Amerika...?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miki 13991

Veoma poznat
Poruka
11.547
Moon Child:
radi se o programu za razmenu uchenika koji organizuje american council, i ja sam evo vecj bila na testiranju i proshla u treci krug (ima ih IV) i sad sam vecj pochela ozbiljnije da razmishljam o toj ideji da provedem jednu shkolsku god. u USA... naravno, niko ne garantuje da cje i mene izabrati, ali svejedno...
meni se u pochetku bash nije ishlo, ne znam ni zashto sam otishla na testiranje...
sad se vecj dvoumim. dodushe imam trip da se ja bash ne bih snashla tamo, da bi mi mnogo nedostajalo drushtvo odavde, pa i keva i cjale, i shkola i sve... a s druge strane, da odesh tamo, opet je veliko iskustvo i stvarno mzhesh toliko toga da nauchish i shta ti ja znam (pa i kintu da zaradish)...
lm... da li je neko imao neka iskustva s ovim? da li biste vi ishli da imate priliku?

Ne idi.Prodaće te kao roblje. :lol: :lol: :lol:

hanchi

Aktivan član
Poruka
1.057
I u nasoj skoli su to nudili al meni to nesto sumnjivo.Ali sad se svuda u svetu trubi na sve strane o skolovanju u SAD.Jel gleda neko VH1?Vrti se reklama za onaj program:Live,work, and study in America.Jezik ces nauciti,iskustvo... :roll: Al da ti kazem,iz prve ruke:jedna moja drugarica zivi tamo i bukvalno ne sme da izadje na ulicu:krade se,siluje,otima...ko u filmovima :evil: A opet moj rodja zivi u Chikagu i zvao me u posetu.On sasvim normalno zivi,doduse lova tu i tamo al' Boze moj svakom nesto fali ;)
A pitanje je koliko je sigurna ta agencija?Mozda te stvarno prodaju u belo roblje :twisted:

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.202
meda_bica - ok je, sigurno me nece prodati u belo roblje, nemojte biti takvi paranoici :lol:

pre neki dan sam ishla na intervju... i pisali smo 2 eseja. sad je josh ostalo da popunimo jedan ooooooogroman upitnik (ima i delova koje doktor treba da popuni, i profesori) i onda se to tamo predaje a konachni rezultati tek u aprilu. a ja i dalje nemam pojma...

zmaj013

Primećen član
Poruka
652
Ne, nisam ni pomislio na zajebavanje...... Samo kao buduci zdravstveni i humani radnik, mislim da je mnogo bolje uraditi test na HIV, sigurno neces da apstiniras, dok budes bila tamo.......

GrimReaper

Iskusan
Poruka
5.035
Moon Child:
radi se o programu za razmenu uchenika koji organizuje american council, i ja sam evo vecj bila na testiranju i proshla u treci krug (ima ih IV) i sad sam vecj pochela ozbiljnije da razmishljam o toj ideji da provedem jednu shkolsku god. u USA... naravno, niko ne garantuje da cje i mene izabrati, ali svejedno...
meni se u pochetku bash nije ishlo, ne znam ni zashto sam otishla na testiranje...
sad se vecj dvoumim. dodushe imam trip da se ja bash ne bih snashla tamo, da bi mi mnogo nedostajalo drushtvo odavde, pa i keva i cjale, i shkola i sve... a s druge strane, da odesh tamo, opet je veliko iskustvo i stvarno mzhesh toliko toga da nauchish i shta ti ja znam (pa i kintu da zaradish)...
lm... da li je neko imao neka iskustva s ovim? da li biste vi ishli da imate priliku?
Pazi, postoji mogucnost da ti ne priznaju godinu i da moras ovde da je ponavljas. To je onako, bas bzvz. Ali dobro, snaci ces se. Ja sam isto pokusao sa tim programom, ali nisam prosao 2. krug. 8-)

sofffy

Elita
Poruka
23.083
cujte sta mi je rekla mama kad sam joj spomenula skolovanje ... rekla da ce me pustiti u USA& njem. (ja ne bih ni mrtva u USA),pa sam u sali rekla da bih u norvesku ili svedsku,ona je rekla- "ne ucis ni na srpskom,a kamoli na norveskom! ali ako naucis reci- "ovaaaaj.... jel mogu ja za slijedeci cas,danas nisam spremna"- pustam te! odmah!"
i to je moja najveca podrshka na svijetu... :) :) :) :)

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.769
Meni keva ne da da studiram u Americi , iz razloga sto je to "preko bare" , ko zna kad ce da me vidi bla bla..a najvise se plasi side :roll: Tako da je rekla da ce da me posalje u smrdljivu Rusiju,ako bude imala kinte...fuj.Naravno necu da idem hehe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.