Америка тражи савезнике за коалицију против кинеске глобалистичке пошасти - на коју страну треба да стане Србија?

У којој коалицији у предстојећем глобалном сукобу треба да буде Србија?

  • Америчкој

  • Кинеској


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa onda prst uperi u Kineze ne u FR.

A да Франкима заборавимо све оне подводне нуклеарне пробе ?
А полураспад траје полувечно ?

Е бре, бре ...
 
A да Франкима заборавимо све оне подводне нуклеарне пробе ?
А полураспад траје полувечно ?

Е бре, бре ...
Pa jel zraci kod tebe u Donjem Trtovcu?

Vise ti ozracilo iz Cernobilja, jedno 200.000 godina sledecih ces da osecas a od FR neces

jel jos nisi skonto?
 
Pa jel zraci kod tebe u Donjem Trtovcu?

Vise ti ozracilo iz Cernobilja, jedno 200.000 godina sledecih ces da osecas a od FR neces

jel jos nisi skonto?

Теби још није јасно ко је агресивац, а ко мора да се брани !
 
Srbija je odavno izabrala Kinu. Nikada više veličanja Kine nego u vreme Vučića. Prevazišla se i rusofilija pa se na mitinge više ne nosi Srbi i Rusi braća nego Srbi i Kinezi braća.
 
Srbija je odavno izabrala Kinu. Nikada više veličanja Kine nego u vreme Vučića. Prevazišla se i rusofilija pa se na mitinge više ne nosi Srbi i Rusi braća nego Srbi i Kinezi braća.

Да, али што се онда грађани чуде кад их поставе у 66. ред на паради демократије или кад им Меркелиним Планом уделе 12,5 милијарди евра?
 
Majk Pompeo je tokom posete Londonu Kinu predstavio kao agresora, navodeći da je ta zemlja imala nerealne zahteve za morske teritorije, "zlostavljala" himalajske zemlje, zataškavala izbijanje korona virusa i iskoristila ga za ostvarivanje sopstvenih interesa na "sramotan" način, prenosi Rojters.

А није му сметало док је његова држава то исто радила у много већем обиму и много радикалнијим методама?
Обично лицемерје. Нек се прво извини за милионе мртвих које су посејали по свету.
 
Да, али што се онда грађани чуде кад их поставе у 66. ред на паради демократије или кад им Меркелиним Планом уделе 12,5 милијарди евра?
Radule tvrdi i da se veliča Nemačka ali ne tako otvoreno kao Kina nego više kroz otvaranja fabrika ali Kinezi se uzdižu onako otvoreno da bude pri srcu.
 
Теби још није јасно ко је агресивац, а ко мора да се брани !
Pa kad je Nemacka pala 1945e

Nemci su pod Britancima, Amerikancima i Francuzima mogli slobodno da zive

Dok su Nemci i svi istocni Evropljani dozivljavali gulage, Stazi i konstantan strah od Invazije SSSR

Reci mi ko je agresivac tu
 
Друже, Србија је небитна на светској сцени.
Баш заболе и Америку и Кину на чијој је страни је Србија.
Ali zabole Srbiju.
 
Radule tvrdi i da se veliča Nemačka ali ne tako otvoreno kao Kina nego više kroz otvaranja fabrika ali Kinezi se uzdižu onako otvoreno da bude pri srcu.

Да, то је зато што Крејзи Р. сматра да га Урсула фон дер Лајен прислушкује преко жице у маски.

У стварности, Србија са Немачком нема апсолутно никакве спољнополитиче односе, што је доста бизарно с обзиром на то да у Немачкој живи милион Срба. У медијима се и даље приказује слика неког страшног 4. рајха, а о савременој немачкој култури се не зна ништа, на пример да је Германија 2020 дете Шведске и Холандије. Постоји тај Гете институт који се користи углавном за гастарбајерисање и то је то.

Српска влада, истина, склапа дилове са немачким фирмама, али углавном са сумњивим фирмама које су толико омражене у Бундесрепублици да морају да емигрирају, на пример месара "Тенис" (Тенијес) и слично.
 
...
У стварности,
Србија са Немачком нема апсолутно никакве спољнополитиче односе,
...

Нико нема односе са Немачком !

Каква ми је ово изјава ?
Е па да вам објасним, свима вама који нисте били у Немачкој !

Немачка државна спољна политика не постоји !

Не постоји јер је Немачка окупирана земаља,
њена спољна политика је уствари (углавном) америчка спољна политика !

Како ја то знам, па шта ако сам био у Дојчу ?

