Amerika nekad i sad

amerika je puna beskućnika i prosjaka..msm ima ih svuda ali kod njih u centru Filadelfije, Blatimora, Atlante , verujem i u ostalim gradovima..na hiljade beskućnika bauljaju ko zombiji..kad sam bio jbt vuku me za rukav i traže dolar.. ono ja došo iz srbije , student i amerikanci mi traže dolar.. nekom dam a nekog napiucam nogom u guzicu, zavisi kako sam raspoložen tog dana.. da su jaka država prvo bi njih rešili zar ne??
 
amerika je puna beskućnika i prosjaka..msm ima ih svuda ali kod njih u centru Filadelfije, Blatimora, Atlante , verujem i u ostalim gradovima..na hiljade beskućnika bauljaju ko zombiji..kad sam bio jbt vuku me za rukav i traže dolar.. ono ja došo iz srbije , student i amerikanci mi traže dolar.. nekom dam a nekog napiucam nogom u guzicu, zavisi kako sam raspoložen tog dana.. da su jaka država prvo bi njih rešili zar ne??
To su ruski imigranti
 
USA, Barack je doneo nove socijalne zakone, jos prihoda za ugrozene, sprecen je rat, gradjansku, zasluzili je nagradu. On je jedan I posle njega koliko, a polituku ko bi postovao, ne znam, I dalje niko.
Inace, posle COVID-19, COVID-Sars.
Pusacu kasnije otrecem, razmijam I o vajcibama.
 
Beli ljudi postaju manjina u svetu SADa, a mesto otadžbine svi ratovi SAD su bili da brane neku fikciju "demokratije", transrodna prava, crnce...
Mr. Max
Maybe the US can keep up by employing the hundreds of thousands of “gifted” people who think 2+2=5 that they will be handing out good degrees to based simply on the color of their skin or on their preferred pronouns.
The lack of diversity and especially the genius talent pool from the Africa and Asia— the backbone of American tech and engineering— seriously hampers a Russian tech and science industry.
Unless Russia opens its borders to black and brown talent it will suffer!
“Low-IQ blacks, women, trannies, etc.”
Oy vey
 
Republikanci, demokrate, konzervativci, liberali, komunisti, kapitalisti, Antifa, Far Right, crnci, belci, hispanjolci, 50 saveznih drzava,

Uporedi to sa superiornoscu Kine, sa 92% Han Kinezima, jednom partijom, vladarom, ideologijom, rasom. Amerika se raspada.
ne bih da bedacim, ali sta cemo ako se umesto amerike raspadne kina? :vudu:

Кинески председник Си Ђинпинг, је у септембру упозорио своје колеге из ШОС-а, на опасност од „револуција у боји“. Чини се да и он сам треба да предузме хитну акцију, јер се Тјенанмен 2.0 назире на хоризонту.

U Kini počela „obojena revolucija“ – KRENULO ODBROJAVANJE


idemo....:mafijas::azdaja:
 
Poslednja izmena:
ne bih da bedacim, ali sta cemo ako se umesto amerike raspadne kina? :vudu:

Кинески председник Си Ђинпинг, је у септембру упозорио своје колеге из ШОС-а, на опасност од „револуција у боји“. Чини се да и он сам треба да предузме хитну акцију, јер се Тјенанмен 2.0 назире на хоризонту.

U Kini počela „obojena revolucija“ – KRENULO ODBROJAVANJE


idemo....:mafijas::azdaja:
Đi Ping radi gluposti...nije mu trebalo da drži ovaj korlona holokaust sad pred Tajvanom
 
Đi Ping radi gluposti...nije mu trebalo da drži ovaj korlona holokaust sad pred Tajvanom
sa tajvanom radi odmereno, izglasan/izabran demokratski je kandidat za ujedinjenje sa kinom, pa natenane, za 5-10 god. bar sam tako citao, a za koronu - nulta tolerancija, e za to nisam bas siguran, da l' moze da proizvede pobunu - zasto se to radi, da li nam preti bioloski rat umesto vruceg oruzanog?
 

Back
Top