ово могло постићи само да се стално инсистира...,
и тражи у свим међународним институцијама!

ne mozemo draga...jer mi nikada ne mozemo da postignemo da tako glupo izgledamo kao oni
 

Back
Top