Ееее, да сте и ви били, видели бисте непрегледне ешалоне окупацијских снага.
Ви мислите да је свет заборавио луду германску жељу за освајањем планете ?
Ми смо Крватима заборавили какве су издајице, па ево како прођосмо !!!

И сад нешто интересантно, једно моје запажање :
Мислите да су Руси трпељиви, да могу нечије малтретирање дуго да трпе ?
Е па Немци су још гори !

У земљи им је велика страна војна сила,
сви који су то испровоцирали су одавно мртва - међутим млади Немци се не буне !
Лепо им !

Сем оних који су тамо били, нико нема утисак да је Немачка окупирана земља.
 
Нико нема односе са Немачком !

Каква ми је ово изјава ?
Е па да вам објасним, свима вама који нисте били у Немачкој !

Немачка државна спољна политика не постоји !

Не постоји јер је Немачка окупирана земаља,
њена спољна политика је уствари (углавном) америчка спољна политика !

Како ја то знам, па шта ако сам био у Дојчу ?

Ееее, да сте и ви били, видели бисте непрегледне ешалоне окупацијских снага.
Ви мислите да је свет заборавио луду германску жељу за освајањем планете ?
Ми смо Крватима заборавили какве су издајице, па ево како прођосмо !!!

И сад нешто интересантно, једно моје запажање :
Мислите да су Руси трпељиви, да могу нечије малтретирање дуго да трпе ?
Е па Немци су још гори !

У земљи им је велика страна војна сила,
сви који су то испровоцирали су одавно мртва - међутим млади Немци се не буне !
Лепо им !

Сем оних који су тамо били, нико нема утисак да је Немачка окупирана земља.

Да, то што су Немци позвали полицију кад си им рекао "Хајде да опет пробамо као ономад брка, хехе мои ти" не значи да немају билатералне односе.

Већ да их ти немаш са њима јер си Нацош.

То ће ти потврдити и мој директор, Јенс Шпан.
 
"Balkanska koalicija "Voljnih" koju sacinjavaju Hrvatska, Crna Gora, Kosovo i Albanija ,dala je punu podrsku SAD" izjavio je M. Popeo
samo ta boranija koji pojma nemaju nista..eto dokle dogura amerika
 
Izbacuju kineski 5G sa tržišta


Pariz -- Francuske vlasti poručile su operaterima koji planiraju da kupe Huavej 5G opremu da neće moći da obnove licence za opremu nakon što one isteknu.
I Britanci.
5G oprema proizvedena u kineskim kompanijama
je prijetnja po nacionalnu bezbednost.
-----------------
The decision is a big win for the Trump administration, which has been pushing allies to exclude Huawei from their 5G networks, arguing that the Chinese company is a threat to national security.
https://edition.cnn.com/2020/07/14/tech/huawei-uk-ban/index.html
-----------------
Istovremeno, oprema koja kontroliše kritične dijelove f35,
motore, navigaciju, gorivo, proizvedena u kompanijama
u vlasništvu kineza, normalno, nije prijetnja po nacionalnu bezbednost.
-----------------
A Chinese-owned company is making circuit boards for F-35 warplanes flown by Britain and the US, the Ministry of Defence has revealed.
https://www.telegraph.co.uk/news/20...ompany-makes-parts-british-f-35-fighter-jets/
-----------------
 
А није му сметало док је његова држава то исто радила у много већем обиму и много радикалнијим методама?
Обично лицемерје. Нек се прво извини за милионе мртвих које су посејали по свету.
Зашто би се највећа сила у познатој историји света било коме извињавала, будалаштина.
 
Srbija ne treba da se svrstava na bilo koju stranu, iako sam lično dosta anti-kineski nastrojen. Samo gledati svoj interes i potrebe srpskog naroda u Srbiji i okruženju, ostali slobodno nek se ubijaju bez nas.
То би било идеално али неће моћи тако, јер -понављам- није мала и слаба Србија она Титова Југославија која је могла донекле да буде несврстана, већ морамо да се отворено сврстамо уз Америку иначе смо наiебали.
 
Зашто би се највећа сила у познатој историји света било коме извињавала, будалаштина.

Да би за почетак показали да си свестни својих злодела и да постоји тенденција да се промене. У противном нико нормалан неће стати на страну манијакалних убица.
 
Да би за почетак показали да си свестни својих злодела и да постоји тенденција да се промене. У противном нико нормалан неће стати на страну манијакалних убица.
Када би бар мало познавао историју и политичке односе, знао би да се велика сила никада не извињава нити признаје своје грешке. Тако је уосталом и у међуљудским односима. Да ниси био онај који у ћошку школског дворишта сам једе свој сендвич тј да си икада био у друштву мангупа, знао би да се највећи мангупи никада не извињавају.
 

Back
Top