Amerika POČINJE da naoružava libijske teroriste!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
VAŠINGTON - Predsednik SAD Barak Obama izjavio je u sredu da ne isključuje snabdevanje oružjem libijske opozicije, ali je naglasio da je procena odnosa snaga pobunjenika i režima Moamera Gadafija još u toku, prenela je američka TV-mreža NBC.

Upitan o mogućnosti američkog snabdevanja oružjem opozicionih snaga, Obama je odgovorio: "Ja to ne isključujem. Ali, nisam ni rekao da će se to desiti...".

Predsednik je naglasio da naoružavanje pobunjenika neće biti potrebno, ako Gadafijeve snage budu dovoljno oslabljene.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...a=2011&sifra=f469244b9d79594b19ad8e5cf5067876

Koga bre zaebava ovaj ciganin? :hahaha:

Obama%20mad-magazine-cover.jpg
 
misle da ce posat da zadrze na drugom kontinentu zauvek?
a posle se iscudjavaju i ocekuju saosecajnost od ostatka sveta kada im sruse bliznakinje..
nikad se zlo nije dobrim vratilo..
mene je juce uzasnuo zahtev volframa masa da je krajnje vreme da se istorija u nasem skolstvu promeni i da deca pocnu da uce `istinitu`, da nato nije bio neprijatelj kada je bombardovao srbiju, vec je to uradio sa dobrim namerama..
ima li granice bahatosti i siledzijstvu?
 
Пашће Гадафи. Решили су да га свргну и то је то.

Не знам ... Можда и неће ... Како рече он, има злата да ратује ... доста дуго ... тако да ...

Међутим, заболе мене и за Гадафија и за НАТО и за САД ... имамо ми доста овде нашег шљама који треба да почистимо
 
Пашће Гадафи. Решили су да га свргну и то је то. Треба на време да обезбеди излаз из земље, а штета је што није запалио сва нафтна постројења и нафтне изворе.

I to je vec vidjeno u Iraku , pa su opet najvise profitirali i od tih paljevina isti oni koji su i "zapalili vatru na naftnim poljima Arapskog sveta " ...
Jer je i H.Kisindzer priznao "...da biti Americki neprijatelj moze da bude opasno , a biti prijatelj - pogubno " .
 

Back
Top